ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: . 1329 צפיות

בעניין: בימי אחשוורוש -והיום לפני 11 שנים, 2 חודשים #28064

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
היה שווה לפתוח את הדיון כדי לשמוע את התשובות המגוונות של החברים...
תודה דוקטור על האבחנה.
אמת שהחברה המערבית מייצרת את הטיפוס המכור.
חברה שכל סולם הערכים שלה מבוסס על שוורצינגר, והילפיגר, וריאלטי תת רמה. וזה מקטין את הערכים למינוס.
מצד שני מראים לך יופי טופי, בשיא האמנות שהיתה אי פעם, מה זה אהבה, מה זה אושר, איפה יש נחת ושלווה... אז הציפיות הם מעל השמיים.
ולכן בדור כזה מוחצן וחומרי, חסר ערכים, ומלא בהנחיות שיקריות איך למצוא אושר, אבל נטול כל כלים להתמודד עם כאב נפשי הכי קטן שיש. זה מתכון מוצלח להפוך הרבה אנשים למכורים.
אם ראיתי ב1000 סרטים מה זו אהבה. ראיתי במו עיני. ראיתי אושר. ראיתי את מה שאני חולם עליו.
אז זו לא רק בריחה מהתמודדות. זו לא סתם תאווה. זה מקח טעות! מכרו לי שקרים. שניה אחר כך השחקנים התאבדו, הסתממו, התגרשו, התפקרו, התפגרו...
ואני נשאר עם פנטזיה לחיים טובים יותר... אינני יודע אם אמנות השיווק והפרסום היתה כה מפותחת בזמן זרש.
בדור בו ילד גודל ב110% תפנוקים. אין הוא מתמודד עם קושי נפשי מעבר לכך שבן דוד שלו נגע לו בצעצוע, או אמא לא מרשה 40 סוכריות בארוחה, כמה חוסן יש לכזה ילד?
כאן היתה ירידת דורות תלולה, הסבא של הסבא שלי, התמודד עם קשיים קיומיים, כל מה שלא הרג אותו חישל אותו. הוא יצא מחושל. אני לא מחושל כלל.
אנחנו בהחלט אנשים יותר חומריים. המן היה מכשף גדול, גם קטע רוחני. השיח היה רוחני, העבו"ז היתה שיא הניסיון. התאווה גם היא, אך צעד 3 היה יותר משמעותי אצלם אוטומטית.
אצלנו זה חידוש מהפכני להכניס את אלוקים לארוחת הבוקר, למציאת חניה, לשלום בית. כיון שזה כל כך קשה לנו, ואנחנו רחוקים מה', אנחנו לוקחים יותר אחריות ולחץ דפוק על עצמנו.
כל זה מרכיב את המכור של היום. אני מסכים עם הדוקטור שזה אומר שהיום יש יותר חולים במחלה רוחנית זו.
הדיון מביא תועלת בעצם המודעות והעמדת הנתונים.
כשנדע מה הפיל אותנו, נדע שההפך יחזיק אותנו...
יום טוב חברים יקרים
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: בימי אחשוורוש -והיום לפני 11 שנים, 2 חודשים #28068

יישר כח דוקטור.
האמת, בספר הגדול כתוב כמה וכמה פעמים על כך שאנחנו שונים מכל העולם, הם שותים ואנו איננו יכולים, לא חייבים להרחיק עד כדי אינדיאנים וסמים אלא מספיק להסתכל בחוץ על כל אותם אנשים שעושים בדיוק את מה שאנחנו כיום משתדלים לא לעשות ולהם אין כל בעיה עם זה (אינני מדבר על הדברים הלא מוסריים שעשינו).
בתכלס אנחנו אלרגים למשהו שהוא טבעי ונורמלי עבור כל אדם אחר, תופעות הלואי אצלנו קטלניות.

אז שנזכה כולנו לעוד יום אחד נקי בזמן הזה במחלה הזאת ועם ההחלמה הזאת
בהחלמה למדתי שהנסיון של הזולת הוא המפתח להחלמה שלי.
נקי בחסדו הגדול מ 3/11/11 ומתחנן רק לעוד יום נקי ומחובר.

לְךָ אֵלִי תְּשׁוּקָתִי בְּךָ חֶשְׁקִי וְאַהֲבָתִי
לְךָ לִבִּי וְכִלְיוֹתַי לְךָ רוּחִי וְנִשְׁמָתִי
לְךָ יָדַי לְךָ רַגְלַי וּמִמָּךְ הִיא תְּכוּנָתִי

בעניין: בימי אחשוורוש -והיום לפני 11 שנים, 2 חודשים #28146

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.

תודה דוקטור על האבחנה.

יש גם רצפט?
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן