ברוכים הבאים, אורח

אח. אח. הכאב. הטיפשות.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אח. אח. הכאב. הטיפשות. 558 צפיות

אח. אח. הכאב. הטיפשות. לפני 11 שנים, 3 חודשים #26707

• Sipo
  • חבר ותיק
לפני מספר שבועות הצלחתי לשמור ארבעה ימים רצופים, שזהו השיא שלי. אני מתפלל להצליח לשבור את השיא שלי, אבל אני לא מצליח. היום הרגשתי בחוש את העניין הזה שהעבודה היא באמת יומיומית ושלא שומרים בשביל המחר, אלא שרק היום. ורק היום. אלא שהיום זה עבד לי בשעות. בהתחלה ממש התחלתי בחטא, אבל עצרתי לפני שהספקתי להגיע ל"נקודת האל חזור". וזה היה לי קשה מאוד. כך בפעם השנייה, כעבור כמה שעות - התחלתי, אבל ניסיתי בכל מאודי להפסיק והצלחתי. וכך גם בפעם השלישית [אני חושב, כי היה כמה פעמים] הרגשתי שעוד שנייה עומד לצאת לי אבל ממש ניסיתי להפסיק והצלחתי. אבל עכשיו, למען ה', עכשיו נכשלתי. אני כולי שקוע בעצב. בבקשה תעזרו לי.

בעניין: אח. אח. הכאב. הטיפשות. לפני 11 שנים, 3 חודשים #26708

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך סיפו. אני מזדהה עם הכאב, נפלתי באלול האחרון, והחלטתי סופית זהו! תוך כמה שעות נפלתי שוב.
הרגשתי בזוי, איבדתי בעצמי את האמון. זה היה נורא. ושוב החלטתי שלא עוד... ושוב היה עוד. זה נהיה יותר ויותר חריף עד שהתחרפנתי...

וכאן הגיע אלי המסר,
ברשותך אצטט פוסט שקראתי היום.

מה צעדים, איזה צעדים, אני לא מסוגל להתמודד נגד התאוה, כל פעם שאני נתקף, אני יודע, אבל באמת יודע, שזה נגמר באוננות. ככה הייתי כל השנים ושום דבר לא עזר לי, אני לא יכול, אני אומר לך, "לא יכול", אולי כל עוד שאני בסדר ואני לא חושב על תאוה, אז - אני יכול לעבוד  על תוכניות ולצעוד בצעדים שלך, אבל ברגע שאני נתקף, חבל לך על הזמן, אין על מה לדבר, בטוח שזה נגמר באוננות. ותידע לך שזה שאני מתקשר אליך, זה רק כי אני לא רוצה להרגיש אשם שלא עשיתי כלום... ככה אמר לי החבר שאני מכיר אותו מSA, הוא מתנשם עמוק ומחכה מה יש לי להגיד.
"יפה מאוד" אמרתי לו, עכשיו תתקדם לצעד השני, את "צעד הראשון" עשית מעולה.
שמואל מארה"ב

עם תוספת חמודה לסיום,

תרשה לי לגלות לכולם מה שגילית לי בטלפון.

הוא המשיך להגיד לך: "מה צעדים אפה צעדים! זה לא בשבילי! אני לא מסוגל!" ותגובתך? יופי! חידדת את הצעד הראשון!

אני לא בא לומר לך מה להרגיש ואיך לפרש את ההרגשות הללו.
אבל על עצמי חויתי שחוסר האונים הזה, להרים ידים ולהכנע במלחמה, הוא הצעד הראשון שגורם לי לפנות סוף סוף ולבקש עזרה מהכח העליון.

אבא אוהב אותנו. אולי הוא ניתק עלינו את הטלפון כדי שנבוא אליו, ונפגש פנים אל פנים?

אוהב
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אח. אח. הכאב. הטיפשות. לפני 11 שנים, 3 חודשים #26739

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
סיפו היקר.
בוא נתמקד יותר במילה כאב, מאשר במילה טיפשות.
הכאב הזה בא מהרגשת חוסר האונים שלנו. פתאום אנחנו מגלים שבמלחמה עם התאווה, היא תמיד כמה צעדים לפנינו.
אחרי שאנחנו מבינים כמה אנחנו חסרי אונים, אנחנו מבינים שלא נוכל להתמודד עם הקושי הזה לבד. ורק אז אנחנו מוכנים לעשות את כל הצעדים ברצינות.
לכאב הזה קוראים "הצעד הראשון".
ואני אישית מתפלל שהעוצמה של הכאב הזה תשאר אצלי כל הזמן, ככה שאני לא ישכח לרגע שאני צריך לעשות את התוכנית בשיא הרצינות.
בהחלמה.
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן