ברוכים הבאים, אורח

דבר עידוד למתחילים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: דבר עידוד למתחילים 1673 צפיות

בעניין: דבר עידוד למתחילים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22308

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
רנדו יקירי,

האמן לי שדווקא בגלל שאני מגיע מרקע שבו אלוקים היה תמיד בחיים שלי - קשה לי יותר מאשר אצלך.

לא ארחיב בנושא הזה כעת, וכבר נכתבו על כך הררי פוסטים, ורק אכתוב שאין קשר בין מידת הדתיות של אדם למידת רוחניותו.

יתירה מכך, אין קשר בין מידת הדבקות בכח עליון לבין ההסתכלות על התאווה כדבר שאין לי שום אפשרות ללגום ממנו. ראיתי חברים דתיים שאומרים כמו שאתה אומר, אבל עבורי זה מוות. אין לי את הפריויליגיה לומר שאני רק "מוריד מינון".
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: דבר עידוד למתחילים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22374

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
היי סוד

המוריד מינון אצלי הוא לא המטרה
הוא רק שלב בדרך

המטרה הסופית שלנו זהה

אבל היום לקבל עלי את זה שזה אסור לי לכל החיים -קששששה לי
אני עדיין עמוק בזוהמה

אולי  ??    עוד שנה אם אפעל לפי הדרך שלי
ואגיע לרמת נקיון גבוהה

אוכל לקבל את זה שזה אסור לי בכלל

בעניין: דבר עידוד למתחילים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22394

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
יתכן. אצלי זה לא עובד ככה.

אם אני מנסה להוריד את המינון - הוא רק מתגבר. עד שאני לא מוותר לחלוטין על התאווה - היא ממשיכה לרדוף אחריי כל הזמן.

האלכוהוליסטים ניסו הרבה להוריד או להחליף לבירה ויין, תמיד הם נכשלו. גם אני ניסיתי להחליף את התאווה בחוץ לתאווה עם אשתי (אווצ' זה כאב), או להוריד את המינון - זה תמיד נכשל.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: דבר עידוד למתחילים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22656

• (אם נפלתי ...)- קמתי!!
Rondo כתב on 19 דצמ' 2012 13:18:

למייק אינני בטוח שאנחנו מכוונים לאותה מטרה
אם אגיע למצב שבמשך שנה שלמה אמעד 3-4 פעמים
וכונתי במעידה לא להיות עם אישה אחרת אלא "רק לצפות בפורנו ולאונן"
אקרא לזה הצלחה גדולה

לפני חודשיים הייתי עושה את זה לפעמים ביום אחד

סוד היקר אני חושב שנק' המבט שרונדו דיבר מתוכה על 3-4 נפילות כהתקדמות, זו נק' מבט שלאחר התקופה ולא כיעד לפניה.
כלומר המטרה היא לא לתת לתאווה כלל, אך במבט לאחור, אם נפל פעמים בודדות (כמס' הפעמים בהם נפל בכל יום, בעבר(!) ), כנראה שהוא הצליח להגיע למלחמה בתאוה וללכת בצעדים וכדומה. ולכן כגם אם מזהה שנפל, הוא מתקדם והוא אינו פוגע בהערכתו העצמית.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן