ברוכים הבאים, אורח

שנה טובה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שנה טובה 720 צפיות

שנה טובה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16711

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
לכל חבריי היקרים!
לשנה טובה תכתבו ותחתמו לחיים טובים ולשלום!
בשלהי שנת תשע"ב אנחנו סוף סוף יודעים את מה שנגזר עלינו בראש השנה תשע"ב.
לי שנת תשע"ב תיזכר כשנה שבה התבשרתי שאני כבר לא לבד ושיש פתרון לבעיה שלי, השנה בה פגשתי אתכם ידידיי.
כבר שנים שכשאומרים חיים טובים בשבילי זה מתפרש חיים בלי להיות תחת שלטונה של התאווה, וכשאומרים שלום אני חושב על שלום פנימי עם עצמי.
השנה נוסף חידוש חשוב. השנה אני לא אתפלל רק על עצמי כי השנה אני כבר לא לבד, יש לי אתכם. ואני בטוח שגם אתם תתפללו עלי.
יהי רצון שתפילותינו יעלו לרצון וניכתב כולנו לשנה טובה, לשנה של נקיות, לשנה של ניצחון גובר והולך על התאווה, לשנה שבה נתאחד כולנו במאבק להחלמתנו.
שנה טובה ומבורכת!
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: שנה טובה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16738

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שנה מחלימה, שנת שמחה וחיבור לכח עליון אוהב. לך ולכל חברי הפורום, בתוך כלל עם ישראל.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: שנה טובה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16750

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
מצטרף לדבריך כנוע יקר
גם אצלי החידוש הגדול של השנה החולפת הוא שאיני לבד, שיש חברים כמוני המתמודדים יחד איתי, שאני יכול לשתף, לדבר על הקשיים שלי, על התאווה שמתעוררת לעתים קרובות.
אני אסיר תודה לה' יתברך על כך, כ"כ הרבה ישועות צומחות בזכות האתר, החברים, דרך הצעדים, הגילויים הנפלאים שה' פתח לי ב4 חודשים אחרונים
אז חברים יקרים, שתהיה לכם שנה טובה, שנה של החלמה, כניעה ושפיות, שנזכה להיות נקיים כל יום רק להיום.

אוהב אתכם אחים יקרים
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן