ברוכים הבאים, אורח

להפוך את התכנית לדבר החשוב בחיי, לפחות בנתיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להפוך את התכנית לדבר החשוב בחיי, לפחות בנתיים 900 צפיות

להפוך את התכנית לדבר החשוב בחיי, לפחות בנתיים לפני 11 שנים, 3 חודשים #24116

• מנחם
  • דירוג כסף
שלום.
הצגתי עצמי לפני מספר חודשים תחת שם אחר, טעמתי מעט מהתכנית ופרשתי.
עכשיו אני חוזר הביתה, עם המון המון רצון להישאר פה עד לסוף הטוב.
אז יש לי כבר ספונסר ואני משתתף בשבוע האחרון בתכניות הטלפוניות.
האמת שברוך השם אני לא זמין הרבה לאינטרנט, כך שאני לא הרבה בפורום, אך בכל זאת כשיזדמן
אני אשתדל להעלות פה כמה שיותר נושאים, מתוך מטרה לקבל פידבקים וגם לחוש חלק מקהילה גדולה. 

נחשפתי ל2 תובנות שאני מקווה
שהן נכונות ושהן יעזרו לי בהמשך.

1. בשלב זה עלי לשכוח מכל השיטות כולל הרוחניות והמאד נכונות כשלעצמן שנעזרתי בהן עד עתה להתמודד עם ההתמכרות,
גם אם מדובר ברעיונות הכי נעלים שנוצרו על ידי קדושי עליון. כרגע עלי להתמקד ב12 הצעדים.

2. עלי להפוך את התכנית לדבר החשוב ביותר בחיי כרגע. במלוא מובן המילה. להקדיש לה את כל הזמן שנדרש ולעשות את
כל הקומבינציות הנדרשות כדי להצליח ולבצע אותה היטב יחד עם שאר הדברים שמעסיקים אותי כמו פרנסה ומשפחה.

3. לא לחפש להבין את התכנית לעומקה ולבחון את עצמי כל הזמן לגביה, אלא פשוט לבצע אותה. לא לבחון אם הדברים שאני עומד להגיד
בקבוצה או בשיחה פרטית הם מספיק חכמים ומחדשים אלא פשוט לזרום עם הענין.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .

בעניין: להפוך את התכנית לדבר החשוב בחיי, לפחות בנתיים לפני 11 שנים, 3 חודשים #24117

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום לך מנחם
ברוך השב בשם ה'
דבר ראשון אאחל לך בהצלחה ובהחלמה, יה"ר שתצליח בכל מעשה ידיך ובפרט בשלמות ובעקביות בתוכנית 12 הצעדים.
לי אישית כל חבר חדש או ישן שמגיע וכותב תובנות מוסיף המון. בתקווה שתשאר איתנו.
בקשר לקבוצות חיות אני אישית עדיין לא השתתפתי, אבל שמעתי שזה דבר נפלא.
אבל אם יש לך ספונסר מה יותר פשוט, מפשוט להתיעץ איתו?
בהחלמה יקירי
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: להפוך את התכנית לדבר החשוב בחיי, לפחות בנתיים לפני 11 שנים, 3 חודשים #24127

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
ברוך הבא מנחם,
ברוך שובך הביתה.
קבוצות חיות של SA מומלצות מאוד,
הרבה החלמה.

ולגבי ההתמקדות ב12 הצעדים,
אמרו לי שבסוף זה מתחבק יפה עם כל מה שאתה מכיר מהיהדות.
כך הבנתי מ"אסירותודה".
מצפה בשבילך ובשבילי להגיע לשם בהחלמה.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: להפוך את התכנית לדבר החשוב בחיי, לפחות בנתיים לפני 11 שנים, 3 חודשים #24135

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר וברוך השב.

התובנות שלך הן בדיוק מה שנדרש ממני כדי להישאר בהחלמה. אני חייב לשים את ההחלמה ראשונה לפני כל דבר אחד, וכמובן לבצע את הצעדים בלי נסיון להבין אותם ובלי נסיונות לחבר אותם לעקרונות אחרים שאני מכיר. זה לא יעזור לי.

בשולי הדברים אני חייב לציין שכיום, שנה וחודש בתכנית, הדברים מתחילים להתחבר אצלי. בשבוע שעבר חזרתי ללמוד שיעורים יומיים שהפסקתי מזמן, והפעם זה עולם אחר. אשתדל לכתוב על כך פוסט נפרד.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: להפוך את התכנית לדבר החשוב בחיי, לפחות בנתיים לפני 11 שנים, 3 חודשים #24149

• נעם ה'
שלום מנחם,
אצלי היו עשר שאלות מתוך העשרים שהעידו שאני מכור.
אז חשבתי שאני מכור קל. ולכן לקחתי את התוכנית בקלות וללא התחייבות והסוף, כמה לא מפתיע, היה התרסקות גדולה.
הספונסר שלי נוהג לשאול: "סיימת?" - אם סבלת מספיק אזי אתה עתיד למצוא את הכוח לעבוד על התוכנית הזו.
יה"ר שתזכה לראות איך הקב"ה מלווה אותך ומראה לך כמה הוא אוהב אותך בכל הדרך שעומדת לפניך.
באהבה,
נעם

בעניין: להפוך את התכנית לדבר החשוב בחיי, לפחות בנתיים לפני 11 שנים, 3 חודשים #24184

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך וברוך השב, אני מכיר מכור, איש מקסים שאומר שגם אם ענית רק על שאלה אחת נכון כדאי לך להצמד לתוכנית המדהימה הזו, יש לך 14 סיבות לעשות שינוי, להתחיל לחיות.

שיהא לכולנו בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן