ברוכים הבאים, אורח

איני יכול עוד...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איני יכול עוד... 657 צפיות

איני יכול עוד... לפני 11 שנים, 2 חודשים #27939

• בחסד אלוקים
  • חבר ותיק
  • בחסדו ובעזרתו של אלוקים אני נכון, רק להיום
שלום לך אבאל'ה יקר שבשמיים.
לא פעם כתבתי לך על הנושא שאני מתכוון לכתוב לך כעת-נושא המבטים והפנטזיות.
זהו נושא שלא קל לי איתו, גם מאז שהגעתי לתוכנית-כל עשרות אלפי המבטים שהבטתי, מבלי לחשוב על ההשלכות.
היום, אני כותב לך-לא מתוך זעקה גדולה, לא מתוך פאניקה ולחץ, ממש לא.
אני כותב לך מכיוון שאיני יכול להמשיך ולחיות את חיי ההחלמה כל עוד אני מפנטז ומסתכל.
לא קל לי לכתוב את זה, אך זו האמת-איני יכול להחלים באמת.
ברשותך ה', אפרט את מה שמתרחש בתוכי כאשר אני ממשיך לפנטז את הפנטזיה הראשונה, או נותן מבט ראשון ארוך/מבט שני בפעם הראשונה:

עייף-אני מרגיש זרוק ועייף מאוד, לעתים נרדם באמצע היום, ובסופו של היום-נרדם תוך כדי ביצוע פעולות ולא מספיק לבצע כראוי את פעולות התוכנית.

כבוי-אני מדבר עם חברים מהתוכנית, אנשי צוות בעבודה, לימודים, משפחה, בית כנסת, ועוד ועוד מתוך מקום כבוי, יבש.
חסר סבלנות-אין לי שום כוח לשמוע את אימא הי"ו, ובכל פעם שקוראת לי אני מתעצבן ומגיב בכעס, גם אם לא בצעקות. אמא קוראת לי ולוקח לי זמן רב, אם בכלל, עד שאני מבצע את מה שמבקשת ממני.

ריכוז עצמי-אימא הי"ו נכנסת לחדרי, מדברת איתי, ואני מאזין למוסיקה בווליום גבוה ומסתכל על מסך המחשב, כלל לא מסיט את מבטי מהמחשב ועוסק אך ורק בדבריי האישיים, מבלי להסתכל כלל על אימא(ברוב הפעמים). אולי עושה לאימא טובה ומסובב חצי מבט, כביכול מקשיב לה, העיקר לצאת ידי חובה.

עצלות ודחיינות-אני דוחה את הכנת מערכי השיעור לרגע האחרון או ליום המחר, את הקריאה שאני אמור לקרוא תוך כדי ארוחת הצהריים, דוחה את הקריאה בספר הגדול והלבן שאני אמור לקרוא לאחר העבודה, וגם מתעצל בביצוע שירות בבית, ביצוע פעולות של תוכנית, וכן דברים נוספים. אין לי שום כוח לבצע את הפעולות.

כפייתיות-אני מסתכל בצורה מאוד כפייתית על אנשים שאני חסר אונים מולם בפרט, ועל אנשים שאיני מכיר בכלל. גם אם איני מעוניין להמשיך ולהסתכל-זהו, נתפסתי ברשת לאחר שהתחלתי בפעם הראשונה. כאשר התחלתי בפעם הראשונה  הרסן משתחרר וזה הופך להיות בלתי נשלט לחלוטין.

וזה הכי גרוע-ניתוק ממך ה' יתברך. אין לי שום חשק ורצון לדבר איתך, להיות אסיר תודה. אין לי שום רצון וזה בכלל לא עולה במחשבתי להתפלל אליך ה' שחרית מנחה וערבית, אלא אני עסוק ברצון לקחת, עוד ועוד, בין אם זה דרך המבטים ובין אם זה דרך הפנטזיה.

אני יודע ה'-אם אמשיך לתת מבטים עוד ועוד, אין זה מחויב המציאות שאפול היום או בעוד כמה ימים או שבועות, אך זה ברור שהנפילה בוא תבוא אם אמשיך לתת מבטים.

כנראה שאני לא מבין ואולי לא סבלתי מספיק בנושא המבטים. אך די, נמאס לי מהריטואל המעייף הזה-לחשוב שהפעם אוכל להסתכל "רק קצת" והכל יהיה בסדר.

אבא, אני מתחנן בפניך שתיתן לי נכונות להשתנות, כי אני מרגיש בסדר עם עצמי, להפנים שהמצב באופן זה אינו יכול להימשך.
אני בכוחי לא יכול, אני לא יכול להשתנות בעצמי, אך בעזרת כוחך ה' ודרך השליחים הנפלאים שאתה מזמן לי כאן-אני אוכל.

בעניין: איני יכול עוד... לפני 11 שנים, 2 חודשים #27967

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אני לא יכול... אני חסר אונים...  אין לי כח...
ברוך ה', היום זה ברור לי.
אז במקום לשבור את הראש מהיכן לגייס לעצמי כוחות ויכולות,
אני פשוט מתפלל לאבא. ישנו אחד ולו מלא הכח.
מי יתן ןנמצאהו עכשיו.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: איני יכול עוד... לפני 11 שנים, 2 חודשים #27969

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
הצעד הראשון: הודינו כי אנו חסרי-אונים.... גם אני לא מסוגל. ואם אנסה לספר לעצמי שאני יכול לאכול חצץ יתברר לי שאני שובר ת'שנים על האבנים האלו...

אבל זה לא מספיק. מוכרחים להתקדם.

הצעד השני: הגענו לאמונה כי כח גדול מאיתנו יכול להחזיר אותנו לשפיות

וכו'
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: איני יכול עוד... לפני 11 שנים, 2 חודשים #27973

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
בחסד יקר, תודה לך על שלושת הצעדים הראשונים שכתבת כאן גם יחד.
אאחל לך שתמשיך לחיות לפי הרצון שלו ולא שלך.
שרצונו יעשה בחייך.
בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן