ברוכים הבאים, אורח

ההורים עלו עלי...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ההורים עלו עלי... 1058 צפיות

ההורים עלו עלי... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16334

• arielwriter
  • דירוג זהב
אחחח... אני לא יודע מה לעשות מרגיש כמו כלי מלא בושה במיוחד לחשוב שהם ראו משהו ממה שאני הורדתי שכבר הזכרתי שאני רואה דברים קיצוניים עם אלימות מהכיוון ההפוך זה כזה מבייש...
וזה כואב ודיברתי עם כל אחד מהם בנפרד ואבא שלי די תמים אז הוא אמר לי שהוא בכה בתפילת שחרית בבוקר שלא ראיתי ועכשיו אין לי כוח ללמוד כאן בישיבה בא לי לישון ולישון לא בא לי כלום...
אני לא יכול להסתכל להם בעיניים והשאלות באמונה משגעות אותי אני לא יודע איפה אני מה אני רוצה ולאן אני הולך עכשיו... החיים שלי נדפקו כמו שלא חשבתי שיקרה... לא חשבתי שאפשר לרדת יותר גרוע ממה שהייתי...

מי שיכול לצאת מזה שיצא מזה לפני שההורים שלא יתפסו אותו וזה יקרה מתישהו...  :'( :'( :'( :'(

בעניין: ההורים עלו עלי... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16335

• נעם ה'
שלחתי לך מסר באישי.
אשמח אם תיצור קשר.
נעם

בעניין: ההורים עלו עלי... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16360

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
לאריאל היקר, נכון לא נעים, אבל יכול להיות גרוע יותר... האמן לי. לימדו אותי ששום דבר לא קורה בעולמו של אלוקים בטעות, זה מה שהיה צריך לקרות ויצא מיזה דברים טובים.  חזק ואמץ.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: ההורים עלו עלי... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16371

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
גם אותי תפסו ההורים אבל זה היה רק הקדימון. הרבה יותר גרוע היה כאשר אשתי תפסה אותי. וכאשר היא תפסה אותי בפעם הראשונה חשבתי שזה הכי גרוע ואז הסתבר שזה רק הקדימון כי בפעם הבאה זה היה גרוע פי אלף.

ובסוף הסתבר שהכל מאת ה', והוא דאג גם להוציא אותי מהתחתית אליה הגעתי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: ההורים עלו עלי... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16378

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
נראה לי שאם הורי מעולם לא היו תופסים אותי, ייתכן שלא הייתי מגיע לנפילות כאלו כואבות.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: ההורים עלו עלי... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16382

• מייק
  • דירוג כסף
היום אני לא מפחד שההורים שלי ידעו.... אני יודע שאני אדם מאד חולה, שככה אלוקים ברא אותי, ושאם למישהו יש בעיה שיפנה לאלוקים בכבודו ובעצמו, אני שלם עם מי שאני, ורק להיום יש לי פיתרון....

בעניין: ההורים עלו עלי... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16914

• נעם ה'
מייק, קבל לייק!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן