ברוכים הבאים, אורח

מכתב מאבא אוהב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכתב מאבא אוהב 932 צפיות

מכתב מאבא אוהב לפני 11 שנים, 3 חודשים #27093

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
בן יקר,

אני רואה אותך שם למטה, ואני שמח לראות שאתה משתמש כל כך טוב עם המתנות שנתתי לך. אני רואה אותך מתמודד עם קשיים, מנסה לשחרר, עומד מול אתגרים ועושה את מה שאתה יכול כדי להמשיך להתקדם בחיים שפויים יותר. אני רואה אותך ונהנה, אחרי כל השנים האלו שראיתי וכאבתי.

אתה יודע, ראיתי אותך נאבק מול הגלים הסוערים של החיים, מנסה להשאיר את הראש מעל המים, חותר כל הזמן קדימה, אבל ממשיך לטבוע פעם אחר פעם. מלמעלה היה ברור שאתה חותר בכל כך הרבה עוצמה, אבל אתה פשוט לא יודע היכן החוף. וזה כאב לי.

כאב לי מכך שכואב לך, אבל היה משהו שכאב לי אפילו יותר. כאב לי כשחשבת שאני לא קיים, כאב לי כשחשבת ששכחתי אותך, ובעיקר כאב לי כאשר חשבת שאני סתם מתעלל בך. ראיתי אותך נאבק בכוחות חזקים ממך שהכריעו אותך פעם אחר פעם, והבנתי היטב את התסכול שלך מכך שאתה עומד בנסיון שאינך יכול לעמוד בו. ואתה זעקת אליי, טענת שאם אני נמצא - אני חייב לעזור לך, שלא ייתכן שאני נמצא ויודע מה קורה איתך ובכל זאת נותן לך להמשיך להיאבק לבד מול הגלים הסוערים.

אבל עבורך הייתי חייב לשתוק. לכאוב ולא לעשות דבר. לראות אותך שוב נסחף ונעלם מתחת גל ענק ואימתני, ורק להזיל דמעה. האמן לי שהדבר שרציתי ביותר באותו רגע היה להושיט לך יד איתנה ולהוציא אותך מהמערבולות האלו, אבל לטובתך העדפתי להימנע מכך.

אתה יודע שבראתי אותך עם רצון להעמיק ולהגיע אל שורש הדברים. ישנם אנשים שבראתי אחרת, אל תשאל למה ומדוע, זה לא התפקיד שלך. עבורך רציתי את הטוב ביותר, אבל כדי להגיע למעלה, חייבים לרדת למטה. למה? ככה. בעולם שבראתי, כל עליה מתחילה בירידה, וככל שהירידה גדולה יותר - כך העליה גדולה יותר. רציתי שתגיע למעלה אז היית חייב להיות למטה. רציתי שיהיה לך טוב, אז היית חייב להרגיש רע.

לא ידעת מה אתה מחפש, וזה כאב לך ובודאי שכאב גם לי, אבל זה היה רק כדי שתעריך את הקירבה אליי. לא טעמת טעם שלווה, אבל זה היה רק כדי שתוכל להעריך באמת את היוקר של שלווה. לא ידעת מהי אהבה, אבל זה היה רק כדי שדע להעריך אהבה אמיתית. היית בגהינום כדי שתוכל להעריך גן עדן, היית בכלא כדי שתוכל להעריך חופש ושחרור. טעמת המון מר, כדי שתוכל להעריך מתוק.

נכון, יש רגעים שבהם אתה בטח אומר שהיית מעדיף לוותר על הכאב ועל המתנות, וכל מה שאתה מבקש זה לחיות את החיים בשקט. אני מבין אותך, אבל התכנית שלי עבורך היא אחרת. אני לא רוצה שתחיה "ליד החיים", אלא שתחיה את החיים באמת. האמן לי שאם היתה דרך בעולם שבראתי לכך שתוכל להגיע למעלה בלי להיות למטה - הייתי עושה זאת עבורך, אבל אין כזאת אפשרות. תזכור את זה כאשר אתה מתמודד עם קשיים. אני לידך תמיד, והקושי הוא מתנה עבורך, לא פחות מאשר הרגעים הקלים.

באהבה, הכח העליון שלך. אבא.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מכתב מאבא אוהב לפני 11 שנים, 3 חודשים #27096

• יוסף (יהודה)
התרגשתי עד דמעות.
תודה רבה לך, מאוד התחברתי לדברים.

בעניין: מכתב מאבא אוהב לפני 11 שנים, 3 חודשים #27098

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה לך אבא שהורדת את סוד לתהומות היגון,
בשביל לדלות משם נפשות המון.
תודה לך סוד על פוסט מחלים, מחכים, ומעורר השראה.
הבטחת לי אותו לפני כמה ימים, וחיכיתי לו מאוד.
כולנו בני אב אחד- כיף לי שאנחנו אחים.
התרגשתי מאוד לקרוא את הדברים.
תודה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: מכתב מאבא אוהב לפני 11 שנים, 3 חודשים #27100

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה אבאלה שלי
אני יודע שאתה אוהב אותי, יודע שאתה רוצה רק טוב בשבילי. אני גם יודע אבא, שרק אתה יודע מה טוב עבורי. וגם כשאתה נותן לי פעקלה עם עטיפה מכוערת, בפנים מסתתרת לה מתנה נפלאה. אני יודע אבא.

וגם אבא אהוב, כל מה שנלחמתי, כל מה שהתבוססתי בדם אבא, בעומק הכל היה רק עבורך. חיפשתי קירבתך, חיפשתי את החום ואהבה הכי גדולים שיש בעולם. חיפשתי אהבה אין סופית - אהבה אלוקית. ואתה, הסתתרת, התחבאת כל כך עמוק במעיל הבריאה שלך, הסתתרת מאחורי כל כך הרבה חומות.

אתה יודע אבא, בדרך אליך, בחיפוש שלי אותך, הייתי מוכן לעשות הכל. מסרתי את נפשי. נתתי את כל זמני. סיכנתי את עבודתי. הקרבתי את משפחתי. שכחתי ממעמדי. הכל כדי למצוא את שחשקה נפשי. ביקשתיו ולא מצאתיו... אבא יקר, פיזרת מסביבך כל כך הרבה מכשולים והטעיות. כל פעם שחשבתי שמצאתי אותך, גיליתי שזה זיוף. איזה מתחזה עלוב שטוען שהוא מקור החיים. חיפשתי שוב, חשבתי שבאתי סוף סוף אל המנוחה, הייתי בטוח שמצאתי את אהבת ליבי... ושוב גיליתי שזה היה דמיונות... צל...

אני לא כועס עליך אבא. אני אמנם ממש לא מבין את הלמה. אינני יודע מדוע זה חשוב. אבל אבא יקר, ראיתי בעיני תמיד שהתוכניות שלך עבורי הם תמיד יותר טובים ומועילים עבורי. כשאני מבין סנטימטר קדימה, האור שלך מאיר עד לסוף העולם. למדתי אבא, שכדאי לסמוך עליך. אין לי שאלות.

אבל דבר אחד אבא אני מתחנן. גם אם עבורי זה בריא להילחם עם הגלים, גם אם אני צריך לפגוש את הקרקעית שלי לטובתי, אנא, זכור נא את כאבך שלך... אבא שלי יקר ואהוב, אינני יכול יותר לראות אותך בוכה עלי. אינני יכול יותר לחיות עם המחשבה שאתה בוכה עלי, אני לא רוצה שתהיה עצוב. אבא, לא מגיע לך שבינך יחידך יהיה כל כך רחוק מהבית. אבא, גם אם עבורי זה חשוב, עשה למען שמך... עשה למען ימינך.. עשה למען תורתך...

אתה הכל יכול, אתה יכול לברוא עולם יש מאין. אתה יכול להעמיד ארץ על מים. אתה יכול לתת טהרה לגוף מטונף... אתה יכול לתת תקוה למיואשים. אבא, הראנו נא את כבודך. גם אם יש לך חשבונות למה הגלים חשובים לנו, הרי הכל בידך, אנחנו בידך, אבא! תראה לכל העולם את כבודך. תן לנו להיות בקירבתך, לחיות איתך. אבא שלי, אני בוכה לך מעמקי ליבי, גם אם עוד לא השלמנו 400 שנה של גלות... היד ה' תקצר?

בנך היחיד, בנך הקטן, מתחנן לקירבתך. מתגעגע לאהבתך. אין לי שאלות. אני מקבל הכל באהבה. אני אמשיך לחפש אותך לנצח נצחים. אבקש ממך אבא רק דבר אחד. בבקשה תמשיך להאמין בי לפחות כמו שאני האמנתי בך. אני האמנתי בך אמונה עיוורת גם כשלא ראיתי כלום. גם כשראיתי הכל הפוך. אנא אבא, האמן בי גם כשאתה לא רואה כלום. גם כשאתה רואה הפוך...

ולסיום אבא, תודה על המכתב. לפעמים מרוב רעש אני לא מצליח לשמוע את הקול המתוק שלך. מרוב אור אני מסתנוור. מרוב גשם אני טובע... אבל המכתב הזה, הגיע לי בדיוק לפי כלי ההשגה שלי, בשפה שאני מבין, תודה שנתת לי שוב להרגיש את קירבתך ואהבתך. בבקשה, תבטיח לי שתישאר איתי לתמיד?!

יש לי עוד המון מה לכתוב לך אבא, אבל אתה קורא לבבות... אתה גם כותב את מה שיש בלבבות...

תודה תודה אבא
מתגעגע
בנך האוהב
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מכתב מאבא אוהב לפני 11 שנים, 3 חודשים #27156

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה הושיעה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מכתב מאבא אוהב לפני 11 שנים, 3 חודשים #27157

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה רבה סוד, כתבת מקסים (!) לא קל לי לחיות את הדברים, אבל ברגע שזה קורה זה כיף. זו תחושת ההגנה הנפלאה ביותר שחוויתי. מנסיון.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן