ברוכים הבאים, אורח

השיתוף היומי יום ד' כ"ח כסליו נר רביעי של חנוכה ה'תשע"ג לפ"ק ה12/12/12
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השיתוף היומי יום ד' כ"ח כסליו נר רביעי של חנוכה ה'תשע"ג לפ"ק ה12/12/12 678 צפיות

השיתוף היומי יום ד' כ"ח כסליו נר רביעי של חנוכה ה'תשע"ג לפ"ק ה12/12/12 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21653

שלום חברים,
פתחנו את האשכול הזה [שיעלה בעז"ה כל יום] ע"מ שמי שמעוניין ישתף את החברים בכל מה שירצה,
זה מעין קבוצה טלפונית אבל כתובה, [וכמובן לא באה להחליף את מקומה אלא להוסיף על הקיים]

לפעמים יש שרוצים לשתף בדבר קטן, או לכתוב על קושי או הצלחה וכדו' ולא מרגישים נוח לפתוח אשכול בשביל זה, אז פה זה המקום,
בעז"ה נקווה שזה יוסיף לקשר ולחברות בין דרי המקום.

מומלץ מאוד לכתוב שיתוף בהדגשה, ע"מ שיהיה ניתן להבחין בין שיתוף לתגובה.

מחכים לכם.

חנוכה שמח!  חנוכה שמח!  חנוכה שמח!  חנוכה שמח!  חנוכה שמח! חנוכה שמח! חנוכה שמח! חנוכה שמח!
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: השיתוף היומי יום ד' כ"ח כסליו נר רביעי של חנוכה ה'תשע"ג לפ"ק ה12/12/12 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21678

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אתכבד לפתוח את השירשור להיום ויהי נועם....

אתמול בדקתי בגוגל בדיקה תמימה למדי (מפאת קדושת המקום אמנע מלפרט) שלא קשורה כלל וכלל לתאווה. בעיקבותיה הגיע בדיקה ש"קרובה" לתאווה (בני-דודים) ולאחר מכן בדיקה א' נוספת שהתבררה לצערי כלגימה. יצאתי מהאינטרנט מבואס וידעתי שאסור שזה ינהל אותי כי זה יגרור נפילה וודאית ובלתי נמנעת. טלפונים לחברים. שיתוף בקבוצה. ומצאתי עצמי כמה שעות אחרי מחפש חומר חמור. לאחר שיחה עם הספונסור התברר שזה לא נחשב לנפילה ואסור לי לאפס. יום שביעי בחסדיו המרובים.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: השיתוף היומי יום ד' כ"ח כסליו נר רביעי של חנוכה ה'תשע"ג לפ"ק ה12/12/12 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21679

• יוסף (יהודה)
לצערי הרב, לא הפסקתי ליפול. גם אתמול נפלתי וגם היום בבוקר.
אין לי שום כוח. אני רוצה לחזור להחלמה!
אני כ"כ מתבייש וכ"כ חלש שאין לי כוח לעשות שום דבר.
אני לא מצליח לגרש את העצבות, אני מרגיש אותה בראשי כל הזמן. הדרך היחידה שאני מכיר להשתיק את הדבר הנוראי הזה בראשי היא תאווה, אבל אותה אני גם לא רוצה...
אני פשוט בחוסר אונים מוחלט, אבדה לי השליטה על חיי לגמרי. אני מוכן לעשות הכל! למרות הקושי העצום, הבושה וחוסר הרצון לשתף, התקשרתי לספונסר (אבל הוא לא ענה..), נשבעתי את השבועה שיחזקאל נתן לי. אני מתכוון ללכת לקבוצה שבוע הבא אי"ה (ואם הספונסר יגיד שכדאי ואם יהיו לי באותו הרגע מספיק כוחות כדי להיכנע ולא לנהל את חיי, כי אם זה תלוי ברצוני, אני בחיים לא אלך). אנא ה', תן לי את הלילה הזה נקי וטהור מהתאווה, לילה מלא בהחלמה!
חג שמח ותודה לכולם, במיוחד לה', שמנהל את העולם בצורה כה נפלאה, גם אם לפעמים אני לא מבין אותה.
לילה נקי ומלא החלמה לכולנו!

בעניין: השיתוף היומי יום ד' כ"ח כסליו נר רביעי של חנוכה ה'תשע"ג לפ"ק ה12/12/12 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21709

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 289 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לכל החברים
כפי שאתם יודעים כשעולים על דרך ההחלמה, הדברים לא תמיד זורמים על מי מנוחות

אתמול בערב חשתי חוסר חיבור לתכנית.. אע"פ כן ביצעתי את הפעולות לפני השינה, ירדתי על הברכיים, התקשרתי לחבר וביקשתי מה' שישמור אותי נקי, במהלך הלילה התאווה שוב תקפה אותי, מצאתי את עצמי מאונן.. בחסדי ה' יצאתי מזה, נס!
המציאות הזו, שצריך לבצע את הפעולות תו"כ השינה, אינה פשוטה.. אתה גמור מעייפות, "מת" לישון.. והתאווה בוערת.. אתה יודע שחייבים להתקשר לקו החירום.. אבל אין כוח!! ממש נס שה' שמר עלי עדיין בנקיות..

הלילה עלה לי ביוקר.. קמתי "הפוך..." במהלך הבוקר נתפסתי בידי שוטר תנועה.. נתן לי דו"ח על עקיפה לא חוקית.. הגעתי למוסך בעקבות תקלה ברכב.. והנה קנס נוסף.. גיר ההילוכים הלך.. הוצאה של לפחות 3000 ש"ח.. בלאגן.. כולי מרגיש משומש מהלילה.. וכל הבוקר נדפק!! הפתרון המיידי הוא כרגיל.. התאווה.. התקשרתי לספונסר.. לחברים.. דיברתי על הכל.. סיפרתי כל מה שבליבי.. ונס.. אתה רואה איך השיתוף מציל חיים!! אם הייתי משאיר את הדברים אצלי ללא ספק.. הייתי בנפילות כבר מזמן.. חסדי ה'

אני חייב להמשיך להתפלל לה' שייתן לי את הנכונות לוותר על התאווה.. להתקשר גם באמצע הלילה.. גם שאין לי כוח לכלום.. יה"ר.. 

בעניין: השיתוף היומי יום ד' כ"ח כסליו נר רביעי של חנוכה ה'תשע"ג לפ"ק ה12/12/12 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21711

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום

הלילה עלה לי ביוקר.. קמתי "הפוך..." במהלך הבוקר נתפסתי בידי שוטר תנועה.. נתן לי דו"ח על עקיפה לא חוקית.. הגעתי למוסך בעקבות תקלה ברכב.. והנה קנס נוסף.. גיר ההילוכים הלך.. הוצאה של לפחות 3000 ש"ח.. בלאגן

אצלי, בתקופת השימוש "הבנתי" שהשוטר הגיע והמוסכניק הגיע משמים "עונש" על מעשי הרעים. והתוצאה? סיחרור בעוד "חטאים". בזכות התכנית קלטתי שהמחלה שלי מחמירה במצבים שכאלו ויש להתקשר לדוקטור כמה שיותר מהר.

אני חייב להמשיך להתפלל לה' שייתן לי את הנכונות לוותר על התאווה.. להתקשר גם באמצע הלילה.. גם שאין לי כוח לכלום.. יה"ר.. 

באמצע הלילה יש חברים שמסיימים את עבודתם הולכים לאכול ארוחת-ערב עם הילדים ומתפנים לשמוע מה "יושב" לך על הלב.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: השיתוף היומי יום ד' כ"ח כסליו נר רביעי של חנוכה ה'תשע"ג לפ"ק ה12/12/12 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21715

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 289 ימים
  • דירוג פלטיניום
אשריך מתנת..
אכן בדיוק כך הרגשתי.. ביציאה מהמוסך.. עוד שנייה ראשי ורובי היה נטמן בתאווה.. מיד התקשרתי לדוקטור ספונסר.. יחד איתו השיתוף  עשה פלאות..
ותודה רבה.. אני יודע שאפשר להתקשר אליכם חברים מחו"ל.. ה' זיכה אותנו בארץ לתוספת החלמה, בשבוע שעבר נולד קו חירום למהלך הלילה.. בעז"ה שה' ייתן לי את הנכונות להתקשר בכל ניסיון קשה ככל שיהיה...!

בעניין: השיתוף היומי יום ד' כ"ח כסליו נר רביעי של חנוכה ה'תשע"ג לפ"ג ה12/12/12 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21716

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
אגב, איך לא שמתי לב לזה? מה התאריך (הלועזי) בנושא ההודעה? האם ישנה הודעה משעה 12:12?
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: השיתוף היומי יום ד' כ"ח כסליו נר רביעי של חנוכה ה'תשע"ג לפ"ק ה12/12/12 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21718

• משה "חפץ-חיים"
שלום חברים,
אני מכור לתאווה, ואני מנסה לקנות את עצמי, [יש למישהו הלוואה?]

אני רוצה להודות לה' על יום של נקיות, על יום של שפיות, על יום של סייעתא דשמיא.
היום עשיתי כמה פעולות הפוכות, וזה כ"כ מדהים כמה הרצון השלילי מתנגד לפעולות האלה, פעם חשבתי שהבעיה היחידה שיש לי זה בתחומי התאווה, לאט לאט אני נוכח לראות שזה מקיף תחומים רחבים בהרבה,
דחיית סיפוקים-אני עושה פעולה הפוכה והגוף מתמרד, מה פתאום? אני רוצה כאן ועכשיו!!!

תודה לא-ל עליון אני מרגיש שאני על הדרך הנכונה ועם החברים הנכונים.
תודה לכם.

בעניין: השיתוף היומי יום ד' כ"ח כסליו נר רביעי של חנוכה ה'תשע"ג לפ"ק ה12/12/12 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21721

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
שלום,
אני אין-אונימי מול התאווה...
אני עדיין מתקשה להימנע ממבטים ברחוב, למרות שזה כבר יותר קל מבעבר, תודה לק-ל.
חוץ מזה אני לא מרגיש כל כך משיכה לתאווה ביומים האחרונים, ואני לא שוכח שהתאווה יכולה להופיע פתאום.
קשה לי מאוד להתקשר לחברים, ואני דוחה את זה עד סוף היום.
אז הספונסר קבע לי שעד 9 בבוקר אני חייב ליצור קשר עם לפחות חבר אחד.

הרבה זמן לא התנהלו החים כפי שאני מאמין שהם צריכים להיות,
כלומר לימוד ותפילה ככל שהזמן מאפשר לי, וזה כמעט כל היום.
עכשיו אני מכור למחשב ולא מצליח להימנע מלפתוח את המחשב בלי סיבה, (ע"פ הוראת הספונסר).
הרבה זמן ביום אני פשוט יושב מול המחשב, ומחפש משהו חשוב לעשות עם זה... ואין לי.
חוץ מלרענן את ההודעות החדשות בפורום שמור עיניך...

גם כשאני סוגר את המחשב, אין לי חשק ללמוד, ואין לי מנוחה, יש לי הרבה רעש מבפנים.
עישנתי היום 7 סיגריות בלי סיבה, סתם כי אשתי לא מרשה לי. ובכל הזדמנות שהיא לא יודעת אני מעשן עוד אחד... היום זה היה 7  ;D

אני חסר אונים מול חיי היומיום, ומשימותיהם, ובורח לכל מה שאפשר.
מודה לה' על 39 ימים נקיים למרות הכול.
נס גמור.
ואני מתחנן לה' על עוד יום נקי.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן