ברוכים הבאים, אורח

השיתוף היומי יום שלישי ה' טבת התשע"ג 18/12/2012
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השיתוף היומי יום שלישי ה' טבת התשע"ג 18/12/2012 726 צפיות

השיתוף היומי יום שלישי ה' טבת התשע"ג 18/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #22022

שלום חברים,
פתחנו את האשכול הזה [שיעלה בעז"ה כל יום] ע"מ שמי שמעוניין ישתף את החברים בכל מה שירצה,
זה מעין קבוצה טלפונית אבל כתובה, [וכמובן לא באה להחליף את מקומה אלא להוסיף על הקיים]

לפעמים יש שרוצים לשתף בדבר קטן, או לכתוב על קושי או הצלחה וכדו' ולא מרגישים נוח לפתוח אשכול בשביל זה, אז פה זה המקום,
בעז"ה נקווה שזה יוסיף לקשר ולחברות בין דרי המקום.

מחכים לכם.

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי ה' טבת התשע"ג 18/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #22031

היום אני נשאר בבית. הבת שלי קצת לא מרגישה טוב.
אני רוצה להודות לקב"ה שנותן לי את הכוח להיות בסיטואציה שבעבר הלא רחוק הייתי נופל בה במאה אחוז והיום, למרות שעדיין לא התחלתי את 12 הצעדים, אני מסוגל לשלוט יותר בעצמי ולא לברוח לשם.
תודה רבה

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי ה' טבת התשע"ג 18/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #22051

• בחסד אלוקים
  • חבר ותיק
  • בחסדו ובעזרתו של אלוקים אני נכון, רק להיום
שלום לכולם

אני רוצה לפתוח באסירות תודה לאלוקים על הניקיון, לא מובן מאליו להישאר נקי, במיוחד היום כנשארתי בבית מכיוון שאני מרגיש לא טוב.

במוצאי שבת התחיל לכאוב לי הגרון, זה המשיך ליום ראשון ושני, כאשר אתמול התחלתי להצטרד מעט, והיום קמתי בבוקר עם קול מושבת כמעט לחלוטין.

בתחילה הדבר לא היה לי קל, מכיוון שבאסירות תודה אני משתדל להיות בקשר עם חברים, ולפתע להתחיל לשמור על מיתקרי הקול,הכיצד זה קרה?!

ובהמשך הבנתי, שאלוקים החליט שכרגע זהו הזמן שבו ארגיש לא טוב, אעשה את הפעולות שאני יכול כדי להבריא, והתוצאות תהיינה שייכות לאלוקים, בזמן שהוא יחליט אבריא מכך, המצב הזה עוזר לי לתרגל סבלנות, כיוון שאני בתור אדם מכור מעוניין שהכל יקרה כאן ועכשיו, "חייב" שהדברים יהיו כך, אחרת איך אוכל לשלוט על החיים?

ואני שמח שהיום דרך התוכנית הנפלאה הזו למדתי שמוטל עליי לעשות את הפעולות, ומכאן והלאה אלוקים מחליט על התוצאות שתהיינה.

אוהבים!

בחסד אלוקים אוהב

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי ה' טבת התשע"ג 18/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #22053

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
היום לאחר קבוצת סוד הכניעה נשארו מספר חברים ודיברנו על נושא התפילה וכמה שקשה הריכוז בו. שיחה זו הזכירה לי סיפור. חסיד ניגש לרבי שלו ואמר שהוא בבעיה. הוא חכר מהפריץ את בית המרזח ולא עמד בתנאי התשלום. אתמול הפריץ הזמין אותו לביתו ועשה איתו חשבון כמה הוא עוד חייב מהחכירה וכמה הפריץ חייב לו משתייה ללא תשלום והיתרה היתה שהוא נשאר חייב לפריץ 350 רובל. אלא שאז הפריץ טעה ובמקום לדרוש את כספו הוא שילם ליהודי 350 רובל. עוד מעט הפריץ בטח יחשבן שוב ויעמוד על טעותו וירצח אותו ע"כ שלקח את הכסף ולא העמיד את הפריץ על טעותו. הרבי אמר "אין מקום לדאגה. הפריץ בחיים לא יעשה את החשבון שוב. אין לו מתי. הוא הרי לא מתפלל...."
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי ה' טבת התשע"ג 18/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #22080

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לכל החברים
דבר ראשון אני צריך להזכיר לעצמי שוב ושוב, אני די דיינו, מכור לתאווה, אני בד"כ בורח מהתמודדויות החיים אל התאווה, זה המקום הכי נוח וקל, אני בורח אל הפנטזיות אל האוננויות, אל צפייה בכל תוכן שמעורר את תאוותי, עם כל זה נגד כל הסיכויים ה' שומר עלי נקי במשך 102 ימים כל יום רק להיום!

אשתף. הלילה האחרון ישנתי מעט, קמתי גמור מעייפות, אבל חייבים.. יש התחייבויות.. במהלך הבוקר הייתי עסוק ממש, מתוך ידיעה שהיום בצהריים אני צריך להגיע לקבוצת SA הקבוצה הקבועה שאני משתתף בה.. ידעתי שאני חייב לנוח לפני כן כי אם לא אח"כ ברור שלא יהיה סיכוי כי הערב שלי מלא.. אבל לא הסתייע.. לא הספקתי לנוח והשיקול היה או קבוצה או לישון.. התלבטתי אם לשתף את הספונסר, כי אם הוא ידע וודאי שיאמר לי ללכת לקבוצה.. אבל אין לי כח.. וגם להסתיר ממנו אי אפשר.. זה או לספר בכנות או להסתיר ואז זה לא פחות משימוש!!
התקשרתי לספונסר.. אמרתי לו ישר, בלי תירוצים.. אין לי כוח, אני עייף, גמור!! אמר לי הספונסר זו קבוצתך הקבועה?.. אם כך וודאי ללכת.. התבטלתי (למרות הקושי..) נסעתי.. השתתפתי.. היה מעולה!! קיבלתי שם החלמה.. הייתי מרוכז..
לאחר הקבוצה אני חוזר לעבודה עם התלמידים ועדיין יחסית עירני..
נס!! אין לי הסבר אחר!

כל הטוב

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי ה' טבת התשע"ג 18/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #22095

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
חברים יקרים.

ה' טבת הוא יום קשה לעם ישראל. ישנה דעה בחז"ל שהיום הוא יום הצום. למרות שלהלכה לא נפסק כך והצום נקבע סופית ליום י' עדיין יש לזכור כי אין זה יום טוב לכלל ישראל.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי ה' טבת התשע"ג 18/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #22100

• משה "חפץ-חיים"
שלום חברים, אני מכור! ונמכרתי בזול, עבור נזיד תאווה.

אני רוצה להודות לה' על כל הטוב שהוא שופך עלי, אני פשוט מוצף עד הגרון.

עכשיו גמרתי לשוחח עם חבר חדש, ואני מודה לה' על ההחלמה שחוויתי במהלך השיחה,
זה כ"כ מחזק לראות מאיפה באת, ולקחת את המסרים שאתה שומע כל הזמן, ולהעביר אותם הלאה למצטרף החדש.

תודה חברים!

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי ה' טבת התשע"ג 18/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #22116

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
היום בעבודה קיבלתי תפקיד לשחק אותה בוס ולצלצל לבנק. חששתי קצת. לאחר מכן צלצלתי והפקיד, שזיהה שזה לא הקול של הבוס שאל אותי את כל השאלות לביטחון החשבון וניער אותי מהקו.

איך שאני הרגשתי מבואס! למרות שהם לא מכירים אותי. הלכתי שעתיים באינטרנט רק להירגע. "בריחה". מה כ"כ טוב בקשר לזה? שלא השתמשתי!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן