ברוכים הבאים, אורח

גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! 1929 צפיות

גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #16786

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
אחרי שהייתי בישיבה לראש השנה, אני חוזר לבית ומגלה שנעלמו לי אלפי שקלים! (אני בן 17, בשבילי זה מלא כסף...1/4 מהכסף שלי)

אחרי שגיליתי שהכסף נעלם, ישר אמרתי לעצמי הכל לטובה, והשתדלתי שזה יהיה כלפי פנים ולא רק כלפי חוץ...ניסיתי גם לדון אותו לכף זכות
אני נמצא רק בצעד הרביעי בתוכנית, כך שאני לא יודע איך להתמודד עם מצבים קשים ואיך לא מרגישים ריחוק מה' כשדבר כזה קורה...

תודה רבה לכולם! בחסדי ה' יתברך ובאופן לא מובן בעליל, אני 71 יום נקי! תודה לך ה'!
אם אפשר גם עיצות נגד גאווה ושאננות(שזה היינו הך...)
מתפלל להיות נקי רק להיום! תודה אלוקים על הדרך ותן לי את הכוח להמשיך לצעוד!
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #16791

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
כן אני יכול יקר!
לא יודע מה להגיד... :-\
כי באמת לא יודע מה עושים במצבים כאלה...
מן הסתם באופן מעשי
המשפחה הקרובה תמצא את הפתרון
וכספך יוחזר בעזרת ה' (תספר לנו איך העניינים מתקדמים)
אולי אפשר לשלוח ברכה, או תפילה להצלחה...
או אולי איזה עיצה קטנה
להחביא את הכסף קצת יותר טוב...
בגדול... אולי אפשר לחשוב מה זה אומר לנו
כי תמיד ה' מדבר אתנו בכל מיני צורות
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #16794

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
המקום ימלא חסרונך. הצעד השלישי לימד אותי שהוא האב ואני בנו. נסה לזכור שהכל מאיתו יתברך.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #16826

• tharlibeno
  • חבר חדש
בוא אני אספר לך סיפור קטן

לפני שנתיים, הייתי עם אבא שלי בבי"ח באיטליה שם הוא היה אמור לעבור טיפול רפואי בלב שהיה אמור לעזור לו. אבי עשה את הטיפול אך המצב רק הדרדר ולא היה פתרון באופק, הרופאים כבר היו נואשים ולא ידעו מה לומר לו.
באחד הימים כשאבי כבר סופר את הימים לאחור לקחו אותו לטיפול שגרתי ושם הקב"ה שלח לו את ה"מלאך" כפי שאבי מכנה אותו.
ה"מלאך" אמר לאבי שאפשר מאוד לשפר את מצבו, כלומר, להציל אותו, אם יעשו ניתוח מיוחד שאפשר לעשותו שם באותו בי"ח שב"מקרה" יש שם באותו בי"ח, שאבי ב"מקרה" הגיע לשם כי היה אמור להגיע לבי"ח אחר באיטליה, פרופ' מאוד מיוחד שעשה את הניתוח המסובך הזה עשרות פעמים והוא היחיד בעולם שיש לו כל-כך ניסיון בניתוח הזה.

באמת אחרי הרבה סייעתא דשמיא, הניתוח נקבע ויום לפני אבי כבר מתכונן לגרוע מכל כי זה ניתוח מסובך במיוחד.
בזמן שהיינו שם הוצאתי הרבה כספים שאבי ביקש והוא שמר אותם בארנק שלו ו"במקרה" יום לפני הניתוח נגנב בדרך שלנו אין
מושג איך כי היינו כל הזמן בחדר אלפי יורו השווים ל18 אלף ש"ח.
הקב"ה פדה לאבי אסון גדול הרבה יותר בסכום כסף, ח"י אלף שקלים וב"ה אבי נשאר בחיים.

אינך יודע מה היה ח"ו אמור להיות אבל איך שכתב סוד הכניעה שום דבר לא קורה סתם בעולמו של בורא עולם (אם ציטטתי נכון).

יהי רצון שלא ינסו אותנו כלל

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #16828

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ל - tharlibeno היקר!
סיפור מדהים ומחזק באמונה!
יישר כח...
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #16843

• שלום.
  • דירוג כסף
בס"ד

בואנה טהר ליבנו יש לך "פה מפיק מרגליות" אני נהנה לקרוא את דבריך אתה מחזק מעודד עוזר מכוון ואני לא יודע אם אתה בכלל שם לב אתה חכם פשוט עזרת לי תודה רבה!

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #16871

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
תודה רבה לכולכם! חיזקתם אותי!

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #16923

• נעם ה'
אוי, כמה מוכר ועצוב.
לפני כמה שנים "זכיתי" להיות קורבן לעקיצה נחמדת שעלתה לי רבע מליון ש"ח!
השקעתי את כל כוחי בלכעוס ולרטון על כל העולם עד ששקעתי ושקעתי. לא ידעתי שה' קורא לי. הוא רצה שאפנה אליו ולא פניתי. הייתי מרוכז מידי בעצמי.
אשתי הצדיקה התחננה שאמחל לו ועשיתי זאת רק עבורה. בפנים, המשכתי לכעוס.
רק כשעבדתי על הטינות והכעסים הכל התפוגג. מדהים איזה שינוי עברתי. אין לי עליו טיפת כעס.
טוב עשה ה' שלקח ממני את הכסף אז. כשהוא יחליט שאני צריך אותו בחזרה, הוא יחזיר לי אותו.

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #16928

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אני לא יודע אם אני עונה לרוח הפורום, אבל לפני כשנתים בערך הייתה פריצה בביתי ולא נשאר לי ממש מאומה, אחרי ההלם אמרתי לאשתי שאני מודה לה' על הפריצה, כי כל החיים עד אז הלכו לי בקלות וממש חששתי שה' שונא אותי ומקיים בי ''משלם לשונאיו על פניו להאבידו'' או שחששתי שהעונש על כל החטאים הנוראים שעשיתי יפגע באי מי מבני משפחתי, והפריצה הראתה שה' בעצם אוהב אותי כי רק את מי שאוהבים מוכיחים.[וממש הרגשתי שזה מדין תן לי הנפש והרכוש קח לך.
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #16930

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ל - בmoshe היקר!
לא חייבים ללכת עם "רוח הפורום"
זה דרכו של פורום...
שכל אחד כותב את דעתו וע"י כך מתבררים ומתלבנים דברים!
על כל פנים דבריך מאוד נגעו בי נהניתי לקרא וקיבלתי ממך חיזוק! יישר כח!
הסיפור שלי

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #16978

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
עדכון:
אדם שמרגיש אחראי על אותם אנשים שגנבו א הכסף אנר לי שהוא ישלם לי את הכסף(ב"ה לא חסר לו...)
ובא לציון גואל! הסיבה שהוא מעדיף לא לתפוס את הגנב היא בגלל שהוא מעדיף לא לפגוע באנשים בגלל חשד בהם...
סיפורים מפחידים!
איך מתאוששים כשמפסידים כל כך הרבה כסף?(נעם ה' משה וטהר ליבנו)
כל הכבוד לכם!!

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17006

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
סוף טוב הכל טוב...
שבת שלום
הסיפור שלי

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17008

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
עכשיו, כשהסכום הושב בעזרתו יתברך, אוכל לגלות לך סוד. גם זו לטובה ר"ת "גזל"
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17061

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
זה מה שכתוב
צדיקים נהנים מכדרלעמר ושולחים ידם בגזל...
מדרש פליאה!
ופרושו - צדיקים נהנים מ- כל דעביד רחמנא לטב עביד מריה רחמנא
          "ושלחים ידם" ב - גם זו לטובה     
הסיפור שלי

בעניין: גנבו לי המון כסף...צריך עידוד ותמיכה והכוונה! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17089

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
גיליתי שנעלם לי יותר כסף ממה שחשבתי והוא לא יוחזר...
גם זו לטובה!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן