ברוכים הבאים, אורח

התקדמות איטית;
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התקדמות איטית; 912 צפיות

התקדמות איטית; לפני 11 שנים, 4 חודשים #21807

יש לי בעיה של לעשות את המעשה הנכון.
אני מבין ש(אולי)אני מכור, שאני חייב להתחיל במעשים של התרפאות אחרת זה לא יעבור מאליו.
כבר הצלחתי להביא את עצמי לדבר עם איש הקשר הנחמד ודיברנו על קבוצה מסויימת אבל אני לא מצליח להביא את עצמי ללכת.
הלו"ז שלי עמוס כל השבוע וזה הערב היחיד שלי בבית ודווקא אז אני צריך ללכת לפגישה.
כל שבוע אני מתרץ לי תירוצים אחרים ופשוט לא הולך.
לעיתים קרובות אני לא רואה את עצמי יוצא מהמחלה הזאת, מצליח להישאר נקי ואז אני אומר בשביל מה המאמץ???
רק רציתי לספר
שבת שלום וחנוכה שמח

בעניין: התקדמות איטית; לפני 11 שנים, 4 חודשים #21808

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
יהודי יקר,

אם אתה רק (אולי) מכור, אז אולי אתה באמת לא מכור.

אני מכור והלו"ז שלי צפוף מאוד.
אך, מכיוון שאני חולה, אני תמיד מוצא זמן לקבוצות, לספונסר, לספונסים, לתוכנית ולחברים שבתוכנית.

אף אחד לא הכריח אותי לעשות את מה שצריך ע"מ להחלים.
רק כאשר הבנתי לבד שאין לי ברירה ואני חייב, רק אז התחלתי באמת לעבוד את התוכנית.
ואז גם התוכנית עבדה בשבילי.

אני למדתי שחצי עבודה לא תביא לי חצי תוצאה, אלא לא תביא לי תוצאה בכלל !!!

בהצלחה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: התקדמות איטית; לפני 11 שנים, 4 חודשים #21836

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום יהודי יקר,

הלו"ז שלי מאוד צפוף, אבל אני גם מאוד מכור ואני יודע שזה לא ייעלם. זה ילווה אותי עד הקבר, ואני רוצה לחיות עד לשם ולא למות עד לשם.

לכן, אין לי ברירה ועבור ההחלמה אני משקיע - הרבה. אני קם שעה מוקדם יותר והולך לישון שעה מאוחר יותר ומשקיע המון זמן שאין לי בהחלמה.

אגב, מעניין שעבור ההתמכרות היה לי הרבה זמן. איך מצאתי את הזמן הפנוי עבור התאווה - זאת לא אדע. אבל אני יודע שזה שייך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: התקדמות איטית; לפני 11 שנים, 4 חודשים #21919

• פינחס
  • דירוג זהב
  • אין שום יאוש בעולם כלל!!!
בכל מקרה. גם אם אין לך כח ללכת (אפילו עם כל התירוצים) יש גם קבוצות טלפוניות שאליהן בכלל לא צריך ללכת.
אני אישית עוד לא הייתי בקבוצה חיה.
אני מתכנן ללכת בקרוב. למה? אחרי שאני תקופה מסויימת בקבוצה טלפונית-אני מבין את המחלה שלי ומבין את הדרך להחלמה (מקווה שאני מבין).
חלק מהדרך זה להשתתף בקבוצות, גם חיות וגם טלפוניות.

חשוב שתתחיל לפחות בקבוצות טלפוניות, להן אין תירוצים...
קשה אבל לא אבוד

משתדל להזכיר לעצמי שיש דרך.

אפשר לצאת, בעזרת ה' ורק בעזרת ה'

בעניין: התקדמות איטית; לפני 11 שנים, 4 חודשים #21929

קצת נעלבתי מהתגובות אני חייב להגיד.
שתבינו שאני כותב לכם תגובה ממשמרת לילה בעבודה, משמרת שאני עושה 3 לילות בשבוע.
אני חולה בוודאות, אני כבר 15 שנה בזה בלי יכולת לצאת ועדיין יש לי מחוייבויות כלפי משפחתי, עבודתי והלימודים שלי.
אני יודע שתכתבו שהמחוייבות הראשונה שלי כלפיהם זה להבריא אבל בפרקטיקה זה עובד אחרת.
אני גר ביישוב מרוחק קצת ממקום הפגישות והגעה שלי לשם מצריכה זמן ומשאבים כלכליים שאין לי.
לבוא ולרמוז שלא אכפת לי מספיק ואם כך אז כנראה שהבעיה שלי לא בעיה באמת זה פשוט חוצפה וחוסר הבנה של מציאות החיים בפועל. מי שאומר שאני רק מתרץ תירוצים לעצלנות שלי לא מבין את המצב לאשורו וראוי לו שישתוק והוא מוזמן לשבת איתי במשמרות לילה  שלי.
אני מת להשתחרר מהמחלה, ומי שקורא דברים אחרים שכתבתי יכול להעיד שזה אמת.
לילה טוב למי שהולך לישון

בעניין: התקדמות איטית; לפני 11 שנים, 4 חודשים #21930

• פינחס
  • דירוג זהב
  • אין שום יאוש בעולם כלל!!!
מצטערים אם נעלבת. (אני מצטער בשם כולם)

אנחנו רק מנסים לעורר אנשים כדי שיעלו גם הם על הדרך להחלמה. כל מה שכתבנו מכוון רק לתועלת, אין שום כוונה לפגוע.

כתבתי לך (אולי לא שמת לב) שיש גם קבוצות טלפוניות (יש עליהן פרטים במייל היומי, אם תה מקבל. אם לא-תכתוב כאן ויענו לך)
קשה אבל לא אבוד

משתדל להזכיר לעצמי שיש דרך.

אפשר לצאת, בעזרת ה' ורק בעזרת ה'

בעניין: התקדמות איטית; לפני 11 שנים, 4 חודשים #21932

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
היהודי היקר
אוהבים!!!
אני אומר זאת גם בשם אלו שנפגעת מהם!!!
לכולם רק כוונות טובות להיכנס לדרך חיים של החלמה!!!
אז שוב בשם כולם..
אוהבים!!      אוהבים!!          אוהבים!!            אוהבים!!            אוהבים!!

בעניין: התקדמות איטית; לפני 11 שנים, 4 חודשים #21944

שלום לך יהודי.
אתה כלל לא בודד (למרות שכולנו מרגישים בודדים).

אתה נמצא במקום שאוהבים אותך כמו שאתה, ולא מפחדים לומר לך גם דברים קשים, ואת החיבוק שמגיע אחריהם אתה גם מרגיש...

אני גם גם במקום די מרוחק מקבוצות.
אני מאד מזדהה עם ההרגשה הקשה כשאני שומע חברים אומרים "בוא לשלשה מפגשים בשבוע" ואני מנסה להסביר להם שבשבילי זו התארגנות לא פשוטה, וגם הוצאות כספיות נכבדות.

קשה לי בלי קבוצות, אבל אני משתדל לשמור על קשר עם חברים בטלפון, כך שאני תמיד מזכיר לעצמי את חוסר האונים שלי, ומרגיש שיש לי תמיכה ועזרה כשאני זקוק לזה.

האם חוסר היכולת שלך היא אובייקטיבית או שהיא מלווה בתירוצים (כמו שכתבת בהודעה הראשונה)?
על זה רק אתה תוכל לענות. זו הכנות שלך לעצמך.

ייתכן וכשתחיל ללכת למפגש (אולי פעם בשבועיים) תרגיש עד כמה זה עוזר לך בחיים, ותצליח לפנות לזה יותר זמן.

מאחל לך לקבל את ההכוונה מאלוקים
והצלחה בהמשך הדרך.

בעניין: התקדמות איטית; לפני 11 שנים, 4 חודשים #22172

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
מצטער שנפגעת. אני מכיר את החברים כאן עם חלקם שוחחתי בטלפון עם חלקם התכתבתי באישי ועם א' מהם אף נפגשתי פנים בפנים. הסיבה שנפגשתי רק אם א' מהם היא די פשוטה. אני גר בארה"ב ומכל המגיבים פה רק עוד א' (סוד הכניעה) גר לידי. אילו הייתי גר בארץ הייתי רץ להפגש איתם. הידעת כמה אני מת להפגש עם החברים היקרים כל א' בשמו הטוב יבורך? שמואל, די דיינו, אני בטוח שגם האחרים אבל עם שני אלו שוחחתי בטלפון ואני לא בטוח אלא יודע בבירור. אני בטוח במליון אחוז שלאיש אין כוונת פגיעה. הם פשוט סיפרו מה עבד בשבילם.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: התקדמות איטית; לפני 11 שנים, 4 חודשים #22212

• משה "חפץ-חיים"
יהודי היקר!

"לעניות דעתי יש הרבה אנשים שמעוניינים להגמל, הם באים לאתר בהתלהבות ואז הם רואים שלא נמצא להם פיתרון [אוי ואבוי עיצבנתי עכשיו את כל הצועדים]
מה הכוונה?  יש אנשים שלא יכולים להצטרף לקבוצות מטעמים שונים: שזה יגרום שהאשה תגלה, ועוד סיבות שונות. [ולומר להם תגידו לאשה אצלי היא קיבלה את זה בצורה טובה זה ממש לא לעניין, לא כולם קיבלו נשים שיכולות להכיל כמו זלמן]
אז הם משוטטים רואים כל היום פוסטים על הצעדים... על החוסר אונים... וכדו' לא מתחברים לנושא וממילא נושרים במהרה.
לא באתי רק להתלונן, הייתי שמח אם היה אופציות נוספות: תוכנית צעדים אישית או משהו דומה שיתן למכורים שלא יכולים לצעוד בדרך הרגילה פיתרון למחלתם."

את מה שכתוב לעיל כתבתי לפני כמה חודשים כשהייתי בתחילת הדרך בתגובה לשאלה מדוע יש המון שרשומים באתר ולמעשה רק מעט מתמידים בצעדים,
אני בזמנו התעצבנתי על סוד הכניעה, איך הוא לא יכול להבין שאני לא יכול להצטרף לקבוצות כי אם אני יתקשר אשתי תשמע, ואין מצב שאני מספר לאשתי,  לאט לאט [ז"א נפילה אחרי נפילה] התחלתי להפנים שאין לי ברירה אחרת, אם אני באמת רוצה חיים שונים אני חייב לעשות דברים שאין לי רצון/חשק/יכולת לעשות אותם, [בדיוק כפי שבשביל התאווה עשינו] יכול להיות שאני צודק בטענות שלי אבל אז אני ישאר צודק חולה.

אני לא מפקפק ברצון האמיתי שלך להחלים, אני רק משתף אותך בחוויות שלי.
אוהבים אותך!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן