ברוכים הבאים, אורח

היניקה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היניקה 599 צפיות

היניקה לפני 11 שנים, 5 חודשים #20741

• חבר ותיק
היתה לי נפילה שבוע שעבר אחרי הרבה זמן ולאחר מכן עשיתי התבודדות ארוכה ודיברתי עם ה' והגעתי למסקנות שאולי חלקכם כבר מודעים אבל בכל זאת אשתף אתכם.

כעיקרון הבעיה שלי היא רק באינטרנט. אין לי בעיה בשמירת העיניים מחוץ למחשב ויתרה מכך, זה לא שאני מתיישב מול המחשב במטרה לפגום בעיניים או בברית אלא שאני איכשהוא תמיד מגיע למצבים שאני אומר לעצמי "ריבונו של עולם איך הגעתי למצב הזה למקום הנמוך הזה הרי לפני רגע הייתי בפורום בתפוז או בפייסבוק. איך לעזאזל אני צופה עכשיו בפורנו קשה? איך הוצאתי זרע לבטלה הרגע? "

והמסקנה שהגעתי אליה שפשוט אני נכנס למחשב ומתחיל לגלוש ובעת הגלישה שרובה כבר מתבצעת משיעמום או סתם ככה כי אין שום דבר אחר לעשות אז מתחילה מה שניקרא היניקה מהמוחין גם כאשר אני לא גולש במקומות שיש בהם טומאות אבל המוחין מתחיל להתרוקן והדעת נעלמת לאיטה אז היצר הרע שהוא גם אומן במלאכתו יודע בדיוק מתי לחשוף את התמונה המגרה בפייסבוק או אפילו בynet ומשם לאיטה מתחילה ההתדרדרות ובייחד עם הדעת שנגנבה כבר אז אין לי סיכוי וכך אני מוצא עצמי בפורנו ולא עוזרת הציצית ולא עוזר המקווה שעשיתי בבוקר ומשם גם מגיע הזרע לבטלה.

אז כך שהחלטתי פשוט לשים לעצמי גבולות גם כאשר אני "סתם גולש" במקומות כמו וואלה או תפוז או פייסבוק (שהוא הכי מסוכן) ואפילו תיקנתי לעצמי תפילה קטנה לפני הכניסה למחשב שאומרת ומבקשת מהקב"ה עזרה להגיע רק למקומות הנחוצים לי ולדעת לשים לעצמי גבולות ולא להגיע לגנבת הדעת שמביאה אותי לקטנות המוחין ואז ה' ירחם.

ודרך אגב, יש לי רימון ויש לי K9 הכל יש...

בעניין: היניקה לפני 11 שנים, 5 חודשים #20743

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
כמוני כמוך!

תיאור מדוייק לבאג שלי.

יש אתרים חברתיים שהכרזתי עליהם חרם! הם תמיד ידעו איך לשבש אותי, ומרוב חוסר פרגון להם אני פשוט לא חוזר לשם. טוב קל לדבר...

ההמלצה שלי, שים לך קו אדום מוקדם, זה אומר קח 2 אתרים שאתה יכול לוותר אליהם, ושים אותם במרכז ההתמודדות,

אתה תראה שזה יתן לך כח ושמירה לא להידרדר לאתרים פסולים יותר.

וותר על תפוז בעיקר. הם מה זה מתוחכמים, תמיד ימצאו דרך להיכנס אליך כשאתה לא מוכן.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: היניקה לפני 11 שנים, 5 חודשים #20747

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אשריך חבר יקר
בדרך הצעדים מלמדים אותנו להתקדם שלב אחד קדימה..
זה נכון שכשמשעמם התאווה מתעוררת ומחפשת לה מקום להתבטא..
אבל אשאל אותך שאלה..
פעם חשבת מדוע השיעמום מגיע אליך?.. מדוע אתה חווה את רגשות הריקנות האלו?.. מדוע הפתרון המיידי הוא התאווה?? כנראה שיש כאן משהו יותר עמוק..
בדרך הצעדים למדתי שהתאווה איננה הבעיה אלא פתרון גרוע מאוד לבעיה..
תחשוב למה אתה מוצא את הפתרון לשעמום בתאווה.. זה יעזור לך המון

בעניין: היניקה לפני 11 שנים, 5 חודשים #20751

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
אני מאוד מזדהה עם good,
לפני 10 דקות הספונסר שלי אמר לי שכמו שלאלכוהוליסט אסור להתקרב למקומות מסוכנים מבחינתו, אם אין לו צורך בזה,
כך גם אנו הסקסוהוליסטים אסור לנו לעשות שום דבר עם המחשב ללא צורך.
שזה יהיה ברור.
בשבילנו המחשב זה לא 'פנאי', כי פנאי זה תהום תחתיות בשבילנו.
אם יש צורך, פורום שמור עיניך למשל, אז זה מה שאני עושה.
ואני צריך לשאול את עצמי משך כל הזמן שלי במחשב, "בשביל מה אני צריך את זה?"

אני מקווה בשביל עצמי ובשבילך, שנצליח להבין
שאם נסתכן - גם אם לא ניפול בפועל,
אנחנו פועלים נגד ההחלמה.

בהצלחה לכולנו.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: היניקה לפני 11 שנים, 5 חודשים #20753

• חבר ותיק
הבעיה שלי היא שכבר שנים, עוד לפני שהתחלתי לחזור בתשובה הייתי מכור לאינטרנט אם זה אתרי היכרויות או מסנג'ר או סתם אתרי תוכן ואז גם הייתי מתדרדר לפורנו.

הבעיה העצימה לפני משהו כמו שנה כאשר פתחתי אתר מכירות למוצרים מסוימים באינטרנט ומן הסתם מאז אני "מבלה" הרבה זמן על המחשב ובאינטרנט וגם בדברים שנחוצים לאתר כמו חיפוש תמונות בגוגל למוצרים.

היום אני יודע שאני מכור לאינטרנט ולא רק לפורנו ושם הבעיה - ההתמכרות לאינטרנט. אני יכול לשבת ולשרוף שעות בין תפוז לפייסבוק לוואלה ובאמצע גם לעבוד על האתר ואז שוב לכל מיני אתרי תוכן שונים ומשונים ובסופו של דבר אני גם נופל לפורנו.

אולי בדידות הביאה אותי למצב הזה. וזה לא שאין לי חברים או משהו אבל אני צריך את הבריחה הזאת זה נהיה חלק מהחיים שלי נראה לי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן