ברוכים הבאים, אורח

כעומק הסודות עומק המחלה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כעומק הסודות עומק המחלה 1354 צפיות

כעומק הסודות עומק המחלה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16406

תסכימו איתי ידידים שיש משהו לא הוגן בתובנה שאני חולה כמו הסודות שלי. אחרי שהלכתי כבר כברת דרך והבנתי שאני חולה, וזה היה ממש לא קל. נחתה עלי התובנה הקשה יותר, שאסור לי להותיר אף סוד בתוכי. זה נורא. מילא היו אומרים את זה למישהו אחר, ניחא. היה יותר סביר לו הייתה זו תרופה למחלות אחרות, כי אז עוד איך שהו זה היה נסלח. אבל לבא אלי, מכור לתאווה שאוצר בתוכו את סודות הגרעין, לא פחות. ולומר לו שצריך פתיחות מוחלטת? זה הזוי לחלוטין!

אלוקים אדירים! למה דווקא המכורים לתאווה שאוצרים בתוכם את הרגישים שבסודות, מדוע דווקא הם אלו שצריכים להוציא את הכול כדי להחלים?  למה לא יכולה להיות אלטרנטיבה רפואית אחרת?

שמעתי פעם סיפור נחמד על מורה שביקש מתלמידיו לשים תפוחי אדמה בתוך שקית אטומה, וללכת איתם במשך כמה שבועות צמוד צמוד אליהם, לכל מקום אליו הם הולכים. אחרי תקופה אסף הוא את כולם ויחד הם פתחו את השקיות. הצחנה הייתה מזעזעת... הוא הסביר להם שככל שאנו שומרים על הסודות שלנו סגורים וחתומים עמוק עמוק בתוכנו, כך אנו הולכים ומתמלאים בעובש המתפשט בכל גופנו.

לא מדובר באמת על מחלה אנונימית שבאופן לא מובן, התרופה היא הוצאת הסודות. כאן הסיפור שונה. הסיבה למחלה והמקום בו היא יושבת, הם הסודות. הם הולכים שלובי זרוע עם הפחדים והטינות, ומתדלקים את התאווה. זה קשה להיפתח, קודם בפני עצמי, ואחר כך בפני אחרים. האבסורד הגדול הוא שאפילו לעצמי היה קשה לי להיפתח. כל עוד לא כתבתי את הצעד הראשון, למרות שידעתי בדיוק את היסטורית המחלה שלי, לא ממש הבנתי את מה שהיא עשתה לי. גם לא הבנתי את חוסר האונים שלי בצורתו האמתית. 

אני יכול להמשיך ולהסתיר כמה מסודותי, אבל אני מבין שזו שאלה של חיים ומוות. ואני רוצה לחיות! מעולם לא רציתי לחיות כל כך, כמו מאז שגילית שעד עכשיו לא חייתי במובנה האמתי של המלה. אם יש חיים של ניצחון הולך וגובר על התאווה, אני רוצה אותם. ואני מבין שאצטרך לעשות הכל כדי להשיג ניצחון גובר והולך על התאווה, על הפחד, ועל הסודות שלי.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: כעומק הסודות עומק המחלה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16409

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
יש לי המון סודות.
חלקם נמצאים בזיכרון הנגיש וחלקם בזיכרון החבוי שבמוחי.
אחרי שכתבתי לראשונה את הצעד הראשון שלי, נגלו לי עוד סודות, אחרי ששמעתי צעד 1 של עוד 2 חברים, נגלו לי עוד סודות.
ואחרי שמסרתי את הצעד הראשון שלי נגלו לי עוד סודות.
ואחרי ששמעתי את הצעד הראשון של הספונסר שלי נגלו לי עוד סודות.

זו הרגשה כ"כ משחררת לגלות לעצמי את כל הסודות החבויים ועוד יותר משחרר זה למסור אותם מול חברי הטובים ביותר.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: כעומק הסודות עומק המחלה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16424

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה לך, התמריץ הגדול כן לעשות זאת, היא התקווה הגדולה, שבהגיעי ליום בו לא יהיו לי סודות, אהיה חולה פחות.

שנזכה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: כעומק הסודות עומק המחלה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16496

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
והסוד הגדול ביותר שלי הוא שיש לי סודות. סודות שאשתי לא מודעת על קיומם. סודות שהחברים בביהכנ"ס ובקהילה לא מודעים. וסודות גדולים יותר שאני לא מודע להם.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: כעומק הסודות עומק המחלה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16507

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אכן דברים חשובים. זאת בדיוק המהות של המשפט "אני חולה כמו הסודות שלי", כיון שהמחלה היא הסודות אז ההחלמה תהיה בהוצאת הסודות וחשיפתם לאור.

בפירוש לא קל, אבל משתלם מאוד.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: כעומק הסודות עומק המחלה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16510

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
מחזק מאוד באמת הדוגמא של התפוחי אדמה ממש מתחבר אליה
צריך הרבה התהונות קצת להוציא את כל הסודות אח כמה זה קשה

תשובה: בעניין: כעומק הסודות עומק המחלה לפני 8 שנים, 10 חודשים #74833

תודה רבה על פוסט כ"כ קצר וכ"כ קולע !!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: תשובה: בעניין: כעומק הסודות עומק המחלה לפני 1 שנה, 4 חודשים #144973

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

זה מעניין - שהתקשורת ביני לבין אמא שלי - תקשורת חולה מאד

כי אני כל הזמן אוהב להסתיר ממנה, והיא אוהבת את הדרמה

לחפור לי - למי אני קשור, מה אני עושה, ואני יודע לטמטם אנשים...

בקיצור יחסים מאד מאד כואבים שיושבים על סודות...

מאמין שעם הדרך - צעדים, דברים יפתחו

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן