ברוכים הבאים, אורח

האור בקצה המנהרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האור בקצה המנהרה 605 צפיות

האור בקצה המנהרה לפני 11 שנים, 5 חודשים #20712

• גד
  • דירוג זהב
כן, משהו נסדק בתוך המעטה הערפילי הסמיך המתוק והמגעיל הזה שאופף ולופף אותי 15 שנה. איזשהו רמז לחיים נורמלים.

אני נקי 250 יום, אבל עד לפני כמה שבועות, לא היה שינוי מהותי . אמנם הגעתי למצב שאני יכל לשלוט בזה, שאני יכל לבחור שלא ליפול ("ליפול" אצלי, זה אומר לאונן או לצפות בפורנוגרפיה), אבל עדיין, התאוה היא הכח המניע מאחורי כמעט כל מה שאני עושה. עם כל יציאה לרחוב מיד מתחיל מוחי המורעב - אוטוטית - בחיפוש אחר "בשר תאוה", או לפחות משהו שיזכיר...
כל נסיעה  קשורה קשר בל ינתק במחשבות אינסטקטיביות, "מה אני יכול לראות שם". שלא לדבר על נסיעה לים (בכלל "ים" משמעותו עבורי קצת ים כחול וגלים, והרבה בחורות שרואים בדרך לחוף הנפרד, ובין בתרי המחיצה.) 
מיאש. אבל - זה מה יש. גם כך אני בר מזל. לא יכולתי לצפות ליותר מזה.

אבל, בתקופה האחרונה מזדחל לו מהסס איזה שינוי, נגלה ונכסה, דק מן הדק. אזושהי קרן של תקוה. יש התגברויות יותר רציניות פה ושם, אפי' הייתי פעם אחת בים וכמעט לא חשבתי על תאוה. אבל, אלו דברים קטנים. נסיתי להגדיר לעצמי יותר איפה השינוי. עד ששמתי לב שהוא נמצא בקטע הראשון שכתבתי.
האפשרות להסתכל על עצמי מבחוץ. אני מסוגל לשים לב להזיה המטורפת שבה אני חי. אני יכל להבין עד כמה המח שלי מעוות וחולה. הצלחתי להבדיל בין החיים לבין התאוה.
ודאי שבשכל ידעתי את זה כל הזמן. אבל להרגיש את זה, אני חושב שזו המתנה הגדולה ביותר. לזכות להתחבר, ולו במעט, לחיים האמיתיים, האפורים, המתוקים. יש סיבה לחיות גם אם אין שם בחורות וסקס. יש משמעות לחיים גם בלי התאוה!
זהו צידו האחד של המטבע.

ומצדו השני, משהו נסדק בחומות הפלדה בהם הקפתי את עצמי, את נשמתי, את רגשותי. בריכוז העצמי המטורף. אני מתחיל להיות מודע לכך שיש עוד אנשים בעולם. שגם להם יש רגשות ורצונות. וראה זה פלא, מתחילות להתגנב מחשבות של כפירה בעיקר העיקרים: אולי אני לא הכי חכם/מוצלח/(כל מעלה טובה) בעולם?
לאט לאט, בלי שאני שם לב, מתרחש לו הנס הגדול באמת. אני מתחיל להרגיש.
כמו ילד קטן, אני לומד. נותן  לרגשות ללטף בעדינות את נפשי הפצועה, מרגיש את האור מזדחל לו לאטו, נוגע בי, מרעיד את הנימים שהיו מוקפאים כל כך הרבה שנים.
אני לומד להקשיב לילדי שאומר "אבא אני אוהב אותך". לומד להרגיש את אשתי, שבאמת אוהבת אותי. לומד להשיב אהבה, ופתאום העולם "ההוא" נראה כל כך עלוב. כמו ילד קטן אני לומד להבדיל בין החיים לבין המוות המצחין שבזוהר הנוצץ והמשכר.
עוד ארוכה הדרך, אבל אין לי ספק - אני מתחיל לחיות.

יומן מסע, 
גד.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: האור בקצה המנהרה לפני 11 שנים, 5 חודשים #20716

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
יפה גד! היטבת לבטא את ההרגשה הנפלאה הזו.

אני מאחל לך שזה ימשיך לנצח. (תזהר משאננות)

יום טוב
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: האור בקצה המנהרה לפני 11 שנים, 5 חודשים #20717

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
גד יקירי, איזה יופי!

בכנות, לא חשבתי שאזכה לקרוא את הפוסט הזה.

כעת אני מרשה לעצמי לייחל להמשיך לקרוא בפוסט על חומה נוספת שנסדקה (אתה יודע בדיוק על מה מדובר). לא עבורי ולא עבור אלוקים, אלא עבור השפיות של החיים שלך.

תודה על הדברים, היה לי תענוג לפתוח את הבוקר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: האור בקצה המנהרה לפני 11 שנים, 5 חודשים #20744

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
ה' יברכך גד
ריגשת אותי בדברים, הם מודעים ויציבים, מה שמתאים רק להולכים בדרך הצעדים..
המשך שפיות ונקיות כל יום רק להיום
אוהבים

בעניין: האור בקצה המנהרה לפני 11 שנים, 5 חודשים #20763

• גד
  • דירוג זהב
תודה חברים.

סוד - גם אני סקרן בענין הזה... נחיה ונראה.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן