ברוכים הבאים, אורח

הי חברים מה נשמע? יש לי שאלה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הי חברים מה נשמע? יש לי שאלה 569 צפיות

הי חברים מה נשמע? יש לי שאלה לפני 11 שנים, 3 חודשים #24328

• מייק
  • דירוג כסף
יש לי חבר מהישיבה שהתחתן לפני כשנה, בישיבה הוא נחשב לבחור מצויין מאד.
לפני מס' חדשים ספרתי לו על המחלה שלי, כי היה לי צד שאולי גם הוא מכור (ראיתי בסגנון ההתנהגות שלו אופי של מכור, אובססיבי וכו') ורציתי להציע לו את הפתרון שאני מצאתי (צעד 12).
הוא הודה לי שיש לו בעיה של אוננות אבל לא מעבר לזה, מאד ריגש אותי לדבר על המחלה שלי ממקום מחלים ולא ממקום של בדיחות מיניות וכדו'.
סיפרתי לו על הפיתרון המדהים ועל הדרך הרוחנית בה בחרתי לחיות.
הוא לקח את המס' טלפון של הקו החם של SA אבל לא עשה עם זה כלום (לשמור עיניך לא הפנתי אותו כי אין לו מחשב) .
בכל אופן, אתמול דיברתי איתו שוב והוא אמר לי שמאז שדיברתי איתו לפני כמה חודשים הוא לא מפסיק לחשוב על מה שדיברנו, כאשר התחלתי לדבר איתו בצורה פתוחה יותר, הבנתי שיש לו גם בעיה של מציצנות, מעבר לזה, הוא ממש סובל, לדוגמא: הבחורצ'יק נשוי בקושי שנה וכבר הוא לא מדבר עם אשתו במשך יומיים.... הוא גם הספיק להסתכסך עם חצי מהמשפחה של אשתו....
אני שאני מכיר את הסרט הזה הבנתי מאיפה נובעות כל הבעיות רחמתי עליו והודיתי לאבא אוהב שהגעתי לתחתית ואני מוכרח לעשות את התכנית, שהיום אני מאושר ולא במקום הזה שהייתי עד לא מזמן.
השאלה שנקרה לי במהלך כל השיחה איתו, ואת זה אני מפנה אליכם חברים יקרים, האם הכתובת של בחור כזה ב SA או לא, אני חושב שהוא לא מכיר את העולם כמוני, הוא בן 26 ולא ראה פורנו כמעט בחיים, ובטח שלא נגע באשה אחרת, אולי זה רק יזיק לו לקבל לגיטימיות מסוימת לדברים שהוא מעולם לא שמע?
אני אישית, ממש לא שכנעתי אותו, בדיוק מהסיבה הזו, עם התחושה שאותו אבא שלי הוא גם אבא שלו וידאג להביא אותו למקום שהוא אמור להגיע אליו בכל מהלך השיחה הקפדתי מאד שלא להישמע משכנע או מטיף, דיברתי אך ורק על עצמי.
אני עד עכשיו הולך עם לב כבד, האם עשיתי נכון שבכלל שיתפתי אותו על התכנית, ואולי להיפך הייתי צריך יותר לשכנע אותו לבא.
בקיצור.... מבולבל...

בעניין: הי חברים מה נשמע? יש לי שאלה לפני 11 שנים, 3 חודשים #24331

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
האם הוא שייך לSA או לא רק הוא יכול לקבוע.
תציע לו 90 יום, שבועה ושאר ירקות.
אם הוא לא יצליח, שיגיד לבד שהוא צריך SA.
(זאת דעתי האישית, לא מחייב...)
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: הי חברים מה נשמע? יש לי שאלה לפני 11 שנים, 3 חודשים #24333

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
היו לי מקרים כאלו, תמיד התייעצתי, בדרך כלל אופן הפעולה היה - לעשות עבורו את מה שהייתי רוצה שיעשו עבורי - לזכור שאפשר להביא את הסוס לשוקת, לא ניתן להכריח אותו לשתות...

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הי חברים מה נשמע? יש לי שאלה לפני 11 שנים, 3 חודשים #24334

• מייק
  • דירוג כסף
אסירות, זו בדיוק השאלה שלי, האם הדבר הנכון הוא להביא סוס שלא יודע לבעוט, לשוקת של סוסים אבירים ומשתוללים, בחור שכמעט לא ראה פורנו בחייו, פתאום יחשפ לדברים שלא שמע עליהם, האם זה הדבר הנכון?

בעניין: הי חברים מה נשמע? יש לי שאלה לפני 11 שנים, 3 חודשים #24352

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
על זה בדיוק עניתי - כדאי לתת לו להחליט. הוא ילד גדול. המחשבה שאני מביא. ואני אקלקל מישהו, להבנתי שגויה, מקורה, אצלי, בהרגל שלי לנהל את העולם ולדאוג שכל הפרטים מכוונים לתוצאה הרצויה.

אלוקים מנהל את העולם. מה שצריך לקרות קורה, כל השאלה כאן היא בהשתדלות - אני אתן את המידע, אסביר לו שיש כאן אנשים שעשו מעשים שהוא לא יודע על קיומם. הוא יחליט מה לעשות עם המידע.

אדגיש שבמקרה שהמדובר הוא איש צעיר לא נשוי, הסיפור שונה לחלוטין.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן