ברוכים הבאים, אורח

אם העבור את היום הזה, אז זה יהיה החודש הראשון בחיי ללא סיפוק התאווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אם העבור את היום הזה, אז זה יהיה החודש הראשון בחיי ללא סיפוק התאווה 1043 צפיות

אם העבור את היום הזה, אז זה יהיה החודש הראשון בחיי ללא סיפוק התאווה לפני 12 שנים, 2 חודשים #2513

• My New Life
  • חבר קבוע
זהו היום השלושים והיצר הרע לא מוותר, פעם ראשונה בחיי , בחיים לא ההיתי אפילו קרוב ל30 יום.
לדעתי זהו נס.

אך... איזה כייף ההרגשה של הטהרה, כל הזמן הנשמה הרגישה תחושות של שיקוץ וטומאה, כל הזמן  היא היתה במין "כרת",
ועכשיו ישנה הרגשה נקיה, כאילו הכל לבן.

אני כל כך רוצה לחוות את התחושות של פרקי זמן ארוכים יותר.
אך אלוהיי אל תיתן לי ליפול יותר בחיי.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: אם העבור את היום הזה, אז זה יהיה החודש הראשון בחיי ללא סיפוק התאווה לפני 12 שנים, 2 חודשים #2514

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חזק מאוד. אלוקים יכול לעשות לכל אחד ניסים. הוא רק רוצה שאנחנו נבקש ממנו ונתכוון לזה באמת.

אל תחשוב על העתיד. תחיה כל יום לעצמו. היום בודאי יש לך סיכוי להצליח. מחר יהיה יום חדש.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אם העבור את היום הזה, אז זה יהיה החודש הראשון בחיי ללא סיפוק התאווה לפני 12 שנים, 2 חודשים #2516

נורא כיף לקרוא הודעות כאלה

בעניין: אם העבור את היום הזה, אז זה יהיה החודש הראשון בחיי ללא סיפוק התאווה לפני 12 שנים, 2 חודשים #2520

• My New Life
  • חבר קבוע
איזה כייף שיש אנשים כמוכם בעולם.

בעניין: אם העבור את היום הזה, אז זה יהיה החודש הראשון בחיי ללא סיפוק התאווה לפני 12 שנים, 2 חודשים #2694

• סבבה
  • דירוג זהב
יפה אחי אתה מחזק את כולנו ונותן כח
הרבה הצלחה אח שלי אל תוותר
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן