ברוכים הבאים, אורח

השיתוף היומי יום חמישי כ"ט כסליו התשע"ג 13/12/2012
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השיתוף היומי יום חמישי כ"ט כסליו התשע"ג 13/12/2012 555 צפיות

השיתוף היומי יום חמישי כ"ט כסליו התשע"ג 13/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21774

שלום חברים,
פתחנו את האשכול הזה [שיעלה בעז"ה כל יום] ע"מ שמי שמעוניין ישתף את החברים בכל מה שירצה,
זה מעין קבוצה טלפונית אבל כתובה, [וכמובן לא באה להחליף את מקומה אלא להוסיף על הקיים]

לפעמים יש שרוצים לשתף בדבר קטן, או לכתוב על קושי או הצלחה וכדו' ולא מרגישים נוח לפתוח אשכול בשביל זה, אז פה זה המקום,
בעז"ה נקווה שזה יוסיף לקשר ולחברות בין דרי המקום.

מומלץ מאוד לכתוב שיתוף בהדגשה, ע"מ שיהיה ניתן להבחין בין שיתוף לתגובה.

מחכים לכם.

חנוכה שמח!  חנוכה שמח!  חנוכה שמח!  חנוכה שמח!  חנוכה שמח! חנוכה שמח! חנוכה שמח! חנוכה שמח!

בעניין: השיתוף היומי יום חמישי כ"ט כסליו התשע"ג 13/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21776

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.

זה מעין קבוצה טלפונית אבל כתובה, [וכמובן לא באה להחליף את מקומה אלא להוסיף על הקיים]

אני שוב מודה ליזמים. אצלי אולי לא כולם יאהבו לשמוע אך יתכן שזה כן יחליף לי את הקבוצה הקיימת. לפחות זמנית. אלה ששמעו את שיתופי בסוד הכניעה בטח כבר יודעים שאני מסתבך עם עובדת היות הקבוצה על חשבון תפילת שחרית (אני בארה"ב והקבוצה מתקיימת בשעה 6:30 בבוקר לשעונינו). היו ימים שצילצלתי לפני התפילה מסרתי הצהרה וירדתי מהקוו והיו ימים שהספקתי לצלצל אחרי התפילה. הכל תלוי בתקופת השנה וזמני הנץ. לפחות פעם א' זכור לי שיצאתי מבית-הכנסת באמצע התפילה לצורך שיתוף. כאן אני יכול לעלות בזמנים שלי ולשתף ככל יכולתי. בקיץ אפשר להיות אחרי התפילה בשעה זו ולהאזין לכל ההרצאה אך לא בחורף.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: השיתוף היומי יום חמישי כ"ט כסליו התשע"ג 13/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21792

• משה "חפץ-חיים"
שלום חברים,
אני מכור לתאווה. [יש לציין שהתאווה מכחישה כל קשר אלי]

אני רוצה לשתף ולהודות לה' על הנס שעשה עימי היום.
יש לי תוכנת רימון על המחשב, נוצרה בעיה והייתי צריך להסיר את התוכנה ולהתקין מחדש,
הסרתי, וכמובן כשבאתי להתקין זה לא הסתדר, ואני מוצא את עצמי עם מחשב ללא סינון בבית ריק. [אשתי בחתונה]
פחדתי לגעת במחשב, הרגשתי כמו אלכוהוליסט שיושב מול בקבוק וויסקי משובח כשהפקק פתוח, והאדים.....
נכנעתי, ועוד פעם נכנעתי, הזכרתי לעצמי את צעד אחד,  ניסיתי להתקשר לספונסר, לא ענה, לעוד שלוש חברים וגם הם לא עונים, התקשרתי אל אבי וב"ה הוא ענה ואיתו ביחד התקנתי את התוכנה.
חברים, אין צורך לומר לי שהמטרה של התוכנית הוא לשנות את החשיבה ולא להוסיף חסימות, כל זה נכון ויפה כשאני יעמוד בקרקע רוחנית יציבה, כעת בתחילת הדרך זה מסוכן לי, ואני מודה לה' שנתן לי את הכוח להיכנע ולאבי היקר שסייע לי.
חבר'ה בשבילי התוכנית עובדת!!!!
תודה אבא!!

בעניין: השיתוף היומי יום חמישי כ"ט כסליו התשע"ג 13/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21794

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 289 ימים
  • דירוג פלטיניום
משה חיזקתני
אע"פ שלא ענו, יישר כח של וויתרת!
זו דוגמה לכניעה אמיתית!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן