ברוכים הבאים, אורח

זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! 1344 צפיות

זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 3 חודשים #26601

פעם אחרונה שהחלטתי לא לחטוא היה לי מאוד קשה וממש היצר הרע ניקר לי במוח לחטוא אבל אז החלטתי לרשום פה בפורום שהיום אני נקי לא משנה מה יקרה ווואלה הרגשתי שאני חייב כמו שבועה ובאמת עמדתי בניסיון באותו לילה קמתי לבוקר מאושר כי אין שמחה כמו שבירת המידות הרעות לצערי יום למחרת פגמתי רציתי גם לרשום בפורום אבל בסוף לא שלחתי כי לא רציתי לחפור לצערי טעיתי נפלתי אותו לילה ואני ממשיך ליפול אני חזק בתאווה אני יודע שספונסר יעזור לי אבל אני די מפחד אז מצטער על החפירות אבל בעז"ה מעכשיו ואני אני תמיד יודיע כול יום שהיום החלטתי לשמור קבל עם ועדה ואז אני פסיכולוגית יהיה חייב לשמור למען כולם פה אז יאללה מתחיל ממחר (היום לצערי נפלתי)...

בעניין: זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 3 חודשים #26604

• Shay
  • חבר חדש
התחל מעכשיו! למה ממחר?
כמו מישהו שאכל קצת בצהרי יום צום, שימשיך לצום ויתפוס את מה שנשאר מהיום..

בעניין: זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 3 חודשים #26606

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
יוסף יצחק
דבר ראשון כל הכבוד על השיתוף ועל הנכונות. ברוך הבא בשם ה'.
אבל תגיד לי יקירי זה מציאותי בכלל להפסיק?
התאווה חזקה מאיתנו עשרת מונים.
אפילו השבועות שעשיתי לא החזיקו מעמד, כשבא לי התקף תאווה.
יש לך אולי שיטות שאני לא מכיר, איך אני יצליח לקיים את ההבטחות שלי לעצמי?
איך אתה יכול להבטיח לעצמך שזו פעם אחרונה שאתה חוטא?. כל פעם שהבטחתי לעצמי שזו פעם אחרונה למחרת באה עוד פעם.
זה הרי מייאש נורא. לא עדיף כבר להתייאש?
אני, כשהבנתי שהמלחמה היא בלתי פוסקת, פשוט התייאשתי.

האמת שככה אני חשבתי עד לפני חודשיים. עד שמצאתי את האתר הנפלא הזה של 'שמור עיניך'. ברגע שמצאתי את המקום המיוחד הזה, מצאתי מרגוע לנפשי הסוערת.
פתאום גיליתי שאני לא היחיד שלא מסוגל להפסיק. גיליתי שיש עוד אנשים שעובררים את הסבל הזה. וההפתעה הגדולה שלי היתה שיש אנשים שמצליחים. ראיתי כאן אנשים שכבר 5 שנים לא נפלו. מבחינתי זה הרי דבר לא מציאותי בכלל. אני אפילו יום אחד לא הצלחתי לשמור על עצמי נקי.

הבנתי שיש פה שיטה מיוחדת. משהו מיוחד שלא שמעתי עליו אף פעם. שיטה שעובדת. בדוק, ומנוסה.
התחלתי לחפור קצת לאנשים. רציתי לדעת איך הם הצליחו להפסיק. מה שהם סיפרו לי עניין אותי מאוד. הם סיפרו שיש דבר כזה שנקרא 12 הצעדים. כל צעד שאני עושה ברצינות ועל פי הכללים, מקרב אותי יותר אל ההחלמה. השלושה צעדים הראשונים הם צעדי עזרה ראשונה. ויתר הצעדים הם כבר כמו ניתוח להוצאת הטינות ופגמי האופי הרבים שקיימים אצלי.

שמעתי על קבוצות טלפוניות, על קבוצות חיות, על שיתוף אנשים שגם מתמודדים עם אותו קושי שלי. שמעתי ועשיתי. מאז אני משתתף יום יום בקבוצה טלפונית, אני מצהיר שם על ימי נקיות, ומספר על הקשיים שלי. אני משתתף בקבוצות חיות, שם אני רואה אנשים אמיתיים  שמתנדנדים איתי על אותה הסירה.
כל פעם שקשה לי אני מתקשר לחברים ומשתף על הקושי. למדתי גם שאני יכול לדבר עם בורא עולם. עם אבא הגדול שבשמים. אני יכול למסור לו את תאוותי, כי אני הרי בחוסר אונים מוחלט מול כל מה שקשור לתאווה, לטינות, ולפגמי האופי הרבים שקיימים בי. אני לבד לא מצליח להשתלט על כלום. איבדתי שליטה על חיי.

לקחתי לעצמי חונך אישי, שמסביר לי בדיוק איך אני צריך לעבוד עם התוכנית. יש לי ספרות שאני קורא אותה יום יום בעיון. בקיצור התחלתי ללמוד החלמה.

וזה עובד. מאז שנכנסתי לכאן, והתחלתי לעשות את הצעדים ברצינות, אני נקי. וזה נס עצום. חסד אלוקים. לא מובן בכלל. בן אדם שלא הצליח לשמור על עצמו יום אחד נקי, ואני לא מדבר על שמירת העיניים, אלא על דברים חמורים מזה פי כמה וכמה. והנה אני כבר 55 יום נקי. היש נס גדול מזה? יש מישהו ששומע על זה ולא רוצה לנסות?

זה הכל יקירי. אני ממליץ לך בחום, את מה שהמליצו לי בחום.
תיקח, תטעם, תתאהב.
מבטיח.
בהחלמה
יעקב

נ.ב אני לא יודע אם מה שהתאים לי מתאים גם לך, את זה אתה תחליט. מה שאני כתבתי זה דברים שהתאימו לי. אם נראה לך שזה מתאים גם לך, אני ישמח לפרט ולהרחיב. אם לא, קח אותם בערבון מוגבל
היה שלום, חבר יקר.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 3 חודשים #26728

לשי-זאתי בדיוק הכוונה שלי לצערי אתמול נפלתי וישר נכנסתי לאתר לרשום תהודעה הזאת
ליעקב- אני יודע שאתה צודק ואין על ה12 צעדים שלא משאיר לך כמעט אופציות לחטוא אבל אני בנאדם די סגור ומופנם וזה צעד קשה עד מאוד בשבילי בעז"ה בהמשך אני יקח ספונסר כרגע אני מתחיל את הספירה שלי

אני הלילה מתחייב להיות נקי לגמרי... 

בעניין: זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 3 חודשים #26737

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
בהצלחה.
אני לא הייתי קורא לזה "מתחייב"
הייתי אומר את זה כך:
"הלילה אני מתחנן לאבא שבשמים שיתן לי את הכוחות להיות נקי".
באהבה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 3 חודשים #26860

מצטער אם אני חופר אבל אני מרגיש שזה עוזר לי זה כמו התחייבות בשבילי אתמול היה לי יחסית קל כי אני חוטא בערך 3 פעמים בשבוע אז אני בעז"ה ממשיך עם זה עד יום ראשון אז לא להתחרפן עליי
ליעקב- אם אני לא יתחייב אז אין לזה שום תוקף בסה"כ אנחנו מימלא מחויבים בשמירת העיניים מהתורה אז אני לא מפחד להתחייב בעז"ה שיעזור לי ותודה על התמיכה וההודעות

אני מתחייב לא לחטוא היום

בעניין: זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 3 חודשים #26862

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
ההתחייבות שלך נקלטה במערכת.
מאחלים לך מכל הלב בהצלחה.
כתוב, בתחבולות תעשה לך מלחמה... צריך לנסות הכל כדי להשאר בחיים.
כל אחד יעשה מה שמועיל לו ביותר.
לי לא עזר להתחייב, יש כאן חברים שבדרך לתאווה עברו על נדרים, שבועות, חרמות, עריות, כרת, וכו'. כך שאין ביטוח.
רובנו כאן ניסו את הדרך של הכניעה. נכנעים לה', מתחננים ממנו שיקח מאיתנו את התאווה. זה עובד לנו נפלא. לא קל, אבל משתלם.
נשמח לשמוע מחר שוב על הצלחתך
לילה טוב חבר
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 3 חודשים #26939

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום לך יוסף יצחק יקירי.

רק אומר לך שתי דברים:

א) הפסקתי הרבה פעמים בחיי. אחרת לא הייתי מתחיל שוב. הייתי פשוט ממשיך. ולא המשכתי. אלא הפסקתי והתחלתי. התחלתי והפסקתי. ללא גבול. עד שבאתי לפה.

ב) כשבאתי לפה הפסקתי לחטא באמת. לא אומר שמאז שהצטרפתי לא היו נפילות! היו גם היו! (לצערי הרב) אך היו אלו נפילות. לא חטאים. (מחלה בלע"ז)

אם תרצה לקרא עוד אשמח להפנותך. רק ידיעת האיסור לא הועילה לי. ידיעת המחלה עזרה לי.

(דיברתי על עצמי. לא מכיר אותך)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 3 חודשים #26984

מתנת הניקיון- אשמח לעוד מאמרי קריאה בנושא למרות שאני קראתי על זה אינספור פעמים  שלח לי ...

תכלס חשבתי לעזוב לתמיד את הפורום. אני פה די הרבה זמן אומנם לא משתמש פעיל אבל הייתי נכנס הרבה לקרוא להבין
אבל שוםדבר לא עזר לי בנושא -  הנה אני נפלתי שוב.    לא רציתי להתחייב היום לשמור כי הרגשתי מעין התפוצצות מבפנים וואלה מה אגיד מה אצטדק
אפילו אני לא מרגיש חרטה עמוקה וזה מצער אותי עוד יותר למה אני לא אומר די מספיק שהיה נוח לי התחייבתי והרגשתי גאווה איזה גבר אני מתחייב ועומד בזה עד שהחלטתי לא להתחייב למה כי אני מפחד מהתחייבויות
טוב אני בוש ונכלם אני ידבר וימשיך שאני יהיה יותר רציני עם החיים שלי אנשים בגילי מתחתנים או התחתנו ואני מתעסק באוננות כמו איזה אפס

אני לא מתכוין לוותר אני סתם פורק את הלב שיהיה בהצלחה לכולם נעבוד על זה בצינעה ונקווה לטוב

בעניין: זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 3 חודשים #27054

• יוסף (יהודה)
אוהבים אותך! אתה לא צריך להרגיש רע עם עצמך, זה לא באשמתך. אתה לא בחרת להיות חולה ומכור לתאווה (אם אתה כזה..), אתה לא רוצה בזה. לא עשית משהו רע, ה' רצה שתהיה חולה.

הדרך לפעמים מיאשת, אבל פה לפחות יש תוכנית ויש דרך ולא אבודים. יש פה פתרון ותרופה למחלה שלנו, כל מה שצריך בשביל להתחיל זה נכונות.

אני מאוד מזדהה עם ההרגשה הזו של האכזבה מעצמי אחרי נפילה. פה בתוכנית למדתי שאין לי את הכוחות להיות נקי אפילו שעה לבד. למדתי שחלק מרכזי ממה שהביא אותי ליפול היה חוסר חיבור לבורא. כן, התפללתי ולמדתי והייתי הכי דוס מכל החברים שלי, אבל זה בא רק בשביל לכסות לי על רגשות שליליים ולעזור לעצמי. לא הייתי באמת מוכן שרצון ה' יעשה אם זה סותר את רצוני. בתוכנית אני לאט לאט לומד להיות מחובר אליו. אני מבין שרציתי כוח להתגבר על התאווה בשביל שלא אצטרך להיות מחובר אליו ותלוי בו. אני לומד לשחרר ולתת לו לשמור עליי נקי, אני רק דואג לעשות פעולות שירגילו אותי לוותר על רצונותי ולהתחבר לה'.

בהצלחה לכולנו!
לילה טוב, נקי ומלא החלמה לכולנו!

בעניין: זהו חברים אני שם לזה סוף!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 3 חודשים #27241

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
השיבנו או רפאנו

www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=1257.msg15797#msg15797

יש עוד. לא מצאתי כרגע.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן