ברוכים הבאים, אורח

אני חולה !!! אבל...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני חולה !!! אבל... 2258 צפיות

בעניין: אני חולה !!! אבל... לפני 11 שנים, 8 חודשים #16235

אסירותודה, כוונתי הייתה שאם אשנן למשך כל חיי שאני חולה ומכור לתאווה, אז אמשיך להגיד כך גם אחרי 120 שנה.
שזהו דבר שאינני רוצה כלל וכלל. אני כן רוצה וחייב לשנן לעצמי דברים טובים, מרגיעים בונים ומרוממים.
לדעת, שיש בי את הכח לשנות הרגל ולשבור טבעים, לשנות הרגשות ולבטל דחפים. זה מה שאני רוצה ולא מתפשר על פחות.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: אני חולה !!! אבל... לפני 11 שנים, 8 חודשים #16245

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
לשמואל, אני מסכים חלקית עם מה שאמרת. כלומר אני מרגיש (ומקווה) שה' לא יעניש אותי על כך שנפלתי כשכבר הייתי עמוק בתוך
התאווה ונפלתי וניסיתי לקום מאות פעמים ולא הצלחתי. אבל אני חושב שאני בהחלט צריך לעשות תשובה על מה שעשיתי לעצמי וגרמתי לעצמי להגיע לשפל כזה.
בהתחלה לא הייתי מכור, ואני חושב שזה היה 100% אחריותי שהתדרדרתי למצב של התמכרות. כמו שראיתי בעבר בפורום על פרעה שנענש על מה שעשה לבנ"י וכתוב שה' לקח לו את הבחירה החופשית!
אז למה ה' מעניש אותו? אלא שעל מה שהוא עשה לפני כן, הוא נענש. לעניות דעתי יש זמנים שאם עוברים גבולות מסוימים, ה' לוקח את הבחירה!
אבל בכל זאת אני אעשה את החשבון נפש ואת התשובה הנצרכת על הדברים שעשיתי ודרדרו אותי לכאן...

למשוש,
אני לא הולך להתווכח איתך אם חולה או לא חולה... מה שאני רוצה להגיד זה שאני מעריץ אותך איך שאתה עומד כאן בדעת יחיד וממשיך להגיע לפורום בלי
להיבהל! לי אישית ה12 צעדים עוזרים לי ב"ה, ואני אשמח לשמוע על ההחלמה\שבירת טבע שלך. אם זה עוזר לך, מה טוב!

המשך יום נקי לכולנו!
מתפלל להיות נקי רק להיום! תודה אלוקים על הדרך ותן לי את הכוח להמשיך לצעוד!

בעניין: אני חולה !!! אבל... לפני 11 שנים, 8 חודשים #16252

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
תודה חבר יקר.

הרשה לי הסתייגות קטנה:
הקב"ה לא יעניש אותי ואני לא צריך לעשות תשובה על מעשי בעבר שהיו קשורים להתמכרות !!!
מדוע?
כי הייתי חולה / אנוס / שוטה חרש וקטן ביחד !!!
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן