ברוכים הבאים, אורח

יום ה' לפרשת משפטים כ"ז שבט ה' תשע"ג 07/02/13
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יום ה' לפרשת משפטים כ"ז שבט ה' תשע"ג 07/02/13 530 צפיות

יום ה' לפרשת משפטים כ"ז שבט ה' תשע"ג 07/02/13 לפני 11 שנים, 2 חודשים #26373

שלום חברים,

פתחנו את האשכול הזה [שיעלה בעז"ה כל יום] ע"מ שמי שמעוניין ישתף את החברים בכל מה שירצה,
זה מעין קבוצה טלפונית אבל כתובה, [וכמובן לא באה להחליף את מקומה אלא להוסיף על הקיים]

לפעמים יש שרוצים לשתף בדבר קטן, או לכתוב על קושי או הצלחה וכדו' ולא מרגישים נוח לפתוח אשכול בשביל זה, אז פה זה המקום,
בעז"ה נקווה שזה יוסיף לקשר ולחברות בין דרי המקום.

מחכים לכם.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: יום ה' לפרשת משפטים כ"ז שבט ה' תשע"ג 07/02/13 לפני 11 שנים, 2 חודשים #26375

• סברס
  • רצף ניקיון נוכחי: 248 ימים
  • דירוג כסף
טוב, אז אחנוך את היוזמה הזו בהודעה ראשונה...

עבר עלי יום מיוחד במינו. לאחר שנה+ שאני בתכנית, משתתף בקבוצות אך מדשדש במקום, לא עובד צעדים, מחמת פגמים רבים ומגוונים, גמלה בליבי החלטה בשבועות האחרונים כי לא עוד!, אני חייב להתקדם, לעבוד, ולהתחיל משהו אחר, עמוק ואמיתי.

אז היום, בשעטו"מ הפכתי להיות 'ספונסי', מתרגש לומר זאת, אמממ.. מפחד קצת מהמשמעויות, אך מאושר מהבחירה. מודע לעובדה כי המשחק ששיחקתי עד עתה בתכנית הסתיים, ומעכשיו צריך להתחיל לעבוד, יהיה קשה, אבל שווה.

בעניין: יום ה' לפרשת משפטים כ"ז שבט ה' תשע"ג 07/02/13 לפני 11 שנים, 2 חודשים #26382

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
דקה לפני שאני ישן.

היום הוא היום הראשון שלי לנקיות לאחר הנפילה שהיתה לי אתמול. הספונסר שלי אמר לי שעלי להמקד כעת בצעד ראשון, ולהחדיר לעצמי חזק את עובדת חוסר האונים. היה קשה לקום מייד לאחר הנפילה, ולא לאפשר לעצמי קצת לחגוג, בבחינת "אם כבר אז כבר..."
תודה ה' שנתת לי את התכנית, אנא ה' עזור לי להבין שאינני מסוגל ורק אתה יכול!

בעניין: יום ה' לפרשת משפטים כ"ז שבט ה' תשע"ג 07/02/13 לפני 11 שנים, 2 חודשים #26389

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
היום הוא יום חדש.
יום ראשון אחרי הנפילה שלי אתמול.
היום יום שבו איישם בעז"ה את התובנות שקיבלתי אתמול.
הצלחה מרובה,
אין יאוש.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן