ברוכים הבאים, אורח

חבר׳ה, עיזרו לי בבקשה! בנושא כאוב שהכניס אותי לסיפור הזה!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חבר׳ה, עיזרו לי בבקשה! בנושא כאוב שהכניס אותי לסיפור הזה! 949 צפיות

חבר׳ה, עיזרו לי בבקשה! בנושא כאוב שהכניס אותי לסיפור הזה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17100

• Rany01
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • חבר חדש
בס״ד

שלום לכולם!
שמי רן, ואני מגיל 10 התחלתי להכנס לאתרי פורנו, ולאחר זמן מה שיצא לי בטעות תוך כדי צפייה (לא קישרתי כי הסתכלתי בעיקר בתמונות), התחלתי גם לאונן. ולצערי, במקביל שידרגו את האינטרנט וסוף כבר ידוע. היום אני בן 21.5.
הסיבה לדעתי העיקרית שנכנסתי לסיפור הזה מלבד הסקרנות שבטעות שהייתה בהתחלה היא שאני נכה מלידה ואני די חושש שאין לי סיכוי אמיתי מלבד נס להתחתן בטח שלא אם מישהי בריאה אלא אפילו אם מישהי שיש בעיה ברמה כמו שלי.
אני רוצה להבהיר שני דברים: ראשית, הנכות שלי היא ברגליים והשפעתה היחידה היא בצליעה ועיוות לא חמור אבל נראה ומורגש בהליכה ואי יכולת לרוץ חוץ מזה כל בריא ב״ה ואני הייתי תלמיד מצוין.
שנית, אני יודע שניסים קורים אבל אני גם יודע שאסור לסמוך על הנס.
זאת המלחמה היחידה שלי עם היצר בנושא הזה, אני נלחם ונשמר והוא מטפטף לי שלמה אני מתאמץ הרי אין סיכוי שאוכל לקיים זאת בהיתר.
אנא!! עיזרו לי ותנו לי בבקשה עצות, חיזוקים או כל דבר אחר.
כמובן שאני יודע שיהיו שיגידו שאל דאגה וזה הסתדר והתחתן אבל דווקא בפורום כזה שכולם יודעים כמה זה קשה גם ככה, אולי למשהו יש אתגר קשה כמו שלי (אני יודע שיש כאלה עם אתגר קשה משלי אבל לא כמו שלי) או רעיון איך מתמודדים עם אתגר כזה, אני אשמח לשמוע..

תודה רבה,
רן

בעניין: חבר׳ה, עיזרו לי בבקשה! בנושא כאוב שהכניס אותי לסיפור הזה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17125

• tharlibeno
  • חבר חדש
מצחיק לראות איך היצר הרע משתכלל ומתאים את עצמו לכל אחד לפי מצבו.

אני ח"ו לא בא לומר משהו עלייך רן אלא איך השיטות שלו מגוונות כל-כך.

תדע, שגם אני לפני שהכרתי את אשתי היו לי מחשבות שאולי אני לא אתחתן, אולי ח"ו, הקב"ה לא הוריד אותי לכאן עם האישה
שאיתה אני מיועד להתחתן ועוד הרבה מחשבות כאלו שגרמו לי לחשוב, לכל העולם יש מישהי ולי אין ח"ו.

אבל כל זה הבלים גמורים של היצר הרע, יש מישהי שהקב"ה ייעד לך ואיתה תתחתן בע"ה ותביא ילדים בע"ה. הוא מזווג זיווגים ולך הוא יזווג את מי שהוא ייעד לך.

יש סיפור על בחור ישיבה צדיק ביותר, שחבר שלו לישיבה שידע איזה עילוי הוא רצה לחתן לו את אחותו. המשפחה של החבר התלהבה מאוד אבל הכלה לא, כי החתן היה מקוטע רגל מלידה (כמדומני). החתן ביקש לדבר איתה כמה דקות, הם נכנסו לחדר ועמדו מול מראה ושם היא ראתה שלה יש רגל קטועה ולו יש שני רגלים שלמות. הוא אמר לה שלפני שהם ירדו לעולם, היא הייתה אמורה
להיות עם רגל קטועה ורק בגלל שידע שהניסיון יהיה לה קשה מדי הסכים לקחת את זה על עצמו.
כמובן שהם התחתנו לאחר-מכן.
אחרי שתתחתן בע"ה, אתה תראה שהחסרון שחשבת הוא בעצם יתרון בקשר שלך עם אשתך.

חשוב שתפנים שכמו כולנו כאן שאמרנו לעצמנו הנה תהיה לנו אישה ונוכל לעזוב את החטא...יש לנו פת בסלו...כל זה לצערנו מתפוגג
אחרי כמה חודשים ולצערנו חוזרים לחטא..
אז אני רן ידידי מציע לך להפסיק לדאוג לחתונה שבע"ה תהיה אלא לדאוג להצליח בתוכנית ולהשאר נקי.

בעניין: חבר׳ה, עיזרו לי בבקשה! בנושא כאוב שהכניס אותי לסיפור הזה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17129

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
חבר יקר,

גם אני כמו עוד חברים אחרים כאן "נכים" מלידה.
כאן למדתי איך לחיות עם ה"נכות" הנפשית/רוחנית שלי בצורה נכונה ולנתב אותה לדברים הכי טובים שיש.
בזכות ה"נכות" שלי זכיתי לקרבת אלוקים יותר ממה שהיתה לי אי פעם !!!

בהצלחה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: חבר׳ה, עיזרו לי בבקשה! בנושא כאוב שהכניס אותי לסיפור הזה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17152

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
רן היקר!
קודם כל תרשה לנו לאחל לך ברוך הבא!
מצד אחד זה כואב ששומעים על עוד מתמודד... :-\
אך לעומת זאת זה משמח שיודעים שעוד נפש יהודית מתאמצת ורוצה פתרון...
לעניות דעתי הגעת למקום הנכון
תוכל לפגוש כאן חבר'ה שמתמודדים עם כל מיני קשיים
(למרות שבאמת אי אפשר להשוות)
אך תוכל ללמוד מהם דרכי התמודדות, צורת התיחסות.
לראות ולחוות הצלחות של חברי הפורום, או ח"ו כשלונות...
נראה לי שאם תתמיד בעזרת ה' תמצא את מבוקשך ותצליח לצאת בשלום "מהסיפור הזה"
בהצלחה רבה מכל הלב
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: חבר׳ה, עיזרו לי בבקשה! בנושא כאוב שהכניס אותי לסיפור הזה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17162

רוני היקר,
אין סוף תירוצים ושכנועים לו ליצר הרע.
לאחד הוא אומר תסתכל קצת ולא יקרה כלום.
לאחר הוא אומר בין כה וכה המצב שלך כל כך גרוע מה זה משנה עוד קצת...
וכן הלאה וכן הלאה אין גבול לתכחומים של המלך הזקן והכסיל.
אבל העצה שאני יכול לתת לך מנסיוני הוא (וכן גם  כתוב בספרים) לא להיכנס איתו לוויכוחים - זה אסור וזהו.
וגם אם תענה ליצר הרע על התירוץ הזה הוא ימצא 10 אחרים - כולם פה בפורום יוכלו לספר לך.
ומי שאסר את זה ידע את כל המצבים שאדם יכול להגיע אליהם ואמר שזה אסור, וזה מה שטוב לבן אדם,
וכל אחד שמאמין בתורה חייב להאמין גם בזה - אין היתר במקרה שבן אדם חושב שהוא לא הולך להתחתן.

חוץ מזה לגבי החתונה ידידי באמת שאין לך מה לדאוג הקב"ה מזווג זיווגים וכל אחד יכול לספר לך סיפורים של השגחה
פרטית לגבי השידוכים שלו.
העיקר זה להלחם בכל הכח.
בהצלחה אחי,
אני "על הדרך" לתכלית. ברוך השם.

בעניין: חבר׳ה, עיזרו לי בבקשה! בנושא כאוב שהכניס אותי לסיפור הזה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17166

• Rany01
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • חבר חדש
תודה רבה רבה לכולכם!
אני באמת מרגיש שהגעתי למקום הנכון, ובעז״ה אני מתכוון לתת את כולי כדי להיגמל.

שוב תודה רבה,
ובהצלחה לכולם,
רן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן