ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: ייאוש 985 צפיות

ייאוש לפני 11 שנים, 3 חודשים #26595

• tomt1215
  • חבר ותיק
שלום אני נקי 7 ימים . מקווה לשרוד עוד . כול פעם שאני עובר את שבת אני יוצא ממנה מצוברח , אני בגיל 23 , מתמודד עם נטיות הפוכות , אצל פסיכולוג , בנוסף לפני חודשיים נתקפתי התקפי חרדה מעלייה לתורה ומנסיעה באוטו  בעקבות ת.ד שעברתי . במהלך השבוע אין לי כ"כ זמן להתמודד עם הפחדים הללו , שמגיע שישי או מוצ"ש ואני לא לוקח את האוטו ומנסה להתגבר או לפחות  לנסות לנוסע עם אבא שלי אני מרגיש מופסד , בתפילת שחרית לפני שמעלים אותי  לתורה אני מרגיש את הדופק שלי עולה ואם אולי יש רמז שאני עולה אני כמעט ומתחיל להקיא  ואז בורח משם - מרגיש מופסד ,אח"כ אפילו במנחה אני ממש דופק לי הלב ומרגיש שעומד להקיא ומתחמק מרגיש דפוק עם עצמי , כול החברים שלי מסביב התחתנו ואני לא , עם ההרגשה הזאת אני כמעט נופל כול מוצש הרגשה שאין לי סיכוי אני רק הולך ומדרדר אני קורא הרבה על התקפי חרדה וcbt אבל שמגיע "רגע האמת " אני בורח לרוב לא מתעמת עם המציאות , הפחדים שלי והטינות שלי מחטיבים לי את החיים , אני כול פעם מבטיח לעצמי די לא עוד פורנו של גייז, ואז אחרי שבת כ"כ מסריחה שאני מרגיש כ"כ בקנטים כ"כ לא שווה ,אפילו לעמוד לתורה אני לא יכול!!! אני מתחמק דבר כ"כ פשוט ובנאלי ,  אני פוחד מנהיגה ,אני פוחד איך אני ינהל משפחה , קשה לי עם ההרגשה הזאת , אני מרגיש כ"כ מובאס שאני מתנחם שם , יש לי סיכוי בכלל נראה לי שאני רק הולך ומדרדר ,  אני כן לוחם וכן נכנס וכן קורא וחברותי והכול אבל אחרי שבת כזאת , ההרגשה שאין לי מה להפסיד שאני דפוק מרוב שאני לי כבר כוח אני לא בוכה על המצב העגום שלי , אני משתמש בשיטת 3 הטורים כי אני יודע שיש כאן המון עיוותי חשיבה ובגללם אני נמשך למשולמים אבל שאני מגיע לתכלס אני נופל אני מובס,  עלייה לתורה???? רבאק מה קורה לי??? והגלישה לאינטרנט זה הפיתוי הכי טוב , שולטים לי על החיים, יש לי סיכוי להתחתן בכלל ??? לא יודע,  אני יישאר רווק ואומלל כול החיים שלי , אני פוחד לנהוג , רואה את כולם חיים את החיים שלהם, בחוץ כולם חושבים שהכול בסדר איתי, שאני חברמן, מצחיק, מצליח בלימודים ,אבל בתוך תוכי אני עצוב וחרד על המצב שלי, אני לא רוצה להגיע למצב של חוסר אונים ,ואני עושה לומד הולך לפסיכולוג קורא מאמרים ואז ברגע האמת עוד פעם מובס ועוד פעם מובס , מה יהיה איתי ? כולי דיבורים  כולי פגמים , אני רוצה להצליח להתחתן לקום מאשפה הנפשית שאני נמצא בה ! אני מפה פונה אליך : אבא תעזור לי , תעזור לי להתגבר על הפחדים שלי בבקשה ממך!!!  אני כן רוצה להתחתן הוצאתי עד עכשיו 6000 שקל רק אני בלי העזרה של ההורים שלי, כי אני לא רוצה לצער אותם , ואז הגיע גם החרדות האלו למה ? למה זה מגיע לי ? תמיד אני ישאר בודד ? פחדן ? ליצן של כולם ואני אני כ"כ עצוב ....

בעניין: ייאוש לפני 11 שנים, 3 חודשים #26613

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
חבר יקר ונפלא.
תרגיש חזק. הגעת למקום נפלא. מקום שיש לו סגולות למנף את האשיות שלך. הבריחה והאובססיה היא הן מכות שכואבות לכולנו. לכן אנחנו פה, יחד. להשיח את הלב, ולטפל בעצמנו.
יש פה חברים נפלאים, וכולם עוברים פחות או יותר את אותם דברים. תרגיש בנוח להפתח ולספר על הקשיים. לפי דעתי שיטת 12הצעדים יכולה לעזור גם במקרה שלך. יש לך ספונסר? אם לא, אני ממליץ לך לקחת אחד כזה, הוא כבר יכוון אותך.
כל הכבוד על הפתיחות והכנות, זה כבר הצעד הראשון בדרך להחלמה.
בהחלמה
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: ייאוש לפני 11 שנים, 3 חודשים #26658

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
שלום וברוכים הבאים!
אני מאוד מבין ללבך. היאוש התמידי ותחושת המובסות. כולם מבחוץ חושבים שהכל בסדר אבל אני אוכל את עצמי כי אני יודע את האמת. וכמו שכתב לך יעקב, גם אני מרגיש בפוסט שלך הרבה אמת. וכנות וזה הא"ב של החלמה ובכלל של התקדמות אישית. דווקא אצלינו "המכורים" ישנה הכחשה, אנחנו חושבים, עם קצת כח רצון נצליח להתמודד, וכל פעם מחדש אנחנו מותשים מהמחלה, ולא מבינים איזה כשלון אנחנו. [אותו דבר בתחומים אחרים בחיים שהזכרת, כמו חרדה. אגב גם אני לעיתים סובל מחרדה שקשורה לעמידה מול קהל]
אבל כנראה שאצל הקב"ה אין טעויות, והוא יודע היטב, מה הוא עושה ולמה. אנחנו נעשה את הדברים שבשליטתינו ולא נערב את עצמינו במה שקשור לתחום האחריות שלו. דאגות בנוסח של "למה זה קורה לי" על אף שהן קורות לכולנו, הן השקעת אנרגיה במקום לא נכון, כי : א. זו מחשבה שלא תקדם אותי. ב. לעולם לא אדע את התשובה עליה.  לכן אני מעדיף לשאול, איך אני מרגיש טוב יותר, וכיצד אני משתנה, זאת אומרת חי בשלווה, ובורח פחות.

בהצלחה גדולה!!!

בעניין: ייאוש לפני 11 שנים, 3 חודשים #26659

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אין יאוש בעולם כלל

אם הגעת לפה כי כואב לך זה מצויין, קח את הכאב הזה ורתום אותו להצלחת התהליך.

לדעתי, כל מי שהצליח להתקדם בתהליך ההחלמה פה באתר עשה זאת רק בגלל שהגיע מתוך כאב עצום.

ממליץ לך על הקבוצות הטלפוניות(בחיות פשוט לא השתתפתי, אבל אומרים שזה אפילו יותר מוצלח)

תעדכן אותנו בהתקדמות

כל יום, רק להיום

בעניין: ייאוש לפני 11 שנים, 3 חודשים #26663

• יוסף (יהודה)
אוהבים אותך חבר יקר!
כן, למרות הפחדים שלך, למרות הקשיים שלך, למרות כל מה שעשית או לא עשית בחייך, אנחנו אוהבים אותך ומקבלים אותך כמו שאתה.
הזדהתי מאוד עם הכאב שלך. התחברתי מאוד לחוסר האונים שלך, לצער העצום. לאכזבה, לייאוש. כולנו פה עברנו את אותם דברים פחות או יותר, אולי בצורות שונות, אבל במהות זה היה אותו דבר.
אני עברתי עכשיו התקף קטן של תאווה. הדחקתי את זה. "זה לא נכון, אני? שאני ארצה ליפול? מה פתאום! אני כולי בתוכנית, אני עושה בדיוק מה שצריך, אין מצב שארצה ליפול!" כך חשבתי לעצמי. כן, נכנעתי ומסרתי לה', אבל לא הרגשתי חסר אונים ולא פעלתי כמו חסר אונים- לא התקשרתי לחברים. הרגשתי שאני מסוגל לבד באמת ומסרתי את זה לה' רק מהשפה ולחוץ... הקריאה של דבריך מאוד חיזקה אותי. הבנתי בעצם כמה אני חסר אונים באמת ואני מתכוון באמת לנהוג עכשיו כחסר אונים ולעשות את הפעולות ולהיכנע לה' באמת. תודה רבה לך! עזרת לי מאוד!

אל תתיאש, פה תוכל סוף סוף למצוא שלווה לנפשך. איזה דבר נפלא זה- שלווה! הרבה יותר טוב מהגשמת כל החלומות...
קח את כל הכוח רצון שלך ותשקיע אותו בתוכנית- זה אפשרי.

בהצלחה לכולנו!
לילה טוב, נקי ומלא החלמה לכולנו!

בעניין: ייאוש לפני 11 שנים, 3 חודשים #26666

• רץ אל האור
  • דירוג כסף
  • הצלחתנו האישית, תלויה באחדותינו המשותפת.
גם אני בדומה אלייך חייתי חיים שאיני רוצה אותם , חיים של שקר , חיים של בריחה מהמציאות.
אני חשבתי שאין חיים בלי תאווה , היום עם תוכנית 12 הצעדים,
אני מבין שיש חיים שאני לא מערב איתם את התאווה, חיים של השלמה עם המציאות.

ההצלחה היא כמו סולם,
היא בעלת הרבה צעדים שבכל יום ליעד מטפסים,
לעתים אנו לא מצליחים,
ולפעמים בקלות מתייאשים.

לא משנה באיזה אפיק תבחר
להתקדם, בשום מקרה לא תגיע לשום מקום.

בהצלחה בדרכך!
החיים הם כמו חץ וקשת , לפעמים אתה הולך אחורה רק כדי לעוף רחוק יותר...

בעניין: ייאוש לפני 11 שנים, 3 חודשים #26667

• בחסד אלוקים
  • חבר ותיק
  • בחסדו ובעזרתו של אלוקים אני נכון, רק להיום
שלום לך חבר יקר.

אני קראתי את דבריך ונזכרתי בעצמי. לפני מספר שנים גיליתי את הדבר הכי גדול שקרה לי בחיים.
לפני שהגעתי לתוכמץ-אדם עם המון פחד, חסר ביטחון, חושב שאני לא בסדר. הלקיתי והאשמתי את עצמי מאוד.

פחדתי מהמון דברים, פחדתי מהעולם, שאשאר תמיד במצב של השימוש, שלא אצא מזה אף פעם.

אבל ה' יתברך דרך 12 הצעדים ששינו לי את החיים, נתנו לי המון תקווה.

תקווה לחיים אחרים, עם מתנות שלא חלמתי שאקבל אותם.

אני מאחל לך הצלחה רבה, ושאלוקים יכוון את דרכך-אמן!

בחסד.

בעניין: ייאוש לפני 11 שנים, 3 חודשים #26754

• tomt1215
  • חבר ותיק
תודה לכולם חיזקתם אותי מאוד . !  כייף להיות בקבוצה נפלאה כזאת

בעניין: ייאוש לפני 11 שנים, 3 חודשים #26870

• 1only
  • דירוג כסף
  • (יניב)
הזכרת לי את הצורה בה חשבתי בזמן התיכון... ואחרי הגט הראשון
וגם את הייאוש בגלל המצב הנוכחי, עוד יומיים גט שני.

לא יודע איך לעודד אותך.
עברו שנים מאז, אני עדיין חי.
למדתי המון המון דברים, המון תובנות.

אתה תתחתן, אני בטוח בזה.
זה דמיונות של יצר ופחדים של יצר.
אתה תראה בעיניים שלך בעצמך שזה שקר, רק חכה בסבלנות (אני יודע שאין, גם לי אין)
וזה שאתה כבר עכשיו מגלה את חוסר האונים והקושי העצום ומתפלל לה'
אני מאמין שלא תצטרך בכלל לעבור את מה שעברתי.

זכית שאתה פה עוד לפני הבלאגן,
אני דרכתי על כל קוץ אפשרי בדרך ועכשיו מוציא אותם לאט לאט...

אל תדאג הרבה.
כשהבנתי ונזכרתי שאני בובה על חוטים ושה' שומר עלי ומכוון אותי עם כל ההשתוללות שלי...
כמו פרפר שעף "חופשי" בכלוב גדול (סליחה על הדימוי הלא מדוייק)
ובעל הבית לוקח אותו לאן שצריך אפילו שהפרפר עדיין חושב שהוא "חופשי" ועל לאן שהוא רוצה.
הוא פשוט לא שם לב שהכלוב זז.

אני כל הזמן סובל, עובד מעברים, פגמי אופי וכו'
אבל למשל כשאני קורא בדיוק את מה שחשבתי בגיל שלך וגם לפני זה והיום אין לי את הבלאגנים האלו, ולפחות לא בעוצמות שהיו אז.
אני יודע שה"כלוב" זז.
אני יודע שאני בידיים טובות ועם כל המעברים בסופו של דבר ה' מכוון אותי לדרך הטובה שהיא טובה בשבילי.

זה נותן לי הרבה עידוד לעתיד.
מקווה שגם אותך זה יחזק!
יניב
"אבוד" זה משהו שלא קיים

בעניין: ייאוש לפני 11 שנים, 3 חודשים #26931

אתה לא לבד יהודי יקר אין לי נטיות כמו שלך אבל יש לי נטיות שגם שונות מהנורמל אנחנו בערך אותו גיל אני רוב הזמן לבד יש לי חברים שרואים אותם קצת פה ושם ואף פעם לא היה לי חברה אני סגור ומופנם בקושי מכיר אנשים קשה לי להתחבר לאנשים מסוימים בצבא לקח לי המון זמן להתחבר לאנשים ובעבודה ובמילואים אני בכלל לא מדבר למרות שיש שם אחלה אנשים ,שים לב על נשים אני בכלל לא מדבר בעוד החברים שלי מתחתנים אני בבית יושב... וחושב..
אני באופן אישי החלטתי לצאת מהבית לאיזה מסגרת שתחזק אותי ,בבית אני לא מסוגל ללכת לתפילות כמעט יש לי אנטי דת כזה בראש אז אני הולך למקום שיחזק אותי בנושא הזה
שיהיה בהצלחה לכולנו אחי ואל ייאוש אתה עוד צעיר זה לא שאתה בן 40 יהיה בסדר צריך לעשות את הסוויץ הזה בראש את השינוי המחשבתי הלוואי שנצליח!!!
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 3 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן