ברוכים הבאים, אורח

בעקבות המייל היומי #243
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בעקבות המייל היומי #243 898 צפיות

בעקבות המייל היומי #243 לפני 11 שנים, 5 חודשים #19137

שמחתי לקרוא אותו. דרכו הבנתי מדוע הפסקתי להשתתף באופן פעיל יותר בפורום, אחרי חודשיים-שלושה של התכתבות די רציפה בקיץ. מבחינה אישית, אולי קשה היה עלי ההתעסקות התמידית שסחפה אותי. החברים כאן הם מדהימים, אך היה לי קשה עם זה משום מה. כמו שאמרתי כשעזבתי, זוהי הפסקה ויכול מאד להיות שאחזור להשתתף בדיונים כאן, כיון שהם חשובים.

אני עדיין קורא את המייל היומי מדי פעם, והוא עוזר. אני הולך בדרך הכניעה והויתור, ומתפלל על כך כל יום כששתי מילים עומדות מול עיני - "רק להיום". אני למדתי וממשיך ללמוד מהפורום הזה דרכי התמודדות חדשים לגמרי, דברים המשיבים את הנפש, ועל כך תודתי לכם נתונה, לכל העוסקים במלאכת קודש זו.

בעקבות המייל הנ"ל, שבו הוזכרו המאות שעברו בפורום ומתי המספר שנותרו, הרגשתי את הצורך לכתוב - לא שאני עדיין פה, אלא תודה שאתם פה.

שתהיה שבת שלום ושלווה לכל הבריאה.
אהבת יה מגן לנו

בעניין: בעקבות המייל היומי #243 לפני 11 שנים, 5 חודשים #19138

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
שמח שלמוע ממך חבר יקר
ועוד יותר שמחה לדעת שאתה במצב טוב ומחזיק חזק בדרך
אני יברך אותך שתמשיך כך כל החיים

בעניין: בעקבות המייל היומי #243 לפני 11 שנים, 5 חודשים #19144

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אהבת היקר
אני בא אילך באהבה מגולה ותוכחה מוסתרת לאחר שנהנית מן פורום קדישא זה אנא הצטרף לכחותינו להעלות עוד אח לדרך להחיות את הפורום להקימו ולרעננו שלכל מבקש הצלה יהיו כמה ידיים שיושיטו לו עזרה
חזק וברוך
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: בעקבות המייל היומי #243 לפני 11 שנים, 5 חודשים #19148

• manu
  • דירוג זהב

אהבת היקר
אני בא אילך באהבה מגולה ותוכחה מוסתרת לאחר שנהנית מן פורום קדישא זה אנא הצטרף לכחותינו להעלות עוד אח לדרך להחיות את הפורום להקימו ולרעננו שלכל מבקש הצלה יהיו כמה ידיים שיושיטו לו עזרה
חזק וברוך

בעניין: בעקבות המייל היומי #243 לפני 11 שנים, 5 חודשים #19149

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
גם אני ממעיט בכניסות בחודשים האחרונים .

מדי פעם אני נכנס וקורא את הפוסטים העדכניים.

הבעיה היא שעכשיו אני מתקשה להתחבר לאלו שעדיין בתחילת הדרך וברור לי שזאת בעיה. הרי כשאני הייתי בתחילת הדרך שמחתי לקבל תמיכה מהותיקים ועכשיו כשאני נמצא בפוזיציה של ותיק אני לא מצליח לעזור לאחרים.

בלי נדר אגביר את כמות התגובות שלי לנכתב פה ובשאיפה שאועיל למישהו

בעניין: בעקבות המייל היומי #243 לפני 11 שנים, 5 חודשים #19174

• משה "חפץ-חיים"
אני נמצא בתחילת התהליך, ואני משתדל לכתוב מידי פעם לעצמי רשמי מסע כדי שאזכור את התהליך שאני עובר, למעני, ולמען שאני יבין את החברים שבעז"ה אני ילווה,
איך אמר פעם איש חכם: מי שזוכר את העבר שלו ומאיפה הוא בא אז....  [לא זוכר בדיוק, משהו מרשים ומצלצל טוב]
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן