ברוכים הבאים, אורח

רב חשוב ומכובד עם לב טוב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רב חשוב ומכובד עם לב טוב 673 צפיות

רב חשוב ומכובד עם לב טוב לפני 11 שנים, 3 חודשים #24223

• Ihope
  • דירוג זהב
הרגע קראתי בחדשות את הדיווח הזה: "
המשטרה פתחה בחקירה נגד הרב הראשי של ...., בחשד כי ביצע מעשים מגונים במנקה המועסקת בחברה.
לאחר שעדותה נבדקה במשטרה ונמצאה כאמינה החליטו במשטרה לחקור גם אותו, וכעת מגישים את הממצאים לפרקליטות לבחינת הגשת כתב אישום נגד הרב"

וכדרכי בקודש אני עובר על התגובות, והנה אחת מהן:
"אני מכיר אישית את הרב.
מדובר ביהודי עם נשמה גדולה ובעל חסד גדול.
לא מאמין עליו וסומך על מילתו שהוא דובר אמת.
מקווה בשבילו שיגמר הסיפור מהר ככל האפשר בזיכוי מוחלט"

אני לא יודע מה היה שם ואני מקוה מאוד שהוא זכאי וחף מפשע. אני יודע דבר אחד באופן וודאי. אני חושב שלעולם לא הייתי כופה את עצמי מינית על מישהו/י, אבל יחד עם זה ברור לי כשמש בצהרים שאני יכול להתדרדר לדיוטות התחתונות ביותר בעולם התשוקה גם אם אין בזה עבירה פלילית.

ואז אם זה היה מתפרסם עלי, הייתי שומע תגובות ממכרים או מחברים של חברים שלי שיאמרו משהו בסגנון התגובה הנ"ל: "לא יכול להיות, אני מכיר אותו... הוא כזה בנאדם נחמד... כזה דתי... לב כזה טוב... יש לו אישה כל כך מוצלחת וטובה... זאת סתם עלילה"

ואני יודע בוודאות שאני יכול ליפול למקומות האלה. אני סוג של בנאדם שאפילו קול נחמד ונעים של אשה יכול להקפיץ לי את התאווה ולשבש לי יום שלם אם לא יותר מיזה.

יש רק דרך אחת בשבילי לשרוד ולחיות כמו בנאדם. לדעת ולהכיר בכל בוקר, צהרים וערב: א נ י  ח ו ל ה.

תודה לך ה' שגילת לי דרך רפואה.

המשך יום טוב לכולם.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: רב חשוב ומכובד עם לב טוב לפני 11 שנים, 3 חודשים #24226

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
קראתי גם אני
הנטיה האישית שלי היא, שכשמדובר באנשים ספציפיים, אסור לי לומר עליו טוב, נעבעך, גם הוא חולה. כי למרות שזו חצי צרה, הרי לא אמרתי שהוא חוטא אלא חולה, עדיין זה עוול גדול לשפוט אותם. ואולי זאת באמת עלילה במקרה הזה? והרי רב לא עושה שטויות. יש חזקת כשרות בסיסית שהיא חזקה מאוד. ולמרות שאני יודע על עצמי שאני צבוע בעל זהות כפולה, אסור לי להניח כך על אחרים. אני ממש מקווה מכל הלב שהסיפור מוקרץ... (כל התלונות הם ממקור אחד וזה חשוד.) אבל העניין הוא שלהביע דעה אפי' רחמנות על בן אדם ספציפי, אצלי זו לא החלמה. לכן אני אישית במקרים האלו לא מוכן לקבל אותם ואני מתכחש להם נפשית כמו שידעתי להתכחש לסיפורים שלי על עצמי. אני פשוט מוחק את הסיפור מהאר דיסק שלי.
וכל מי שנהנה מסיפורים אלו ועושה מהם מטעמים (אינני מתכוון כלל לפותח הפוסט שבא לעורר לימוד זכות ואשרי חלקו) וכל מי שנוטל צד כנגד, שיבדוק עצמו היטיב האם הוא בא להצדיק נפילות של עצמו. אולי חשוב לו שיהיה צרת רבים חצי נחמה? בקיצור. לי זה עושה רע לדבר על אישיות שלילית או לדבר שלילה על אישיות. אנסה להתמקד בעקרונות.
מתפלל לקידוש ה'
אנא ה' הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: רב חשוב ומכובד עם לב טוב לפני 11 שנים, 3 חודשים #24228

• Ihope
  • דירוג זהב
אני רוצה להבהיר שאינני חושד כלל ברב המדובר. אני יודע שאפשר להעליל עלילות. ומאוד יכול להיות שזאת עלילה. ברור לי שהוא זכאי כל עוד לא הוכח אחרת.

כל מה שכתבתי זה רק להשליך על עצמי איך יגיבו אנשים כשישמעו עלי שמועות על פעילות מינית שלי שגם אם היא מותרת על פי חוק המדינה היא בוודאי אסורה עלי מבחינה מוסרית והלכתית.

ואני ממש לא רוצה להגיע לכך. ויש רק דרך אחת לשמור על עצמי והיא לדעת שאני חולה.

בעניין: רב חשוב ומכובד עם לב טוב לפני 11 שנים, 3 חודשים #24229

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה על הדברים.

באופן אישי אני לא נכנס לכאלו כתבות כי יש לי שם תאווה. מה שכן, ידיד אישי שלי, גם כן רב מכובד, נעצר לאחרונה בחשד דומה. בני משפחתו מסרבים להאמין שזה יכול להיות, ואני מאוד רוצה לקוות שהם צודקים, אבל בתוכי אני יודע שהעובדה שהוא רב (אמיתי) ואיש משפחה נפלא, לא מעלה ולא מורידה. אני אדם חולה, ועשיתי דברים שלא ייעשו.

נקודה אחת נוספת לציון. גם אני אמרתי בעבר כפי שאתה כותב ש"לעולם לא הייתי כופה את עצמי מינית על מישהו/י", אבל הנסיון הוכיח לי שזה שטויות. כאשר המוח שלי מפסיק לעבוד, אני לא באמת יודע מה נכון ומה נראה לי ואני מסוגל לעשות כל פעולה שהיא.

לכן אני צריך להיות מחובר לאלוהים כל הזמן. בלי זה - אני ימצא את עצמי שם או במקום גרוע יותר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: רב חשוב ומכובד עם לב טוב לפני 11 שנים, 3 חודשים #24230

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
לא יודע מה קרה שם ולכן לא אתייחס לגוף המקרה אלא רק בכלליות.

לפני כמה חודשים התפוצצה פרשה על סמנכ"ל בחברת הייטק מהשרון שנתפס כפדופיל ופירסמתי פה תגובה על העניין שתמציתה: חבל שהוא לא הגיע לאתר הזה קודם. זה היה יכול להציל אותו.

אבל הדבר הזה נכון דווקא למקרים בהם לא מתבצעת תקיפה. מכיוון שתקיפה מינית היא לא רק תוצאה שלהתאווה אלא בעיקר מעשה אלים שרק מתבטא באופן מיני. כך שהתשובה לפותח השרשור, זה שאדם יכול לפול לדיוטא תחתונה מבחינת מעשים בעצמו זה דבר אחד, אבל תקיפה של מישהי זה דבר אחר לגמרי ונראה לי שאף אחד מחברי הפורום, כולל אלו שבשיא המחלה, לא היה נופל למצב כזה.

לגבי פתיח הדברים של סוד, אני חותם בשתי ידיים. אני מאוד משתדל לא להכנס לכתבות מהסוג הזה כי ברור לי שזה מונע מתאווה ולכן אני גם מתייחס לזה כאל מעידה עם פוטנציאל לנפילה.

בעניין: רב חשוב ומכובד עם לב טוב לפני 11 שנים, 3 חודשים #24235

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אלי היקר, הלוואי והיית צודק.

תאמין לי שכאשר השד משתחרר מהבקבוק - אין דרך לשלוט בו. התנסיתי בזה פעם אחת וזאת לא חוויה נחמדה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: רב חשוב ומכובד עם לב טוב לפני 11 שנים, 3 חודשים #24244

• Ihope
  • דירוג זהב
יכול להיות שישנם הבדלים בין הרמה של ההתמכרות. אני לא חושב שכל אדם שהוא מכור זה אומר שאם הוא לא ייקח טיפול הוא יכפה יחסי מין על מישהו/י בעתיד.
אני כן חושב שכל מכור בכל רמה  בוודאי יקיים יחסי מין עם עצמו או עם אחרים, אם לא יטפל בעצמו.

אבל אני לא ממש איש מקצוע שיכול לקבוע.

בכל מקה זאת סתם התפלספות שאין לה (לפחות לגבי) משמעות מעשית. אני שמח ומאושר שגיליתי את מחלתי. רק להיום.

בעניין: רב חשוב ומכובד עם לב טוב לפני 11 שנים, 3 חודשים #24272

אני יודע רק על עצמי.
ברור לי שאני יכול להגיע לכל מקום.
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: רב חשוב ומכובד עם לב טוב לפני 11 שנים, 3 חודשים #24290

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אני גם יודע על עצמי שאם אני באטרף אני יכול לעשות כל מיני דברים נוראים.
אני לא אוהב להכנס לכתבות כאלה כי אצלי זה בא נטו מהתאווה.
אני רק יודע שזה לא משנה מי אתה או מה אתה, אם אתה מכור אתה מכור. ואף פעם אי אפשר לדעת לאן זה יגרור אותך.
מנסיון.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן