ברוכים הבאים, אורח

יש סיכוי !
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יש סיכוי ! 547 צפיות

יש סיכוי ! לפני 11 שנים, 2 חודשים #26329

• מני
  • חבר ותיק
לכול החברים שלום

היום היתה לי תגלית מיוחדת
היום הבנתי שיש לי מקום לדבר לשתף ואני לא לבד במחלה זה אחד הדברים הכי משמחים שקרו לי בחיים
אחרי שנים של חוסר ידיע ובלבול פיצול האישיות שכול כך מוכר לכולם
צד אחד הילד העדין החברמן וצד שני אפל מלא תאוווה  שרק גדלה והסתבכה
היום אני יכול לומר בקול גדול אני חולה יש לי מחלה וגם כתובת לרפואה
להתחיל לעבוד באמת על האופי שלי
פחדים כעסים אנוכיות עצלות ועןד שלל דברים שגורמים לי לברוח על זרועות התאווה החונקות
והיום אני יודע מה גורם לי ליפול כבר מתחילה אצלי החשיבה ליפני ואני מרגיש את התאווה מתבשלת בלי קשר לכלום ובום אני מוצף
תודה רבה לה' יתברך תודה רבה לכם חברה אני מני תספרו לי שתפו אותי עזרו לי ואני מקווה לעזור לכם
אני חולה מכור למין כול החיים זה היה שם איך לא ראיתי את זה תמיד הרגשתי שמשהו לא בסדר ואני איזה משוגע קטן והודות לאתר הזה ולכם אני מבין שזאת התמכרות
שלא בשליטתי והכי חזק שאני סוף כול סוף יכול לדבר על זה חופשי ווואייי איזה שיחרור עצום!!!!!!
הענן ערפל הזה שליווה אותי לכול מקום התבהר ואני מקווה לבהר אותו עוד ועוד
תודה רבה
סיפור קצר שתבינו על מה אני מדבר על מה אני סוחב כבר שנים שחנק אותי והתפוצצ שהתחתנתי בעיקר ושהתחלתי לחזור בתשובה והבנתי שאוננות זה אסור !!!!
שהייתי בן 10בערך הייתי בבית של סבתא שלי עם בת דודה שלי ושיחקנו רגיל ילדים משחקים
רק שהצלנו המשחקים לא היו רגילים היינו משחקים בדברים אסורים ועשינו מה שלא עושים באותה פעם שעשינו את הדבר אצל סבתא שלי בבית
הרגשתי שזה כבר לא בסדר לעשות את זה ואמרתי לבת דודתי שזהו ואני מצטער ולא נעשה את זה יותר ....
נחשו מה זה החזיק מעמד בכלל לא  עשינו ועשינו ואני בתור ילד לא מבין למה אני לא יכול להפסיק עם זה ומשם אוננות ובגיל ההתבגרות חוברתי למחשב ולפורנו ומישם זה פשוט לא הפסיק ולא הבנתי מה קורה
וזהו הרבה סיפורים עוד יש לי אני ישתף לאט לאט פשוט אני קולט שזאת מחלה והיא חלק מימני והיום צריך להתחיל לילמוד אליה ולעבוד יחד עם ה' ואיתכם
תודה רבה !!!
מני -רוצה להחלים

בעניין: יש סיכוי ! לפני 11 שנים, 2 חודשים #26348

• יוסף (יהודה)
אוהבים אותך!
אני מרגיש מאוד את הכאב של ומזדהה איתו. זה באמת קשה. זה באמת רע לנו כל התאווה הזו ובאמת אנחנו חסרי אונים מול זה.
זו אכן מחלה קשה ופשוט חייבים לטפל בה בהתאם, כמו שהיינו מטפלים במחלה קשה.
פה, בתוכנית, אנחנו לומדים איך לטפל בזה. פה אנחנו מקבלים תרופה.

בהצלחה לכולנו!
לילה טוב, נקי, ומלא החלמה לכולנו!

בעניין: יש סיכוי ! לפני 11 שנים, 2 חודשים #26405

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
מני היקר
כל הכבוד על הפתיחות.
זה הצעד הראשון. להפתח, לשחרר, להוציא וכו'.
עכשיו אנחנו צריכים לשמר את תחושת הסכנה, ההתלהבות, השמחה, או איך שתקרא לזה. בשביל זה אני מתמיד ב12 הצעדים בכל הכוחות. בשביל זה לקחתי ספונסר, ובשביל זה אני מתקשר כל יום לחברים.
יש עוד הרבה מה ללמוד ולעשות.
המון רעיונות נפלאים, ועצות מדהימות.
רק צריך לפתוח את הראש, (ולסגור את העיניים )
אני בטוח שעם הכח רצון שלך תגיע רחוק. עכשיו נעבוד על הפיכת כוח הרצון, לכוח מעשה.
בהצלחה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: יש סיכוי ! לפני 11 שנים, 2 חודשים #26407

• מני
  • חבר ותיק
תודה רבה למגיבים
ולרעיונות להמשך הדרך

תודה לכולם
  • עמוד: