ברוכים הבאים, אורח

ירידה לצורך עליה!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ירידה לצורך עליה! 1018 צפיות

ירידה לצורך עליה! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18437

• דבוק בה'
אחרי 41 ימים מאושרים ימים של נקיות והצמדות לתכנית נפלתי!

נפלתי אבל אני חייב להמשיך בתכנית, אין לי ברירה אחרת, אסור לי להתייאש, אם אתן לנפילה הזאת להמשך זה הסוף שלי!

נפלתי, אבל לא התייאשתי בכלל! אני מבין בדיוק למה זה קרה, הייתי עכב"ר(עייף, קצת כועס, בודד מאד, ורעב) והתיישבתי מול המחשב.. נו, מה חשבתי שזה יגמר ככה...?!

המחלה עבדה עלי שהכל יהיה בסדר אם אראה סרטוני 'פרווה' ומשם הדרך הדרדרה והדרדרה עד המכה של הנפילה.

אני מודה לה' שזיכה אותי ב41 ימים של נקיות וטוהר (שמצטרפים ל 32 ימים מהנפילה שלפניה ול16 ימים לפניה יוצא שבתוך 90 ימים של נקיות נפלתי 'רק' 3 פעמים, איזה גדול ה'!! כ"כ הרבה ימים נקיים) ומתחנן לפניו שיכניס בי כח להסתכל קדימה ולהצמד עוד יותר לתכנית הנפלאה של 12 הצעדים, כי בלעדי זה אין לי סיכוי לשרוד אפי' לא שעה אחת!

ולסיום, רציתי לשתף אתכם, משפחתי היקרה, משפחת 'שמור עיניך':
לא יודע איך זה אבל אין לי הרגשה גרועה, או הרגשת יאוש שמגיעה באופן טבעי אחרי נפילה. אני לא יודע אם זה קשור לתכנית, אבל זאת ההרגשה, הרגשה של - נפלתי? לא נורא, קדימה!
כתבתי לעצמי בדיוק מה היו ההכנות לנפילה, איך היא התבצעה ומה התובנות שלי מכאן ולהבא כדי למנוע את זה. הכל נכתב בישוב הדעת בלי יותר מדי עצבנות או דיכאון.

'אלי, תן לי את השלווה לקבל את הנפילה שקרתה שאין ביכולתי לשנותה, אומץ להסתכל קדימה ולהצמד אליך, ואת התבונה להבחין בין מה שתלוי בי למה שצריך להכנע אליך.
רצונך ה' יעשה ולא רצוני'

בעניין: ירידה לצורך עליה! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18441

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
כואב את הנפילה. אהבתי את התפילה.

שמעתי בשם א' מהגדולים (אם זכרוני אנו מטעני היה זה הבעש"ט) שלאחר ה"חטא" (מחלה לענינינו) היצר מעוניין בעצבות יותר מכל.

אשריך שלא נתת לו את ה"מתנה" הזאת.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: ירידה לצורך עליה! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18446

• משה "חפץ-חיים"
כל הכבוד!!
תמשיך ככה, ואם השיא שלך היה 41, היעד הבא הוא 82, [כמובן שאני לא ממליץ ליפול אז]
בהצלחה!

בעניין: ירידה לצורך עליה! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18451

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תבורך בחזרה מהירה לדרך החיים. וביחס לשימוש, חבל,  כי התוכנית עובדת נפלא בדיוק במקומות הללו, מתי שאני מבחין בעייפות, בכעס, ברעב ואני חש בודד, זה הזמן שעלי לפעול כמו איש חסר כח, לפנות לכח גדול - לצאת החוצה מעצמי, ולמסור את חיי ורצונותי בידי הבורא.

אני מציע לך להבא לא להתקרב למחשב בזמנים כאלו. להרים טלפון לספונסר - חבר תוכנית ולעסוק בקריאה בספרות התוכנית - וכתיבה של הרגשות והמחשבות שיש לך בראש. לי זה עוזר.

בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: ירידה לצורך עליה! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18455

• דבוק בה'
נופל וקם ומתנת הנקיון תודה רבה על החיזוקים, אני לא מבקש מה' 82 ימים נקיים אלא שיתן לי את היום הזה נקי!

אסירותודה, כן, אני יודע את הכל, ובאמת ב41 ימים הללו התקשרתי ושתפתי הרבה פעמים לקראת איזה גל גדול, או כשהייתי עכב"ר. אבל לא יודע למה בפעם האחרונה זה לא קרה. הכל מאת ה' כמו שאנחנו מסיימים בתפילה 'רצונך יעשה ולא רצוני' כנראה שברצונו ית' היה שאפול כדי ללמדני שאני באמת חסר אונים באופן טוטאלי!!

תודה לך ה' תודה לך שנתת לי את התבונה להמשיך איתך קדימה, ולא להתבוסס בבוץ של עצמי.

בעניין: ירידה לצורך עליה! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18459

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
דבוק בה' יקירי
תחזקנה ידיך
זה מעודד לראות חברים שממשיכים כמוך על אף המעידות שבדרך
לצערי לי לקח הרבה זמן לקום לאחר הנפילה הראשונה, כל הכבוד על הנחישות וההתעודדות
עלה והצלח בדרך החלמתך ושתראה עוד הרבה ימים נקיים כל יום רק להיום!

בעניין: ירידה לצורך עליה! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18469

• moved
  • דירוג פלטיניום
ניצחת 41 על 1.
ניצחון מרשים.
41 פעם הוא בא אליך להפיל אותך ויכלת לו.

אז כנראה שההחלמה והתכנית אכן יעילות מאוד.

עלה והצלח!

בעניין: ירידה לצורך עליה! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18478

• דבוק בה'
moved כתב on 22 אוק' 2012 13:53:

ניצחת 41 על 1.
ניצחון מרשים.
41 פעם הוא בא אליך להפיל אותך ויכלת לו.

אז כנראה שההחלמה והתכנית אכן יעילות מאוד.

עלה והצלח!

איזה נצחון?!
אני מצד עצמי לא מסוגל לזוז אפי' מטר בלי התאווה, כל הנצחון הוא של אבא שבשמים(בעצם אבא שבארץ..) שכל פעם לוקח אותי.
מה שאני עושה זה רק למסור לו את חיי, ולתת לו מקום ואז הוא מרעיף עלי חום ולוקח ממני את כל הדברים המזיקים שאני מאד מאד אוהב...

בעניין: ירידה לצורך עליה! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18500

• moved
  • דירוג פלטיניום
דבוק בה',

שאלת שאלה : איזה נצחון.
וענית תשובה מעולה

זה אכן הניצחון למסור לקב"ה את ניהול חייך. התאווה זה רק תוצר לוואי של ניהול עצמי וכושל של החיים.

הלוואי שאני אצליח כמוך למסור לקב"ה את ניהול חיי. 
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן