ברוכים הבאים, אורח

מה אתם חושבים, האם התאווה היא תוצר ישיר של ארוחות כבדות?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה אתם חושבים, האם התאווה היא תוצר ישיר של ארוחות כבדות? 855 צפיות

מה אתם חושבים, האם התאווה היא תוצר ישיר של ארוחות כבדות? לפני 11 שנים, 4 חודשים #22670

• 3-60
  • חבר חדש
משום מה שמתי לב שאחרי ארוחה כבדה ,
או אחרי משהו שאכלתי שמתעכל לאט ,
התאווה והמחשבות על תאווה מציקות יותר.
האם לדעתכם יש קשר ?
האם גם אצלכם נתקלתם בזה ?

בעניין: מה אתם חושבים, האם התאווה היא תוצר ישיר של ארוחות כבדות? לפני 11 שנים, 4 חודשים #22712

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אצל כל אחד התאווה נוצרת מאפקטים אחרים
צריך ללמוד לווסת את התאווה. ולא להפסיק את האפקטים. כל השיטה פה היא לא להתחבא מהעולם וכך לא תהיה לנו תאווה. אלא לעשות את הדברים בצורה נורמלית אבל בד בבד ללמוד להעלים את התאווה.
עלה והצלח ידידי
וקח אותי איתך
אחיך
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: מה אתם חושבים, האם התאווה היא תוצר ישיר של ארוחות כבדות? לפני 11 שנים, 4 חודשים #22716

• שלום.
  • דירוג כסף
בס"ד

יש כמה סוגי תאוות: שינה, אוכל, ממון, עריות ואולי עוד אחת, בעבר היתה עוד תאווה תאווה לרוחניות - יצר העבודה זרה...
אבל נחזור לעניינו תאווה לאוכל ברגע שאדם אוכל "סעודת שחיטות" וכדומה או אפילו סתם אוכל בתאוותניות זו בעצם תאוות האוכל.
אתה בטח שואל את עצמך אז מה?!?! תאוות האוכל היא לא תאוות העריות מה הקשר  מחשבות מציקות עכשיו?!?!?!
וזה בדיוק העניין התאוות קשורות במידה מסויימת זו בזו וכך דרכו של היצר הרע, הוא גורם לך להיות בידיו על ידי דברים מותרים כביכול אבל אז כשאתה מתחיל להקשיב לו ולתת לו לשלוט עליך הוא מנווט את זה לכיווניו הוא ואתה לא מעונין בזה שהיצר יתחיל להפריע לך.

בהצלחה תדיק מקווה שעזרתי.
סתם ככה טיפ שקיבלתי אני הרבה פעמים שוכח אותו, אבל הוא איכותי לחכות 2/3 דקות לפני שאתה מתחיל לאכול להראות ליצר מי בעל הבית.

בעניין: מה אתם חושבים, האם התאווה היא תוצר ישיר של ארוחות כבדות? לפני 11 שנים, 4 חודשים #22740

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
יש קשר. מדעי. תחושת השובע 'יושבת' באותו אזור במוח של נקודת העונג המיני. אחת הסיבות לריש של העכב"ר - רעב...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מה אתם חושבים, האם התאווה היא תוצר ישיר של ארוחות כבדות? לפני 11 שנים, 4 חודשים #22759

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מישהו פעם אמר שכשאוכלים, או שאני מעלה את האוכל או שהאוכל מוריד אותי.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מה אתם חושבים, האם התאווה היא תוצר ישיר של ארוחות כבדות? לפני 11 שנים, 4 חודשים #22761

אני בדרך כלל כשאוכלים ארוחות כבדות, בייחוד של בשר שמן, מרגישים עייפות וחוסר אנרגיה גדול מכיון שכל האנרגיות של האדם נשאבות כדי לעכל את האוכל. אני בדרך כל ההרגשה גם מלווה בעצבנות יתר וחוסר סבלנות. ומכאן ועד הדרך לתאווה הוא קצר ומהיר. דרך אגב אני אישית מעדיף להרבות יותר בירקות פירות ודגנים מלאים, מניסיון זה עוזר מאד.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מה אתם חושבים, האם התאווה היא תוצר ישיר של ארוחות כבדות? לפני 11 שנים, 4 חודשים #22765

• ירמי
  • חבר חדש
קראתי את שאלתך...
ברור שיכול להיות קשר בין הדברים....ידוע הדבר שלפני השינה.אם אנחנו אוכלים ארוחות חמות או כבדות .אנחנו חולמים חלומות מוזרים שישנם כאלה שאפילו מתערבבות עם מחשבות מודחקות מהתת מודע....והכל בגלל האוכל .
אני מייעץ לך לא לפחד או להתיירא מהמהלך הזה..קבל את עצמך כפי שאתה ואל תנסה להילחם בעצמך....קרא את העצות הפלאות שנותנים פה..הם בוודאי יעזרו לך לעלות על דרך המלך...
אוהב ומתפלל שתצליח לאכול בשקט...

בעניין: מה אתם חושבים, האם התאווה היא תוצר ישיר של ארוחות כבדות? לפני 11 שנים, 4 חודשים #22795

הרי כתוב "שעת סעודה - שעת מלחמה"
בהצלחה
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן