ברוכים הבאים, אורח

חולה? חולה!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חולה? חולה! 926 צפיות

חולה? חולה! לפני 11 שנים, 4 חודשים #22615

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תכל'ס, קצתי בחיי מפני הפוסטים על החטאים והעוונוות והגהינום וימי השובבים. סורי, זה לא בשבילי. מי שחושב שהוא חוטא - אני מרחם עליו. אתמול הייתי בדרכי לרקוד עם השטן, ורק אלוקים הטוב והמטיב הושיט לי יד רגע לפני שאני צולל אל האבדון. אם יש אדם שפוי שבעבור תאווה טפשית מוכן לשרוף את העולם הזה שלו (לא מעניין אותי העולם הבא כעת), אולי הוא חוטא. אבל לי היה כל כך הרבה מה להפסיד וכל כך קצת מה להרויח, שרק המחלה הזאת יכלה לשלוח אותי אל הגהינום ולהסביר לי ששם נמצא גן העדן.

אחרי 368 ימים, כאשר הטבלה של האתר שלנו הכתירה אותי בתואר המפוקפק בעל תשובה, לפתע התעופפו להם מהחלון כל התובנות הנפלאות על היופי שבחיי נקיות והמוח שלי הפך לגוש גבינה צהובה שוויצרית מחוררת ומותכת. פתאום המוח שלי סיפר לי שהדבר הכי טוב שיכול להיות לי בחיים זה למות. והחיים עצמם? פחחחח זה סתם שטויות. אשתי? לא מעניינת אותי. הילדים? לא זכרתי שהם קיימים. הספונסר? הוא כבר ראה מספיק חברים נופלים. הקבוצה? ימצאו מנחה אחר. החברים שאני ספונסר שלהם? בעיה שלהם, שיקחו ספונסר אחר.

וכל זה התחיל ממה? מכמה ימים בהם לא עבדתי את התכנית כפי שצריך ולא הסכמתי לשחרר דברים שרציתי לשלוט בהם, לא הבנתי שאלוקים הוא מנהל העולם. צעד שלוש (החלטנו למסור את חיינו ורצוננו להשגחת אלוקים כפי שאנו מבינים אותו) לא התקיים, והפורענות התקרבה. רגע אחד של מבט על מושא תאווה. לא דקה, לא שלושים שניות, לא שתי שניות. רגע אחד בו אני רואה מושא תאווה ובתוך המוח אני לוגם. הרגע הזה הספיק לי. בדיוק כפי שכתוב בספר הלבן בסיפור בהתחלה. בתוך שעות הייתי ברחובות, מחפש תאווה.

במעורפל זכרתי שיש דברים שאני צריך לעשות, ואפילו חלק ניסיתי, אבל כשהספונסר לא ענה - שמחתי שדרכי אל האבדון נסללה. זה היה מוחשי כפי ששום מאורע בחיי לא היה מוחשי. במבט לאחור אני מבין למה אנחנו כל כך מרגישים קרובים אל האלכוהוליסטים, גם אני הרגשתי את הדי התאווה מציפים לי את המוח ומשבשים את הפעילות הרגילה שלו.

איך לא נפלתי? חסד אלוקים נטו. לא מובן בכלל. הגעתי הביתה, אמרתי לאשתי שאני חולה במחלת התאווה ואני רוצה למות. היא הציעה לי להתפלל לאלוקים אבל לא רציתי. ובכל זאת היה רגע אחד, שניה שבה נכנעתי. ירדתי על הברכיים והתחננתי לה' שיקח ממני את התאווה. אני לא רוצה למות. הרגשתי בדיוק את מה שכתוב בספר הלבן, שבהתחלה אנחנו מרגישים כאילו אם לא נשתמש בתאווה - נמות, אבל בסוף הכניעה הורגת את האובססיה. אלוקים עזר לי.

התקשרתי לחבר והוצאתי הכל. כשיכולתי לדבר עם הספונסר שיתפתי שוב בכל מה שעבר עליי. כשהיה מקום לאור האלוקי - הוא נכנס.

מה למדתי מזה? כמה דברים.

ראשית כל - אני אדם חולה. כמה פעמים שרק אומר את הדברים, זה לא יהיה מספיק. אני אדם חולה.

שנית, יש לי שאלה שאני צריך לשאול את עצמי מידי יום: מהו הדבר החשוב ביותר בחיים שלי? אם התשובה היא שאשתי או אלוקים או העבודה או הילדים או כל דבר חשוב אחר מככב בראש הרשימה - אני לא עומד לסיים את היום הזה בנקיות. יש רק אדם אחד ורק דבר אחד בראש הרשימה: אני והנקיות שלי. אם החיים שלי חשובים יותר מכל דבר אחר בחיים שלי (נשמע די הגיוני למען האמת), אז אדחה כל דבר שפוגע לי בהחלמה. אסכים לוותר על הרעיון האווילי שאני אלוקים ואשחרר את הדברים שאינם תלויים בי. כך גם אפנה כל זמן או משאבים שאני זקוק להם לצורך ההחלמה, כי ההחלמה דוחה הכל.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חולה? חולה! לפני 11 שנים, 4 חודשים #22617

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
זלמן הסיבה שרציתי שאתה תהיה זה שתעזור לי היא לא בגלל שאני חושב שאתה צדיק או בעל תשובה וכו'
הסיבה היחידה היא שאתה מכיר את מקומך
שאתה יודע לנתח את השגיאות ואת ההצלחות
זה מה שאני רוצה ללמוד ממך.
כמעט נפלת נכון, בסוף לא ברוך ה'.
אבל המסקנות שהוצאת מהדברים, ההבנה הברורה של הדברים, זה מה שנותן לי חיזוקים כל פעם שאני קורא פוסטים שלך
תודה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: חולה? חולה! לפני 11 שנים, 4 חודשים #22628

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
היי סוד
מרגש מאד
וכואב לי לשמוע
(כמובן שבתוך תוכי אני מדמה את זה עליי בעתיד)

חשבתי שאחרי שנה
יש כבר חוסן

מחזיק לך ( וכמובן לי  )אצבעות שבאמת תפתור לך את
הבעיות האמיתיות

ו ואז כשיופיע היצר
נוכל לנפנף אותו
בשלווה

בעניין: חולה? חולה! לפני 11 שנים, 4 חודשים #22631

סוד היקר,
כתבת דברים כהוויתם, דברים שנוגעים לי ישירות במקומות הרגישים, ולוחצים במקומות הרגישים.
ההפנמה, שאני חולה, ולא חוטא, היא הדרך היחידה שלי להגיע אי פעם לשפיות טהורה.
לדעת את מקומי, ומשם לחזק את עצמי, ולהרים ולאבק את רוחי, מאבק הדרכים הכבד שנדבק בה,
היא הדרך היחידה שתוציא אותי מאפילה לאורה, בעזרת בוראו של עולם.

אלוקים, תן לי את הכח להבין את הדברים שביכולתי לשנות,
ועל אילו דברים הנני חייב למוסרם לשליטתך המוחלטת,
וכך, אדע שסוף סוף ההשקעה שאני משקיע, תוביל אותי אל הדרך שחלמתי עליה מאז היותי ילד קטן מופנם ובודד, הדרך אל חיבור עצמי, במלא מובן רוחניותי ונפשי...

בהצלחה אחי...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: חולה? חולה! לפני 11 שנים, 4 חודשים #22648

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
תודה סוד,
כמה החלמה בפוסט הזה...
עוררת אותך לצעד 3, לשחרר.

אלי אני מעמיד עצמי לרשותך.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: חולה? חולה! לפני 11 שנים, 4 חודשים #22652

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אכן, אין ביטוח, לזאת תיקרא תיזכורת.
יהי רצון שתספיק. שתשאר בהפסקה.
שישמר סדר העדיפות החדש. היום.
אוהב.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: חולה? חולה! לפני 11 שנים, 4 חודשים #22659

• משה "חפץ-חיים"
תודה על התמרור האזהרה שהצבת לכולנו.

[אני לא רוצה לסטות מהנושא, אך אני לא מסכים עם הקביעה הנחרצת שאומרת אם אתה חולה אז אתה בהכרח לא חוטא, יתכן שזה יכול לדור בכפיפה אחת "יודעים רשעים שדרכם למיתה.."
אבל גם אם אני חוטא וכי יש דרך מעולה יותר מעזיבת החטא מאשר 12 הצעדים?]
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן