ברוכים הבאים, אורח

סדר התרת התמכרויות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סדר התרת התמכרויות 967 צפיות

סדר התרת התמכרויות לפני 11 שנים, 7 חודשים #16917

שמעו נא רבותינו. כל התמכרות, או תאווה, או איסור, או הסתכלות רעה, או מחשבה רעה, או התחככות, או נגיעה, או הוצאת זרע לבטלה, שנפלנו בהם או שרצינו ליפול בהם; וכל מיני הרהורים שהרהרנו על עצמנו או על אחרים, בין הרהור שהיה בו מעשה ובין הרהור שלא היה בו מעשה; וכל מיני תכסיסים שפעלנו להסתכלויות אסורות, בין על המוּכּרים לנו ובין על שאינם מוּכּרים לנו; וכל מיני גלישה שגלשנו למקומות אסורים, בין במחשב שיש בו סינון ובין במחשב שאין בו סינון, בין בסמארטפון ובין בטאבלט; וכל מיני דיבורים שהוצאנו מפינו כדי להצליח ליפול בתאווה, וכל מיני עברות דלא תתורו, בין אם נתגרינו מהן ובין אם לא נתגרינו; וכן כל מיני מעשים של מצווה שעשינו כדי שהתאווה תהיה לנו יותר זמינה, בין במצוות שבין אדם לחברו ובין במצוות שבין אדם למקום; וכל מיני שקרים ששיקרנו לעצמנו שיותר לא ניפול; וכל מיני מחשבות שחשבנו שהתאווה לא שייכת לנו כלל ועיקר ושכבר נגמלנו ממנה; וכל מיני היתממויות שהיתממנו, והצטדקויות שהצטדקנו, בין אם בפני עצמנו בין אם בפני אחרים בין אם בפני ה'; וכל מיני בגידות שבגדנו, במחשבה בראייה בדיבור ובמעשה, בין בגידות בעצמנו בין בגידות בקרובים אלינו; הן אותם הידועים לנו, הן אותם שאינם ידועים לנו –
בכולהון אתחרטנא בהון מעיקרא, ושואלים ומבקשים אנחנו ממעלתכם התרה עליהם. כי יראנו פן נאבד חיינו בתוהו וריק ונמלא שנותינו באנחה. ולכן אנחנו שואלים התרה בכולהון, ואנחנו מתחרטים על כל הנזכר. והנה מצד הדין המתחרט והמתוודה צריך לפרוט חטאיו, אך דעו נא רבותינו כי אי אפשר לנו לפרטם כי רבים הם. על כן יהיו נא בעיניכם כאילו היינו פורטים אותם.

והמתירים משיבים להם בלשון זה:
כולם מותרים לכם, מותרים לכם, מותרים לכם; מחולים לכם, מחולים לכם, מחולים לכם; שרויים לכם, שרויים לכם, שרויים לכם; אין כאן לא הסתכלות ולא מעשה, לא הרהור ולא גלישה, אבל יש כאן מחלה ואבדן שליטה ובעיה עמוקה. יש כאן ייאוש וחוסר אמונה וכעס עצמיים. יש כאן בדידות וכעס ורעב לאהבה. כשם שתסכימו להיכנע ולמסור את חייכם לגמרי לה' מלמטה, כך יסכימו וישפיעו עליכם חסד עליון מלמעלה. וסר עוונכם וחטאתכם תכופר.

ואחר יאמרו השואלים מודעה זו:
הרי אנחנו מוסרים מודעה לפניכם רבותינו. ואנחנו מבטלים מכאן ולהבא כל מחשבה שיש לנו שליטה על חיינו, וכל דמיון שכבר נגמלנו, וכל הונאה עצמית שהתאווה לא שייכת לנו, וכל טעות כאילו התאווה היא רק בעיה צדדית וכאילו שאר חיינו הם בסדר גמור, וכל חיים כפולים, וכל סודות קבורים, ואנחנו מתחייבים לטפל בעצמנו, ולספק לעצמנו פתרונות יותר ישרים מהתאווה. ובאם שנשכח לתנאי מודעה זו, וניפול מהיום עוד, מעתה אנחנו מתחרטים עליהם מעיקרא, ומתפללים לה' שיזכנו לספר מיד למדריך שלנו או לקבוצה שלנו או לפורום שלנו או לה', וכל הרהורי הנפילה יהיו כולם בטלים ומבוטלים, לא שרירין ולא קיימין, ולא יהיו חלין כלל ועיקר. בכולהון אתחרטנא בהון מעתה ועד עולם, ונהייה נקיים מה' ומישראל – רק להיום.

והמתירים אומרים:
קיבלנו מסירת המודעה.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: סדר התרת התמכרויות לפני 11 שנים, 7 חודשים #16957

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ל - דוקטור פינחס ומיסטר זימרי היקרים!
אתם רק שניים אבל
איפה יש בי"ד של עשרה
או לפחות של שלושה שיעשה לי התרה זו? ...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: סדר התרת התמכרויות לפני 11 שנים, 7 חודשים #16965

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
והעיקר הוא שאחרי שמסרתי את הצעד הראשון בצורה רצינית, זכיתי בחסד אלוקים - לגמרי לא מובן מאליו - והפסקתי להשתמש בתאווה, למרות שאני יודע שאני לא חוטא אלא חולה, וזאת כיון שאני לא מעוניין להתאבד, ולא מעניין אותי על איזה עבירה עוברים כאשר מתאבדים כי אני פשוט רוצה לחיות. נקודה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: סדר התרת התמכרויות לפני 11 שנים, 7 חודשים #16988

ריגשת אותי
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: סדר התרת התמכרויות לפני 11 שנים, 7 חודשים #16991

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה. יפה. אולי כדאי להוסיף - ובאם אשכח שרצוני הוא למסור רצוני כמו שהודיתי במודעה הזאת וארצה להשתמש אקבל עלי במנחה לעשות זאת מחר, לא היום...
גמח"ט.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן