ברוכים הבאים, אורח

חולה מתוך בחירה ?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חולה מתוך בחירה ? 542 צפיות

חולה מתוך בחירה ? לפני 11 שנים, 5 חודשים #20789

שלום לכולם .
רציתי לשתף במחשבות שקופצות לי לראש בימים האחרונים .
מזה כמה ימים ברוך השם תודה להשם יתברך אני מרגיש שנעשה איתי נס , פתאום יש לי הרגשה כזאת שהתאווה לא מנהלת אותי ואני חושב יותר על קידום תכניות לעתיד , על התקדמות בלימוד וצעדים כאלו ואחרים להתקרב לקב"ה.
באמת מרגיש נועם ומתיקות כזאת בתפילה וכו'.....
ומכיוון שכך פתאום מתחילות לצוץ בי מחשבות כאלה של : אתה לא חולה וזה לא שייך אליך כל הסיפור הזה ...., זו היתה מעידה חד פעמית (שחזרה על עצמה כמה פעמיים? אני משיב :o), עברה עליך תקופה  מאד קשה של בלבולים וכשלונות וכו' ....
עוד כל מני מחשבות כאלו ביני לבין עצמי שאינני יודע מהיכן מגיעות , ופתאום אני חושב לעצמי שיכול להיות שזה נכון אולי אני לא חולה, אולי אני בסדר.
זה פשוט ...
אולי נח לי לשכנע את עצמי שאני חולה וזו מחלה  ע"מ שתהיה לי את הפירצה לתאווה ואוכל להשקיט את המצפון בכל פעם שארצה להתנחם בחיק התאווה ולומר לעצמי "זה בסדר אתה חולה, לא קרה כלום ! מותר לך" 
את האמת אני יודע , אבל איך אני מצליח לשכוח אותה ?
אם היו מצלמים אותי ומראים לי את עצמי מסיר מעצמי כל צלם אנוש ויורד לדרגת בהמה , הייתי מתבייש ופני היו נהפכות כשולי קדרה.
איך יכול להיות שיש לי מחשבות שאני בסדר ?
אולי זה נכון ?
אולי זו פשוט הנפש הבהמית שבי הודיע לי שהיא קיימת שלא אשכח ואחשוב עצמי כצדיק והניחה לי לנפשי עד לפעם הבאה ?

אני מבולבל .
האם זה לגיטמי לחשוב ככה (אעפ שאני יודע שזה לא נכון) או שהשתגעתי באופן סופי ?
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: חולה מתוך בחירה ? לפני 11 שנים, 5 חודשים #20796

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לגיטימי ביותר לא לחינם המחלה הזאת מכונה "ערמומית, מבלבלת ורבת עוצמה".

בגדול - זה בדיוק הענין של הצעד הראשון: להשלים עם העובדה שאני חולה. אבל העבודה הזאת נמשכת כל הזמן כי תמיד המחלה משיכה לספר לי סיפורי סבתא, ואני כשקרן מקצועי קונה את השקרים שלי על עצמי.

לאחרונה התפרסם על כך פוסט:

www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=1926.0
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חולה מתוך בחירה ? לפני 11 שנים, 5 חודשים #20819

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
הספונסר שלי אומר שהמחלה שלנו כל כך קשה כי היא גורמת לחשוב שאנחנו לא חולים... לחשוב שיש לנו בחירה... ולא, לא כדאי לשכוח את המחלה הזו, זו הסיבה שלפני כל שיתוף אנו מכריזים על עצמנו כמכורים, שלפני סבב הנקיון אנו נזכרים מי אנחנו ולאן איננו רוצים לחזור.

שנזכור. היום.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: חולה מתוך בחירה ? לפני 11 שנים, 5 חודשים #20823

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
בוקר טוב להתחיל    (נזכרתי בשיר: לקום מחר בבוקר... ולהתחיל... מבראשית)

האמת שאני בדיוק כמוך הסתפקתי, פתחתי דיון ששמו הפסקת אש או נצחון? שמבטא את הספק שלנו, האם זה נגמר או בהפסקה?!

ובסיכום העניין שם כתבתי מאמר שעשה לי סדר בראש.

אנא קרא, מחכה לתשובתך האם זה מיישב את דעתך?
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: חולה מתוך בחירה ? לפני 11 שנים, 4 חודשים #20835

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אצטרף לדברי קודמי..
שמעתי פעם מחבר בSA עצה לקראת הצעד הראשון
לרשום רשימה של פעולות תאווה שפעלתי מאז שאני זוכר את עצמי, כל המעשים המשוגעים הרצוניים והבלתי רצוניים.. לאחר הרשימה הזו ללא ספק מגיעים למסקנה שאני מכור!! ועוד איך..!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן