ברוכים הבאים, אורח

שלושה שבועות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלושה שבועות 524 צפיות

שלושה שבועות לפני 11 שנים, 4 חודשים #21841

• חבר ותיק
בעבר עישנתי סיגריות במשך יותר מ10 שנים אז הצלחתי להפסיק גם בעזרת הספר של אלן קאר. היום אני לא מעשן 8 שנים.
אני זוכר שהוא כתב בספר שלאחר שלושה שבועות נגמלים מהתופעות הפיזיות ומההתמכרות הפיזית לעישון אז מתחילה ההתמודדות עם ההתמכרות הרגשית\נפשית שזו גם העבודה הקשה.
אני זוכר גם שאמר שלאחר שלושה שבועות מתחילים לראות את הצבעים יותר חדים... העולם נראה יפה יותר וכך היה.

האם יש קשר להתמכרות לתאווה? מישהו מדבר עם העניין של שלושה שבועות ראשונים נקיים?

בעניין: שלושה שבועות לפני 11 שנים, 4 חודשים #21842

• יוסף (יהודה)
אני לא שמעתי פה על שלושה שבועות, אך שמעתי על 90 ימים...
אני בעצמי הייתי מרחק של שעות ספורות מ3 שבועות, אם הייתי יודע שזה כך אולי לא הייתי נופל ומחכה עם זה עוד מספר שעות. ואולי לא.
אני חושב שאין עניין לזמן, כל העניין הוא להיום. רק להיום. התוכנית לא פועלת לטווח של שנים, חודשים שבועות או ימים, רק לטווח של היום.
בהצלחה!
לילה מלא החלמה ונקיות לכולנו! חג שמח!

בעניין: שלושה שבועות לפני 11 שנים, 4 חודשים #21868

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
באופן אישי מאוד מטריד אותי כל העסק הזה של הימים והחודשים והשנים, אבל אני מקבל את דעתם של חברים חכמים וותיקים ממני וסופר. אני מקבל את דעתם שמדובר על מתנה מהקב"ה ואני סופר כל יום כי כל יום הוא מתנה.

בשבוע שעבר השלמתי שנה נקיה - חסד אלוקים, לגמרי לא מובן מאליו.

אז מצד אחד ברור שנהיה יותר קל ככל שעובר הזמן, אבל מצד שני זה נשאר אותו דבר בדיוק. נהיה יותר קל לעשות את הפעולות הנכונות, אבל התאווה נותרת אותו דבר, ואם אלגום את הכוסית הראשונה - אתרסק מיד.

לא יודע איך זה בסיגריות. אף פעם לא ניסיתי להפסיק.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שלושה שבועות לפני 11 שנים, 4 חודשים #21879

שלום חבר.

בתחילת דרכי אמרו לי שיש משמעות להיות נקי חודש (ראשון).
אכן, כשהגעתי לחודש נקיות (אולי מעט יותר) התחלתי להרגיש את השחרור מהתאוה.

בתחילת אחד מסבבי הנקיות שלי לאחרונה, שיתפתי את הספונסר שלי בענין שמטריד אותי. הוא אמר לי שנשוחח על זה כשאגיע ל-90 יום.
כשהגעתי ל-90 יום, הענין הרבה פחות הטריד אותי.

למדתי מזה שהשבועות הראשונים קשים יותר, ושהקשיים והטרדות פוחתים או משתנים לאורך המפוכחות.

מאחל לכולנו עוד יום מפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן