ברוכים הבאים, אורח

הדבר האחרון שאני רוצה לעשות עכשיו זה לכתוב כאן משהו!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הדבר האחרון שאני רוצה לעשות עכשיו זה לכתוב כאן משהו! 886 צפיות

הדבר האחרון שאני רוצה לעשות עכשיו זה לכתוב כאן משהו! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18799

• דבוק בה'
אני באמצע גל חזק, שהתחיל מאתמול בלילה, נמצא כאן על מחשב שכל שניה מישהו יכול להכנס ולראות מה אני כותב...

חברים. תתפללו עלי שהיום הזה ישאר נקי!

בנתיים אני משתדל לעשות(בצורה טכנית עכ"פ) את הפעולות הנדרשות בזמן כזה, להרים טלפונים, לא להיות לבד, לשתף, ולעשות פעולות הפוכות, שכתיבת הפוסט הזה הוא חלק חשוב מהם.

בנתיים הנס נמשך מהבוקר ואני עדיין נקי, ב"ה משתדל להיות מחובר אל אבא שבשמים ואל החברים הנפלאים שבארץ.

תודה ה' תודה שהבאת אותי לשמור עיניך!!!

בעניין: הדבר האחרון שאני רוצה לעשות עכשיו זה לכתוב כאן משהו! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18801

• גיבור כארי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר קבוע
  • איזה טוב ה'
אח יקר אשריך שלא נכנעת לתאווה ובכל זאת כתבת.
מאחל לך מכל הלב עוד יום נקי בדרך לחיים נקיים.
"אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן"

בעניין: הדבר האחרון שאני רוצה לעשות עכשיו זה לכתוב כאן משהו! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18802

• משה "חפץ-חיים"
דבוק בה' היקר,
אמרתי פעם לחבר פה --שיש לי התקפות מטורפות של תאווה, ושאני לא יודע מה לעשות במקרה כזה,
אז הוא אמר לי: אם תיפול זה יעבור, וגם אם לא תיפול זה יעבור,
מה עדיף?
בהצלחה!

בעניין: הדבר האחרון שאני רוצה לעשות עכשיו זה לכתוב כאן משהו! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18803

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תבורך, דבוק. הספונסר שלי לימד אותי שהדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה הדבר הראשון שכדאי לי לעשות...

בהצלחה בהמשך הדרך.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הדבר האחרון שאני רוצה לעשות עכשיו זה לכתוב כאן משהו! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18809

• manu
  • דירוג זהב
אן לכם עוד עצה להגיד לו חוץ מלהיות עסוק?! אתם מאכזבים

בעניין: הדבר האחרון שאני רוצה לעשות עכשיו זה לכתוב כאן משהו! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18871

• דבוק בה'
תודה רבה לכל החברים הנפלאים!

בנתיים זה עבר בשלום, אני יכול להמשיך להצהיר על נקיות!
לא יובש אלא נקיות!!
ז"א לא שהייתי בתאווה לגמרי, פנטזיות וכו' רק שלא נפלתי, אלא ששום דבר לא חדר בתוכי, שום תאווה!!

זה פשווט נס מהקב"ה.
ב"ה הגל הרציני עבר, אם כי עדיין יש שאריות שלו.. אבל בסה"כ זה גרם לי להיות הרבה יותר מחובר ולהכנע יותר!

רבותי, אני רוצה לכתוב לכם מה אני לקחתי מהגל האיום הזה.

מאז שהייתי ילד צעיר ביותר הייתי נמשך כמו מגנט לכל מה שקשור איכשהו למין, אם זה מציצנות, פנטזיות, בקיצור כל דבר.
עם הזמן שהתבגרתי האש שבערה בי גדלה ולגדלה, הכרתי את האינטרנט, והכרתי עוד דברים חדשים שלא כאן המקום לפרטם...
כל הזמן הרגשתי אש נוראה שאוכלת אותי ולא נותנת לי מנוח, כל מגזין, כל ישיבה מול האינטרנט, כל בחורה או פירסומת ברחוב מקפיצה אותי וגורמת לי דפיקות לב!...

בקיצור לפי כל ההגדרות אני מכור לתאווה!!

ואתמול שהגיע לי גל כ"כ חזק ונשארתי עדיין נקי(נכון לעכשיו.. מה יהיה הלאה רק אלוקים יודע) זה פשוט נס! נס גדול מאד!!
אין כזאת מציאות בעולם שאני נשאר נקי והגל עובר בשלום.
חבר'ה אני יודע שיש כאן רבים וטובים שמרגישים את אותה הרגשה של להיות מכור.
יש לנו פיתרון!
להתחיל לפסוע ב12 הצעדים, נפנה קצת את עצמנו לאלוקים והוא כבר יעשה את הבלתי יאומן וישאיר אותנו נקיים.
'טעמו וראו כי טוב ה''

בעניין: הדבר האחרון שאני רוצה לעשות עכשיו זה לכתוב כאן משהו! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18896

• manu
  • דירוג זהב
חיזקת אותי, דבוק 8)
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: הדבר האחרון שאני רוצה לעשות עכשיו זה לכתוב כאן משהו! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18908

• משה "חפץ-חיים"
תודה רבה לבורא עולם שעזר לך כ"כ,
וכל הכבוד לך, שידעת למסור ולהכנע [שזה תלוי בך]
עלה והצלח!!!! 
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן