ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: . 1978 צפיות

בעניין: רימון או נטצח לפני 11 שנים, 5 חודשים #20445

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
בתור מכור לאינטרנט ובן אדם שיש לו דריסת רגל ואפילו יותר מזה במחשבים, ברור לי ששמואל וסוד צודקים. כשאני רוצה לקפוץ מהגג אני אמצא (ומצאתי לצערי) דרך. אם השאלה היא רימון או נטצח באופן בסיסי אני ממליץ על רימון בגלל שרימון חוסמת הרבה יותר 'מקומי' - היא מסננת רק 'איזורים' ספציפיים בתוך אתרים ולא את האתרים עצמם. על כן, נוח לי יותר לחיות במרחב ווירטואלי שבו האלרגיה שלי לא נדלקת מכל דבר.
אני כיום משתמש בתוכנה החינמית K9 שהיא לא כבדה, והיא חוסמת באופן יחסית די אפקטיבי את מרבית האתרים עצמם, בלא קשר לספק.
התוכנה מסורבלת מכיוון שהיא חוסמת 'קטגוריות' ולא חלקי אתרים, כך שלמשל, היא חוסמת 'אתרי חדשות' כולל ערוץ 7 לשם העניין, אלא אם כן אתה מגדיר אחרת באופן מפורש. (זהו היתרון של תוכנת רימון).
את נטצח אני לא מכיר כך שקשה לי לומר עליה משהו חכם.
נתיב ואתרוג, מבחינתי הם גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה. מה גם שבדור הוויפי זה חסר משמעות. צריך תוכנה על המחשב.

להבנתי, בכל מקרה, זו שאלה מאוד משנית. השאלה האמיתית היא איך אני מתחיל לחיות ומפסיק לתקוע את הראש בקיר פעם אחר פעם בניסיון לשבור אותו ולהרוויח קצת תאווה...
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן