ברוכים הבאים, אורח

השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012 881 צפיות

השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21586

שלום חברים,
פתחנו את האשכול הזה [שיעלה בעז"ה כל יום] ע"מ שמי שמעוניין ישתף את החברים בכל מה שירצה,
זה מעין קבוצה טלפונית אבל כתובה, [וכמובן לא באה להחליף את מקומה אלא להוסיף על הקיים]

לפעמים יש שרוצים לשתף בדבר קטן, או לכתוב על קושי או הצלחה וכדו' ולא מרגישים נוח לפתוח אשכול בשביל זה, אז פה זה המקום,
בעז"ה נקווה שזה יוסיף לקשר ולחברות בין דרי המקום.

מומלץ מאוד לכתוב שיתוף בהדגשה, ע"מ שיהיה ניתן להבחין בין שיתוף לתגובה.

מחכים לכם.

חנוכה שמח!  חנוכה שמח!  חנוכה שמח!  חנוכה שמח!  חנוכה שמח! חנוכה שמח! חנוכה שמח! חנוכה שמח!

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21592

• יוסף (יהודה)

שלום! אני מכור לתאווה. היום אני נקי, ב"ה, 21 ימים! אסירות תודה ענקית לה'. אין לי ולא היה לי שום סיכוי. היו לי כמות לא מבוטלת של פעמים שהייתי כבר צריך ליפול בוודאות, אבל ה' פשוט גאל אותי.
אני רוצה לשתף בכך שהיום בבוקר היה לי מאוד קשה.
זה האמת התחיל כבר בלילה אתמול, אז לגמתי קצת ומהר נכנעתי וניצלתי.
היום בבוקר התאווה בערה בי ולא הצלחתי לשלוט בעצמי. ניסיתי להיכנע כמה פעמים ללא הצלחה. בתפללתי. התפללתי על מושא התאוה. אך שום דבר לא עזר! ניסיתי להתקשר לספונסר והוא לא ענה. למזלי ה' שמע את תפילותיי וגרם לי לצאת מהבית. הלכתי במשך כמעט שעה, דיברתי קצת עם חברים לא מהתוכנית, דיברתי עם חבר אחד מהתוכנית והרגשתי יותר טוב. אבל ברגע שהגעתי הביתה עוד פעם הרגשתי שאני במצב מסוכן, לכן קראתי בספר הלבן, אחרי זה הרגשתי מאוד מחובר להחלמה, שיתפתי בפורום על הכל והרגשתי שהתאווה הולכת לישון.
עכשיו אני הרגשתי שהיא טיפה מתעוררת, אז באתי לשתף ואני מרגיש איך היא נרדמת שוב.
תודה לכולם ובמיוחד לה' על עוד יום נקי! זה פשוט נס! אין שום מילה אחרת, העובדה שלא נפלתי היום ונשארתי מחובר להחלמה היא פשוט נס!
יום נקי ומלא החלמה לכולם!

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21618

• משה "חפץ-חיים"
שלום חברים, חנוכה שמח!
אני מכור לתאווה, וב"ה גיליתי שאני לא לבד, יש פתרון, והוא עובד למי שעובד.

בחסדי הבורא, אחרי יומיים מזופתים לעילא ולעילא,
היום הרגשתי הרבה יותר טוב, חזרתי לחוש לא רק את ההחלמה, אלא גם את התחושה של הסיפוק והשמחה שבאים איתה.
לא יודע למה אבל אני שמתי לב שימי ראשון שני בשבועות האחרונים לא באים לי טוב.

תודה לכל החברים שאיתי בדרך, אני מאחל לכם יום נקי ומלא שמחה.
בהצלחה!

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21626

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
רציתי לשתף אותכם במה שעובר עלי.
אני לא יודע בדיוק למה אבל אני פקעת עצבים.
יש המון סיבות טכניות. אני עייף רעב חייבים לי כסף חבר שלי בפורום נפל...
ואישתי מנדנדת לי שאני יבוא לישון.
אין לי כח לכלום ואני מלא טינה על כל מה שזז.
אין שום סיבה בעולם להרגשת הלחץ הזה. החיים בסך הכל יפים. ואני יודע שהכל משמיים.
אבל לפעמים זה תוקף. נתפסתי ברגע של חולשה.
לפני שהכרתי את שמור עינך הייתי נכנס בכזה מצב רוח עמוק לתוך האינטרנט.
אבל ברוך ה' אני כרגע מספיק נגעל כדי לא לצרוך תאווה.
הכאב של אחרי גדול מהכאב של לפני.
ראיתי אצל כמה חברים שהשיתוף עוזר לפרוק עומס יתר. מקווה שזה יעבוד בשבילי.
ההתנהגות שלי עכשיו מאוד מוזרה לי. כי אני אדם סופר סבלני ונקי מטינה. ועכשיו פתאום בהתקפה כזו של כעס אש חסר מעצורים.
אני מרגיש בפועל איך הטינה משתקת את כל המערכת של השכל. כל ההשגות והמדרגות פורחים באויר כלא היו.
אני נשאר לבד עם ההכרה הכי בסיסית. כאן מגיע המבחן מה כואב לי יותר. לפני או אחרי.
היום אני לא יפול. אבל מרגיש בחוש איך שהעניינים לא בידים שלי. וכפסע ביני לבין נפילה.
אני גם מנסה להתפלל על מושא הטינה שלי. לפני רגע קיללתי אותו. עכשיו אני מברך אותו. טריק שלמדתי מסוד.
יש לי טיפה הקלה. תודה להשם על פורום כזה נפלא.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21628

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר

בספר הלבן מתוארת הטינה כאוננות ריגשית, וזה מתאים לי מאוד שבפעמים בהן אני לא יכול לאונן (בגלל הכאב) אני פונה אל הטינה. בדיוק כפי שלא יכולתי להפסיק לאונן או להשתמש בתאווה רק בכוח הרצון, כך גם לא אוכל להפסיק את הטינות והפחדים רק בכוח הרצון. בשביל זה אני חייב להיכנע ולפנות לאלוקים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21629

• יוסף (יהודה)
רציתי לשתף שנפלתי.
תודה לכולם ובמיוחד לה'! אני מאמין בו בכל ליבי ויודע שכנראה זה מה שהיה צריך לקרות והכל לטובה.
קשה לי, כי אני מרגיש שעשיתי משהו רע. לא חטא כלפי הבורא כמו שתמיד הרגשתי, אלא משהו רע כלפי עצמי, כלפי התוכנית וכלפי כל החברים שעזרו לי.
זו הרגשה נוראית. אלי, תן לי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי ואת התבונה להבחין בין השניים. רצונך ייעשה ולא רצוני.
הגעגוע להחלמה הוא הדבר היחיד שמחזיק אותי עכשיו.

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21640

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
קודם כל ליוסף הצדיק אוהבים ומזדהים עם הכאב הצורב
יה"ר שתקום כעוף החול תתנער ותחזור להמריא
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21646

• אהרן
  • חבר חדש
בס"ד

שלום לכולם.

קוראים לי אהרן ואני מכור לתאווה.

אני מרגיש עכשיו ממש חסר ערך. ברגע שאני כבר נקי כמה ימים, מיד עולות בי כל התחושות של החוסר ערך. חוסר ערך לגבי הכל - החיים, החברים, ההחלמה ועוד.

ההרגשה היא נוראה. בד"כ אני פשוט משתיק את כל הרגשות האלו ע"י פעולה על התאווה כי אני לא יודע להסתדר עם הרגשות שלי. והתאווה פשוט משכיחה את הכאב (לפחות לזמן קצר). אבל ברור שמיד אח"כ חוזר הכאב.

תודה.

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21650

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
ברוך הבא חבר יקר
אולי כדאי שתפתח אשכול חדש
בשרשור 'הצג את עצמך' (במפתח הפורומים)
ככה החברים יוכלו לקבלך כיאות
ןבו אני מאמין שיוכלו לתת לך נקודות לגישוש התחלתי
בהצלחה מרובה 
מוישל'ה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: השיתוף היומי יום שלישי כ"ז כסליו התשע"ג 11/12/2012 לפני 11 שנים, 5 חודשים #21652

• לכוד בנוגה
  • חבר חדש
  • סטטוס: זרקו לי חבל, עוד לא תפסתי
תובנה יומית:
המצב רוח, זה שעולה ויורד כמו נדנדה
זה בגלל שאתה בודק את עצמך לפי התוצאות. ולפעמים אתה מצליח ולפעמים לא, והמצב רוח בהתאם.
תבדוק לפי המאמצים שאתה משקיע, תראה שתמיד אתה נהדר.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן