ברוכים הבאים, אורח

אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה, הנה מייל ששלח לי מישהו חכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה, הנה מייל ששלח לי מישהו חכם 642 צפיות

אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה, הנה מייל ששלח לי מישהו חכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #21955

• מייק
  • דירוג כסף
פעמים רבות אצל מכורים יש שימוש-לרעה ב-"המחלה", כדי לתרץ או להצדיק התנהגויות לא רצויות. גם זה ביטוי של המחלה... בכל אופן, העובדה שיש לך מחלת התמכרות אינה מהווה הצדקה או תירוץ לאף התנהגות, אלא מצביעה על מה צריך לעשות – הימנעות בכל מחיר.
כאשר אנו אומרים שההתמכרות היא מחלה המטרה היא לא לתת הסבר על מהי ההתמכרות, אלא להצביע על מהי דרך ההחלמה. ההכרה במחלה והקבלה שלה, על המשתמע מכך, היא חלק מדרך ההחלמה. המשתמע מהמחלה זה שיש דברים מסוימים שהמכור לא יכול לעשות, בניגוד, אולי, לאנשים שאינם מכורים. מכאן באה ההימנעות המלאה.

אלי, תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם.

בעניין: אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה, הנה מייל ששלח לי מישהו חכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #21963

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
מזדהה בהחלט!
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה, הנה מייל ששלח לי מישהו חכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #22001

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
מייק, קבל לייק.

Mike, I Like
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה, הנה מייל ששלח לי מישהו חכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #22040

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
מייק
אני שמח שחזרת
וגם שאני חזרתי
תשאר כאן
בשבילנו
בשבילך
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה, הנה מייל ששלח לי מישהו חכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #22056

• מייק
  • דירוג כסף
תודה מוטי.
אני מרגיש שחזרתי לחיות.

בעניין: אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה, הנה מייל ששלח לי מישהו חכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #22061

• moved
  • דירוג פלטיניום
מייק תרשה לי לחדד:

כשיש לאדם מחלת בקיבה והוא משלשל, הרופא לא יאמר לו להתגבר על עצמו ולהפסיק לשלשל, הוא גם לא ממש יהיה חכם אם יתן לו תרופה נגד שלשול. רופא אחראי יתן לו תרופה לטיפול במחלת הקיבה.

כשיש לאדם מחלה בנפש והוא מאונן, הרופא לא יאמר לו להתגבר על עצמו ולהפסיק לאונן, הוא גם לא ממש יהיה חכם אם יתן לו תרופה נגד אוננות. רופא אחראי יתן לו תרופה לטיפול במחלה בנפש.

בעניין: אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה, הנה מייל ששלח לי מישהו חכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #22062

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
עובד. רואים שאתה עובד עם התוכנית.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן