ברוכים הבאים, אורח

לא מבין מה נדלק אצלי ???
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא מבין מה נדלק אצלי ??? 510 צפיות

לא מבין מה נדלק אצלי ??? לפני 11 שנים, 3 חודשים #24900

• מני
  • חבר ותיק
ליפני כשנה בערך הבנתי שאני מכור שיש משהו מטורף במה שאני עושה איך יכול להיות שאני לא רוצה
את התאווה המסריחה הזאת אבל מוצא את עצמי שקוע בה כמו חיית טרף וזה גם לא מאפיין את האופי שלי בחור עדין שכולם מכירים אותי כעדין זה מה שגם מפחיד אותי מלהיחסף
לשבור את התדמית הזאת של העדין
אבל בזכות האתר והחומר שבו הבנתי משהו עצום שאני רוצה לחדד אותו יותר
זה לא אני !!!!!! אני לא רוצה את זה בכלל זה מגיל קטן מאוד שאני עושה את זה וחסוף לזה
אז מה הפלה שיש לי מפלצת קטנה שכמה כול כמה ימים ואוכלת כמו מטורפת
זה שובר אותי אני לא רוצה שהיא תתעורר לא רוצה אבל פתאום משום מקום מבט. אישה חסופה ברחוב
מחשבה קטנה ובוםםםםםםם היא מתעוררת
זה מתיש אותי לגמרי
אוהב אותכם ותודה על הבמה הזאת
מצפה לישועה מהשמיים

רוצה להחלים....

בעניין: לא מבין מה נדלק אצלי ??? לפני 11 שנים, 3 חודשים #24901

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
מני היקר שלום וברכה

אצלי להבין שאני מכור זה היה הצעד הראשון (שאני עדיין עומד בו, כי עדיין אני צריך להזכיר לעצמי כל רגע כמה אני מכור).

השלב השני הוא היה לשתף בזה מישהו.

חיפשתי מישהו שיהיה זמין כל הזמן, שיהיה לידי כל הזמן, ושיסכים לשמוע אותי בכל מצב, בבוקר ובלילה.
היחיד שהתאים לכל התנאים שלי היה אבאלה שבשמים.
לא אמרתי "אני מקווה שיעזרו לי משמים", ידעתי שמשמים עוזרים רק למי שעוזר לעצמו. ידעתי שאם אני לא יתחיל לעשות מעשים אף אחד לא יעזור לי.
וגם אם עכשיו כואב לי מאוד המצב שאני נמצא בו, הכאב יכהה עוד יומיים או שבועיים ומה אז? שוב נפילה?.
טוב במצב הזה הייתי כבר 15 שנה. ונמאס לי ממנו. ידעתי, או שעכשיו אני משנה דיסק, או שנמאס לי מהכל ואני מתעופף.
תכננתי כבר להתגרש בשביל שאני יוכל לעשות מה שבא לי בעולם בלי יסורי מצפון על בגידה וכאלה.

כשהגעתי לפה ידעתי שהגעתי למקום הנכון.
לא כי אמרו לי שאני מכור וחולה, ולא חוטא. זה אולי עזר לי בשביל לרפא את היסורי מצפון. אבל זה עדיין לא נתן לי כלים לרפואה.
בשביל להתחיל את ההחלמה הייתי צריך לקום ולעשות מעשה.

התחלתי לשתף פה בפורום. המשכתי בשיתופים בטלפון. ועכשיו אני רוצה להמשיך גם בשלב של קבוצות חיות. אני גם מחפש ספונסר שיוכל ויסכים לחוות איתי את הקשיים וההתמודדויות שלי. בקיצור מעשים, לא דיבורים.

למדתי קצת על זה שבשביל לצאת מהקופסא ולהתחיל לשנות כיוון, חייבים לשתף חברים. חייבים לשתף את אלוקים. חייבים להכנע אליו. חייבים לרכך את ההתנגדות האגואיסטית שקיימת אצלי. הבנתי שאני חייב להתחיל לקבל את השונה ממני. לכבד את דעתו, ולהעריך אותו, גם כשדעותיו לא מתאימות לדעותי.

התחלתי להבין שאני לא אלוקים, שלא אני בראתי את העולם, ושלא רק על פי ישק כל דבר.
אני חייב את זה לעצמי, אם אני רוצה חיים תקינים.
אם התאווה שלי מתעוררת אני חייב שהכלים להתמודד איתה יהיו נגישים לי כל הזמן. ובתוכנית הזאת זה אפשרי.
למי שמתמיד

בהחלמה ובאהבה
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: לא מבין מה נדלק אצלי ??? לפני 11 שנים, 3 חודשים #24910

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוכים הבאים מני היקר
כפי שאתה מתאר את הרגשת פיצול האישיות, כך גם זה עבד אצל רובנו המוחלט
מחד אתה ב א מ ת  רוצה להיות בטוב, מאידך אתה מוצא את עצמך שוב ושוב בזבל התאווה

אוסיף על דברי יעקב חברנו רק נק' קטנה
לפני שהכרתי את דרך הצעדים שראשי ורובי היה טמון בעמקי התאווה, תמיד אמרתי לעצמי שאני האמיתי הוא האדם הישר והטוב שאין לו כל עסק עם התאווה, אך מה לעשות פה ושם יש מעידות, נפילות, התרסקויות.... בקטנה.. רק נטפל בהם והם יעלמו...
אך בדרך הצעדים גיליתי דבר נפלא שחרור עצום!! אני סוף סוף יכול לומר ללא בושה כל שהי "יש לי בעיה! בעיה חמורה! ושמה התאווה!!"
אני לא מתבייש לומר.. כן כן זה אני! נקודה
אני רוצה פונוגרפיה! אני רוצה תאווה!
מכאן אני מתחיל את תהליך ההחלמה, זהו תחילתו של הצעד הראשון, ההודאה בחוסר האונים, ההכרה שלבד אינני מסוגל! ניסיתי ש נ י ם  ופשוט זה לא עבד לי!!
רק אלוקים ישיבני לשפיותי

בהצלחה נשמח שתישאר עימנו

בעניין: לא מבין מה נדלק אצלי ??? לפני 11 שנים, 3 חודשים #24921

• רץ אל האור
  • דירוג כסף
  • הצלחתנו האישית, תלויה באחדותינו המשותפת.
גם אני כמוך מני, אף פעם לא רציתי את זה תמיד כל פעם הייתה הפעם האחרונה אבל תמיד באה לה עוד פעם .

הרבה שנים לא הייתי שלם עם מי שאני , שלם עם זה שאני חולה , לא שלם עם זה שאני מכור.

ההבנה המפחידה הזותי , שאבדה לי השליטה על מי שאני?! על רצונותיי!, ההבנה שזה גדול ממני , הייתה קשה לי.

אתה, המשלת את זה לחיית טרף שמתעוררת אחד לכמה ימים אוכלת וחוזרת לישון עד הפעם הבאה שהיא תקום ותרצה עוד.
אני בזכות 12 הצעדים הבנתי שאני לא חוטא אלא חולה וש-אליי למסור את אותו חיית טרף למישהו שיכול להשתלט עלייה .
והוא אבי שבשמיים שמטיב עמיי מדי יום, שמשאיר אותי מרוחק מחיית הטרף , מאחל לך כל טוב והצלחה , תישאר עמינו.
החיים הם כמו חץ וקשת , לפעמים אתה הולך אחורה רק כדי לעוף רחוק יותר...

בעניין: לא מבין מה נדלק אצלי ??? לפני 11 שנים, 3 חודשים #24952

• מני
  • חבר ותיק
חברי האתר היקרים

לכול מי שהגיב תודה רבה לכם
כול מילה בסלע אני כול כך מתחבר למה שאתם אומרים וזה מחזק אותי מאוד
תודה על הכלים למחשבה
ליעקב דבריך חזקים ואמיתיים אני יקרא מה שכתבת עוד המון פעמים אחת הבעיות שלי כפי שכתבתה
זה לעשות ולא לדבר אני מתכוון לישם ולהתחיל לפעול והשאר אני משאיר לה יתברך
תודה רבה יעקב עזרתה לי מאוד

אהבתי את הרעיון של רצ אל האור שאני צריך למסור את חיית הטרף למשהו אחר כי אני לא משתלט אליה
חזק !!!

תודה חברים חיזקתם אותי מאוד

מני -רוצה להחלים ...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן