ברוכים הבאים, אורח

יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש...
(0 צופה) 

נושא: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... 4320 צפיות

יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24253

• arielwriter
  • דירוג זהב
יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור בעוד חודש מטפס מהבור שכריתי לעצמי!
אני מטומטם אבל מה לעשות...

בסוף אולי אני יצליח ללמוד מטעויות?

מחר...

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24265

• (אם נפלתי ...)- קמתי!!
אחי!
וואו! אני כל כך מבין אותך. אני מפחד ממכשירים. אבל חשוב שנדע,
התאוה מסבירה לך שאתה קנית בשבילה.
היא רוצה אותך מהרגע הראשון בכיס שלה.

תבדוק עם עצמך למה קנית, מה אתה צריך. תמקד את המטרות: תחליט: בשביל זה קניתי מחשב. ולא בשביל התאוה.
שים מסנן. לי תוכנת רימון עוזרת. בכל מקום המחשב גולש רק מרימון. (המסנן רק אחרי שהחלטת שלא קנית בשביל התאוה נטו, אחרת לא יסייע)

וצעד א': תזכור שאם זה תאוה, אתה חסר אונים מולה. לא כדאי לשחק איתה. אם זה תאוה ואתה לא צריך, תעביר את המחשב. (זה גם חסכוני: פעם מרוב צער על הנפילה, הרמתי מחשב נייד טאבלט, לפני שהיה נפוץ, וריסקתי אותו(ואז הוא היה נפוץ.... חבל על המחשב החדש אחי.)

והתאוה, אנחנו חסרי אונים מולה.
אחי אתה יותר חשוב.
ה'! אני שלך ותאותי שלך!!!
בהצלחה אחי. ה' איתך!

כי נפלתי קמתי

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24300

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אם היית יודע כמה מכשירי פלאפון ריסקתי במו ידי
ואני עדיין ממשיך לקנות

אבל ברור שהמחשב זה היה הנפילה הכי גדולה שלי
מקווה שתתעשת ותבדוק טוב טוב למה אתה צריך את המחשב הזה

נכון שכתבת את ההודעה שלך בסגנון הומוריסטי משהו
אבל הזעקה שלך בהודעה נשמעת מקצה העולם ועד קצהו

אז שמור על עצמך ידידי
ואל תהסס לשתף

יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24342

• arielwriter
  • דירוג זהב
קניתי אותו במיוחד לכבודה של התאווה... אני עכשיו כותב לכם מתוכו... אני תמיד צחקתי עם חבר\ים בשבועות האחרונים שלא היה לי שום פורקן על כך שאני הולך לקנות מחשב נייד ולשבור אותו עם פטיש אח"כ והחבר אמר לי שהוא יקנה לי תפטיש...

בכל מקרה כרגע אני מרגיש מאושר מצוין נפלא! עוד חודש אני יהיה בתחתית ואחזור אליכם...

כותב אליכם מהחרא הכי עמוק והחיים המסריחים בעולם! תודה על ההקשבה...

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24344

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
בספר "כפי שביל רואה זאת" נכתב שלפעמים אפשר לגחך על חבר שנפל ולשאול אותו אם הוא נהנה.

אני מקווה שתחזור לספר לנו כמה היה כיף שם.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24350

• arielwriter
  • דירוג זהב

בספר "כפי שביל רואה זאת" נכתב שלפעמים אפשר לגחך על חבר שנפל ולשאול אותו אם הוא נהנה.

אני מקווה שתחזור לספר לנו כמה היה כיף שם.

ראיתי אותך כותב את זה כבר... זה לא יפה אני מודע טוב מאוד למה שאני עושה ואני יודע גם את התוצאה אבל אתה יודע מה כבר לא בא לי שונא תחיים האלה חיים מסריחים!

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24360

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
יופי! התחתית מתקרבת!

אבל הזעקה שלך בהודעה נשמעת מקצה העולם ועד קצהו

עד ארה"ב! (גם אני וגם סוד קראנו והגבנו)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24368

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אני מאחל לך שהנפילה שלך תכאב לך כל כך
עד שתצרח אייייייייייייייייייייייייייייייייייי
שיוציא לך את הטעם ליפול עוד פעם במליון שנה הקרובות
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24402

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
את הפטיש יקירי אתה תצטרך לקנות מהכסף שלך
וגם הדם והדמעות הכל משלך יהיה
אהובי
אלוקים אוהב אותך גם כשאתה נופל, והוא יושב וממתין ומצפה.
הוא שלח לך מחלה, אבל הוא הקדים לה תרופה.
עכשיו הוא מתחנן אליך שתשתמש בתרופה שהוא המציא במיוחד בשבילי ובשבילך.
אל תשאיר אותנו לבד
מתחנן
(ואל תהיה בטוח שעוד חודש היא תיתן לך לטפס... אותי למשל היא תפסה לכל החיים)
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24409

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
אני כבר קורא את הפוסט הזה כמה ימים, ואני בהלם מהצעד.
כנראה לא מספיק כאב לך  לפני שהתחלת 'להחלים'.
תעשה לעצמך טובה ואל תעשה דברים לבד.
תבין שאתה חולה והשכל הכי ישר שלך - מבלבל אותך, וגורם לך לסטות מהחיים הטובים.
אלפי אנשים מתים סוטים, בלי ההזדמנות שניתנה לך פעם אחת.
אל תמות כך גם אתה.
אל תהיה בטוח שתהיה מספיק חכם בעתיד כדי לחזור להחלמה.

קח ספונסר. עכשיו.
ותעשה את מה שהוא אומר.

בתקווה שלא פגעתי
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24424

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אריאל בהצלחה!!!
וליעקב
גם אני חשבתי לאחר הנפילה האחרונה שאם יכאב לי הפעם חזק מספיק זו תהיה הנפילה האחרונה שלי
ומה אתה חושב? שזה עזר לי? כעבור שבוע התאווה חזרה, ובגדול!
עד שהבנתי שדווקא הימנעות, זה הפיתרון!
הבנתי שהימנעות תהרוג את התאווה ולא תהרוג אותי ונפילה תגרור אחריה בהכרח עוד נפילה,כך זה עבד אצלי
בהצלחה
מוישל'ה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24425

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אראלי יקירי.
מה איתך? אתה עדיין איתנו? התפטרת כבר מהנייד? כואב לי לראות אותך מתמודד שוב ושוב. מקווה שתשאר איתנו בהחלמה.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24445

• arielwriter
  • דירוג זהב
יופי קניתי תמחשב נייד היה לי יום לבד וגם מחר... הגשמתי את הפנטזיות שלי אנ יכזה מלך נכנסתי לחיבור WIFI שאין שם שום חסימה פסגת האושר האנושית אני כזה מלך... אופס... זה היה צפוי כבר מלפני שקניתי תמחשב נייד הכל חרא החיים חרא ועוד מעט אני בטח ירצה עוד פעם ליפול יש לי כאן כל כך הרבה דברים יפים במחשב שלי יש לי אינסוף אפשרויות חבורה של אנשים מסריחים מנצלים אותי ופותחים אתרי פורנו מסריחים מלאים בזימה זילות רדידות זה פשוט לא אני נגעלתי מהפרסומות שהיו בצד ואז נזכרתי איך לפני שנתיים חטפתי גם הלם מהפעם הראשונה שאוננתי... ואז הבנתי ששוב בקרוב גם אני יתרגל לפרסומות המסריחות האלה והם לא יראו לי מגעילים מעוותים וכו'... וכידוע הלב חזק כדי לעמוד בפני כל דבר אז הוא יסתגל בסוף... כן אני רואה שכמה אנשים כאן חושבים שלא כאב לי מספיק ואני איזה 'טירון' וסתם באתי לפורום ואני מהמתחילים שעוד לא בטוחים בעצמם אבל זה פשוט לא נכון אני כבר 5 שנים מנסה להיגמל ומשנה לשנה זה רק מתעצם ואני ניהיה יותר כפייתי ויותר כפייתי... עברתי כבר כל כך הרבה בחרא הזה כמה בכיות צעקות קבוצות טלפוניות שיחה עם ההורים עם המון חברים מהכיתה... כאב לי כל כך ואני הייתי מודע לכך שאני הולך לכתוב כאן את זה שוב ושאני הולך לחזור לכאן אחרי 2-3 נפילות על ארבע... והנה אני נמצא כאן ככלי מלא בושה וכלימה חרא אני שוב מרגיש שהעוררות המינית שלי חוזרת לעזאזל עבר רק 20 דקות... אני רוצה לצאת וניסיתי כבר לצאת והכי הרבה שהצלחתי להחזיק מעמד זה 28 יום אחרי שלוקחים ממני את כל המכשירים (כמו המצב שהייתי בו לפני שקניתי תמחשב
נייד) אני מתחיל להשתגע להתחרפן ושוב אני סובל ומרגיש חרא זבל כי אני פשוט לא מצליח לחיות את החיים רגיל אחרי שבועיים שאני נקי
אני פשוט מתחיל להשתגע!!! אני לא מצליח לעמוד בפני התאווה אחרי שבועיים של נקיות... היא הורגת אותי שורפת אותי וזה לא יגמר לעולם

החיים הם זבל זבל של חיים אני לא אתחתן לעולם כי אני בחיים לא אצליח לשמור על עצמי נקי ואני בחיים לא אצליח למצוא לעצמי השקפת עולם מסודרת בחיים הארורים האלו ארור יום היולדי עם הקב"ה בכלל קיים הלוואי והיה משאיר אותי בבית גנזיו
שונא תעולם שונא את כל מה שהולך בחיים האלה הכל נדפק לי אני סתם מכור כפייתי מסריח ועלוב...
אין לי חיים! אני באמת אדם אפס... קניתי מחשב נייד רק כדי לאונן 1400 שקל כדי להרוס לעצמי 20 יום בלי שום מכשיר (חוץ מנפילות סרק ז"א על כלום) אין שום דבר שיכול להציל אותי ואני לא מסוגל כמו שצעד 1 אומר להילחם בתאווה ביו םשהיא תחזור אחרי שבועיים ככה היא תצליח להפיל אותי שוב לקרוע אותי לגזרים אני סתם עבד קשור בשלשלת איזה מן חיים יש לעבד מחורבן שכזה?!

תהרוג אותי אלוקים אני מתחנן! תהרוג אותי וזהו! מתי כבר יהיה לי אומץ באמת להתאבד!!! אני כזה פחדן!
מצטער על הקללות... פשוט לא בא לי לחיות אז כבר לא איכפת לי כל כך מבני אדם...

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24449

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
וואו, איזה יופי...
מה הלאה?
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: יצאתי לקנות מחשב נייד אחזור אטפס בעוד חודש... לפני 11 שנים, 3 חודשים #24451

• arielwriter
  • דירוג זהב

וואו, איזה יופי...
מה הלאה?

לא יודע אם היה לי דרך הייתי מנסה אותה ניסיתי הכל לא יודע איך לעצור את עצמי ואני לא חושב שיש לי כוחות להצליח לעמוד ולעבור את גל התאווה שישטוף אותי...

אני רואה שאתה רוצה להיות מגניב או מצחיק כזה ולענות לי בצורה נלעגת
א)זה מעליב ב)זה באמת חסר פואנטה...
אני לא כותב כאן כדי שילעגו לי או יצחקו עלי זה סתם מעליב ואתה לא חייב לכתוב לי תגובות של רחמים ואני משתתף בצערך ואתה תצא מזה כי א)אני לא מאמין בזה ב)אני פשוט מוציא כאן את התסכול שלי אני לא מצפה ממכם לשום תגובה או עזרה או סיוע אני יודע כבר שעד שאני יקח תצעד האמיץ הזה ואתאבד אני לא אתקדם לשום מקו םבחיים....
זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן