ברוכים הבאים, אורח

חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) 596 צפיות

חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) לפני 11 שנים, 4 חודשים #22251

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך ה', בתקופה האחרונה הצטרפו לא מעט אנשים לרכבת של ההחלמה
ברוך ה', יחזקאל (מנהל GYE) מספר  שכמות של האנשים שנכנסים לאתר ולמייל היומי הולכת וגדלה.
הרחבת השורות מאפשרת לנו להעביר את הבשורה לחברים חדשים, בקבוצה טלפונית חדשה שתתקיים בימים א-ה ב22:00 בלילה.
הקבוצה תתמקד בעבודה על הצעדים ובשיתוף.

יום טוב ונקי.
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) לפני 11 שנים, 4 חודשים #22252

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
תודה רבה,
באמת בשורה טובה.
כאחד שלא כ"כ מצליח להשתתף בקבוצה בצהריים, אני שמח לעוד הזדמנות.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) לפני 11 שנים, 4 חודשים #22279

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
איזה יופי!

אצלי זה אמנם יהיה אמצע היום, אבל אעשה מאמץ להשתתף בכל פעם שאני יכול.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) לפני 11 שנים, 4 חודשים #22286

• פינחס
  • דירוג זהב
  • אין שום יאוש בעולם כלל!!!
אתה מדבר על קבוצה שלא קשורה לקבוצה של הצעירים (אם הבנתי נכון).
הקבוצה של הצעירים היא רק בימים א', ג' וה'.
קשה אבל לא אבוד

משתדל להזכיר לעצמי שיש דרך.

אפשר לצאת, בעזרת ה' ורק בעזרת ה'

בעניין: חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) לפני 11 שנים, 4 חודשים #22402

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב .
לפינחס - נכון, אני לא מדבר על הקבוצה שמיועדת לצעירים בלבד, אשר ב"ה כבר נפתחה אלא על קבוצה מקבילה לזו של הצהריים.

צום מועיל
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) לפני 11 שנים, 4 חודשים #22424

• משה "חפץ-חיים"
יש עדיפות שכל חבר יבחר את אחת הקבוצות ע"מ להקל על העומס,
או שמומלץ להשתתף בכמה שיותר?

בעניין: חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) לפני 11 שנים, 4 חודשים #22425

• (אם נפלתי ...)- קמתי!!
גם עבורי קבוצת הצהריים היתה לא מתאימה יישר כוח
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן