ברוכים הבאים, אורח

השיתוף היומי יום שני ד' טבת התשע"ג 17/12/2012
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השיתוף היומי יום שני ד' טבת התשע"ג 17/12/2012 590 צפיות

השיתוף היומי יום שני ד' טבת התשע"ג 17/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #21937

שלום חברים,
פתחנו את האשכול הזה [שיעלה בעז"ה כל יום] ע"מ שמי שמעוניין ישתף את החברים בכל מה שירצה,
זה מעין קבוצה טלפונית אבל כתובה, [וכמובן לא באה להחליף את מקומה אלא להוסיף על הקיים]

לפעמים יש שרוצים לשתף בדבר קטן, או לכתוב על קושי או הצלחה וכדו' ולא מרגישים נוח לפתוח אשכול בשביל זה, אז פה זה המקום,
בעז"ה נקווה שזה יוסיף לקשר ולחברות בין דרי המקום.

מומלץ מאוד לכתוב שיתוף בהדגשה, ע"מ שיהיה ניתן להבחין בין שיתוף לתגובה.

מחכים לכם.

בעניין: השיתוף היומי יום שני ד' טבת התשע"ג 17/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #21941

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
בוקר טוב
שמי מוישל'ה ואני סקסוהליסט
רציתי לשתף במבוכה קטנה שהיתה לי הבוקר
נסעתי באוטובוס מהדר(ת נש)ין
אך ההפרדה שם לא משהו וממש התקשיתי להוריד מבט ולהיכנע
והיו לי כמה לגימות
ואני יודע שאיני יכול לשתות כג'נטלמן
ושלגימה רחוקה כפסע מזלילה
ואני עלול למצוא עצמי שיכור כלוט
בדקות
לכן מוסר אני מודעה זו לאבי שלו הכח
אני נכנע
אין בי שום כח מול זה
אנא שחר אותי מכאב זה
תודה שקראתם
מוישל'ה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: השיתוף היומי יום שני ד' טבת התשע"ג 17/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #21945

בוקר טוב
הלילה עבר בצורה טובה, עבדתי ולמרות זאת מחשבתי לא היתה כל כולה בתאווה.
ישנתי הבוקר טוב ואני קם רענן ללימודים.
צריך להמשיך ולהשקיע בתפילות שלי כמו שהבטחתי לעצמי, לנסות ולבקש רחמים.
יום טוב ובהצלחה

בעניין: השיתוף היומי יום שני ד' טבת התשע"ג 17/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #21977

• בחסד אלוקים
  • חבר ותיק
  • בחסדו ובעזרתו של אלוקים אני נכון, רק להיום
ערב טוב לכולם!

אני רוצה לפתוח באסירות תודה לאלוקים על אחר צהריים של החלמה שמאוד חיבר אותי,וכמובן, אסירות תודה על ניקיון שהוא ממש לא מובן מאליו, רק להיום!

ברצוני לשתף אתכם שתלמידיי אכזבו אותי היום.

הם זלזלו בי, לעגו לי, אחד התלמידים שעדיין איני יודע מיהו אף הכה אותי בעורפי, מדברים במהלך השיעורים.

אני מרגיש כישלון מוחלט, ואני כבר חשבתי לעצמי שאני לא יודע איך ללמד ואיך להציב גבולות, ושהתלמידים מתנהגים אליי כאל אחד מהחברים שלהם, וזה אוכל אותי.

אני מודה בחוסר אונים מול המצב הזה, ברור לי שאת הסיפורים מלאי הרחמים העצמיים והמסכנות מספרת לי מחלת ההתמכרות הלא פשוטה שבה אני חולה.

אני בטוח שאוכל לשנות את התנהגותם של התלמידים בכוח. אולם, אין הדבר אפשרי, והוא גם לא יהיה כך.

אני מתפלל לאלוקים אוהב שנמצא בשמיים, שייתן לי הכוונה איך אני צריך להשתנות, בין אם זה בגישותיי, בהתנהגותי, ובצורה נכונה של הוראה, והעיקר, לזכור-התאווה לא תשכיח ממני את רגשותיי וקשיי, אלא גורמת לשכחה זמנית, שלאחריה אנחת למציאות כואבת עוד יותר.

אוהב אתכם וצריך אתכם בכל רגע בחיי!

בעניין: השיתוף היומי יום שני ד' טבת התשע"ג 17/12/2012 לפני 11 שנים, 4 חודשים #22020

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אתמול לקחתי את ילדי לטיול. תוך כדי הטיול הגיע שעת הקבוצה וצלצלתי. דיברתי לא בצורה הכי פתוחה אך ביתי הספיקה לשמוע מילים מסויימות ובהזדמנות היא אמרה לי "שלום הכינוי שלי זה מתנת הנקיון ואני סובל משלל.... היום אני נקי 12 יום"

בכל מצב אחר הייתי דבר ראשון "חוקר" אותה מה היא שמעה ולאחר מכן מכחיש. בחסדי הבורא קבלתי בשקט ואמרתי "אין אפשרות לשנות את המצב"
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 4 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן