ברוכים הבאים, אורח

שמתי פילטר וזה לא עזר לי...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שמתי פילטר וזה לא עזר לי... 1168 צפיות

שמתי פילטר וזה לא עזר לי... לפני 12 שנים, 2 חודשים #2678

כל הזמן הייתי ליד המחשב וחיפשתי פירצות בפילטר, חיפשתי תמונות ואכמ"ל...

שיגעתי את הגבאי וכל הזמן התנתקתי מהפילטר והתחברתי שוב.

נו מה אני יכול לעשות?

בעניין: שמתי פילטר וזה לא עזר לי... לפני 12 שנים, 2 חודשים #2684

• חסוי
  • חבר חדש
דבר ראשון תפתח אימייל שאתה לא משתמש בו ותרשום סיסמא ארוכה עם מספרים שאין סיכוי שתזכור וסיסמא וגם סיסמא ארוכה לפילטר אחר כך תקח את הדף שכתבת עליו את כל הפרטים של האימייל והסיסמא של הפילטר ובשמחה רבה תקרע את הדף ותכוון שככה יקרעו את גזר דיננו ותזרוק את זה בהתלהבות רבה לפח האשפה חשוב לציין שצריך לקרוע את הדף לחתיכות קטנות מאוד שגם אם תמסור נפש ותרוץ לפח לא תוכל לחבר את הניירות בחזרה לא יודע אם זה מצחיק או עצוב רק תראו מה היצר עושה לנו וכמובן צדיק יקר שהפילטר זה רק גדר שמונע ממך באותה שניה של תאוה להכנס לגהנם.com אבל אם לא תעבוד על עצמך על הלב והשכל אז לא חסר פירצות דרך אגב זה אותם אותיות של פריצות בגדר ויש ליצר מספיק רעיונות שלא צריך לפרט כרגע אז איפה שאתה מוצא פירצות אתה מוצא פריצות דבר עם השם כי הוא הממציא של כל הממציאים של הפילטרים תגיד לו אבא אני לא יכול על היצר תראה מה הוא עושה איתי תשמור עליי בבקשה ממנו אני לא יכול לבד וכו' ומובטח שהוא יענה .בהצלחה

בעניין: שמתי פילטר וזה לא עזר לי... לפני 12 שנים, 2 חודשים #2742

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ידידי,

אם אתה שם פילטר כדי לנסות לעקוף אותו - אל תתקין אותו מלכתחילה.

אם אתה שם פילטר כי אתה חושב שזה הדבר שיציל אותך - צר לי לאכזב אותך אבל אתה טועה.

הפילטר תפקידו לא לעצור אותנו אלא לעזור לנו בתהליך ההחלמה. מי שלא מנסה להחלים בעבודה אישית, ימצא דרך לחטוא. בין אם זה בעקיפה של הפילטר, בין אם זה במחשב אחר, ובין אם זה באוננות שלכך לא צריך שום דבר.

מה שכן, אם אדם עובד על עצמו להחלים, והוא יודע שעצם הנגישות לפורנו יכולה להרוס את ההחלמה, אזי הפילטר יסייע להשקיט את הדחף הפנימי כיון ש"כעת זה לא זמין".

אם לעצתי תשמע, תעבור על כל הכלים שיש כאן באתר, תראה מה הכי מתאים לך ותתחיל לעבוד. כשתתחיל לעבוד באמת - לא תנסה לעקוף את הפילטר.

תתפלל לה' ובעזרתו תצליח
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שמתי פילטר וזה לא עזר לי... לפני 12 שנים, 2 חודשים #2776

• אביש
  • חבר קבוע
גור אריה יהודה,

שים www.webchaver.org/ אולי יותר יעזור לך כשתדע שיש מי שרואה כל מה שאתה עושה בלי יכולת להסתיר.

אביש
אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

בעניין: שמתי פילטר וזה לא עזר לי... לפני 12 שנים, 2 חודשים #2851

• moved
  • דירוג פלטיניום
K9 די טוב, אפשר לעדכן אותם אם אתה נתקל באתר פרוץ. כמובן שזה כרוך בנפילות. אבל זה התפקיד שלנו לתקן את העולם. ככל שנדווח יותר- כך הפילטר יעבוד בצורה יותר יעילה.

יש לי בבית K9  ורימון ביחד, את הסיסמא של שניהם אני שומר בתוך ספר במשרד בעבודה.

יש לי K9 בעבודה, את הסיסמא שלו אני שומר בתוך מחזור של יום כיפור בבית. גם אם תוקפת אותי רוח שטות עד שאני מגיע מהעבודה לבית או ההפך אני נרגע.

תחזיק חזק- לכל דבר יש פתרון. ערום ראה רעה ונסתר.

בעניין: שמתי פילטר וזה לא עזר לי... לפני 12 שנים, 2 חודשים #2859

K9 זה הכי טוב
תמשיך כבר... יאלה קדימה.... אל תסתכל אחורה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן