ברוכים הבאים, אורח

יום ו' לפרשת שמות כ"ב טבת ה' תשע"ג 04/01/12
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יום ו' לפרשת שמות כ"ב טבת ה' תשע"ג 04/01/12 558 צפיות

יום ו' לפרשת שמות כ"ב טבת ה' תשע"ג 04/01/12 לפני 11 שנים, 4 חודשים #23542

שלום חברים,

פתחנו את האשכול הזה [שיעלה בעז"ה כל יום] ע"מ שמי שמעוניין ישתף את החברים בכל מה שירצה,
זה מעין קבוצה טלפונית אבל כתובה, [וכמובן לא באה להחליף את מקומה אלא להוסיף על הקיים]

לפעמים יש שרוצים לשתף בדבר קטן, או לכתוב על קושי או הצלחה וכדו' ולא מרגישים נוח לפתוח אשכול בשביל זה, אז פה זה המקום,
בעז"ה נקווה שזה יוסיף לקשר ולחברות בין דרי המקום.

מחכים לכם.

בעניין: יום ו' לפרשת שמות כ"ב טבת ה' תשע"ג 04/01/12 לפני 11 שנים, 4 חודשים #23549

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
שלום לכולם, בוקר טוב,
אני אינאונימי מול התאווה...
היום קמתי עם מוטיבציה לפעול על פי התוכנית ברצינות,
אני מתפלל שאצליח בזה, כי אני לא יכול לבד.
אני חייב לדווח בכל פתיחת מחשב, ולהצהיר אחרי כמה זמן אני רוצה לסגור.
אחרת אני לא משתלט ומבלה את כל היום מול המחשב.
אני חייב להתקשר בכל הזדמנות לחבר, כדי להיזכר באין-אונימ-יות שלי מול התאווה בפרט, וכל החיים בכלל.
אני מתפלל לה' שיחונן אותי בשפיות היום, וישמור אותי נקי.
אני אסיר תודה לה' ששמר אותי נקי 61 יום.
אתה אוהב אותי אבאל'ה.

אינאונימי

תודה שקראתם
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: יום ו' לפרשת שמות כ"ב טבת ה' תשע"ג 04/01/12 לפני 11 שנים, 4 חודשים #23571

• משה "חפץ-חיים"
שלום חברים!
אתמול בלילה אשתי נתקפה בכאב שיניים חזק [נשברה לה סתימה או שן]
ואני התעצבנתי! לא עליה, מה זה אשמתה?
אבל התעצבנתי כי זה משבש לי את הסדר יום, אני רגיל ביום שישי ללכת ללמוד, ופתאום אני צריך להתרוצץ בחיפוש אחרי רופא שיניים שפתוח היום, וכן יש רופא [אחרי מליון טלפונים] אבל הוא יכול רק בזמן שאנחנו צריכים להוציא את הילדים מהגנים, וכו' וכו' בקיצור מישהו לקח לי את הכסא מנהלים.
פעם זה היה מטריף אותי, בד"כ זה היה נגמר במריבה עם אשתי, ואחרי זה עם רגשי אשמה למה רבתי עם אשתי.
אבל היום יש תוכנית בחסדי הקב"ה, התקשרתי, שיתפתי, מסרתי, נכנעתי, ובחסד ה' אני מרגיש טוב.
תודה שקראתם.
שבת שלום, נקייה ומלאה שמחה!

בעניין: יום ו' לפרשת שמות כ"ב טבת ה' תשע"ג 04/01/12 לפני 11 שנים, 4 חודשים #23588

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה חברים על השיתופים

בימים אלו אני מתחנן אל ה' שייתן לי את הנכונות לבצע את פעולות הצעדים
אני נמצא בשלב בחיים בו אני נבחן האם אני באמת בדרך הצעדים או שכל מה שהיה עד עכשיו נעשה כי היה נוח לי?...
אני רואה שלפעמים מתגנבות במוחי מחשבות.. אולי לא תצטרך בחיים את התכנית?.. אולי ניתן להסתדר בלעדיה?.. זה אולי יהיה נוח יותר?.. וכו' וכו'..
זה קצת מפחיד ללכת על כל הקופה כולל הכנסת התכנית לחיק משפחתי העתידית??...
לעת עתה אני יודע שאני חייב את התכנית.. כשאני לא מבצע אותה אני נופל לשימוש פה ושם.. אני מנותק! מכאן לנפילה קשה הדרך קצרה מאוד
ה' תן לי את הנכונות להיות בהחלמה
תן בי את השלווה לקבל את העובדה שאני חולה תאווה!
תן בי את השלווה לקבל את העובדה שאם אצטרך לשתף את השותפה שלי לחיים בהתמכרותי אשתף אותה בזה!

תודה חברים על עצם מציאותכם
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן