ברוכים הבאים, אורח

שלום . אני זקוק ל עזרה מקצועית ודחופה בנושא פזילה אל מחוץ למסגרת הנישואין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום . אני זקוק ל עזרה מקצועית ודחופה בנושא פזילה אל מחוץ למסגרת הנישואין 560 צפיות

שלום . אני זקוק ל עזרה מקצועית ודחופה בנושא פזילה אל מחוץ למסגרת הנישואין לפני 11 שנים, 3 חודשים #25943

• לאן
  • חבר חדש
אני מתכוון לבעיה של קשר עם נוספות מעבר לאשה .
האם יש כאן חרדים נוספים עם בעיה דומה שסובלים מכך?

נראה לי שאני מתחיל לאבד שליטה בתחום זה !!!
איך מפסיקים עם זה?
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: שלום . אני זקוק ל עזרה מקצועית ודחופה בנושא פזילה אל מחוץ למסגרת הנישואין לפני 11 שנים, 3 חודשים #25944

• סברס
  • רצף ניקיון נוכחי: 248 ימים
  • דירוג כסף
יש כאן, אני רק דוגמא...

תקרא כאן, יש המון מה לקבל במאמרים שנכתבו.
אם תרצה, אשמח לשוחח איתך.

בעניין: שלום . אני זקוק ל עזרה מקצועית ודחופה בנושא פזילה אל מחוץ למסגרת הנישואין לפני 11 שנים, 3 חודשים #26064

• moved
  • דירוג פלטיניום
לאן, נעלמת?

יש לי חדשות רעות בשבילך וחדשות טובות.

נתחיל עם הרעות:
הבעיה שלך אם נשים אחרות היא בעיה קטנה- הבעיה הגדולה שלך היא חוסר יכולת להתמודד עם התאווה.

ונעבור לבשורות הטובות אני מכיר כמה עשרות אנשים עם בעית חוסר אונים מול התאווה- הם מצאו דרך לחיות בלי להתאוות.

איך? בדיוק כמו שאומר רזי ברקאי : אל תלך לשום מקום - השאר איתנו

בעניין: שלום . אני זקוק ל עזרה מקצועית ודחופה בנושא פזילה אל מחוץ למסגרת הנישואין לפני 11 שנים, 3 חודשים #26068

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא 'לאן', אני 'פוזל' לא מקצועי ששום עזרה מקצועית לא הועילה לו. לא נראה לי שגלגל עין של אדם נורמלי מסוגל להגיע למקומות שעיני היתה בהם. לפני 29 ימים 5 חודשים ו 7 שנים שריר גלגל העין שלי נח, התחלתי תהליך שלימד אותי להביט נכוחה. בלי לפזול.

אני לא מכיר אותך, אין לי מושג אם אתה מכור או לא, אני מציע לך להשאר כאן מספיק זמן כדי לדעת יותר עליך ועל 'הפזילה' שלך. יש כאן לא מעט מאמרים על 12 הצעדים, מה שהציל את חיי.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן