ברוכים הבאים, אורח

התיעצות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התיעצות 1068 צפיות

התיעצות לפני 11 שנים, 8 חודשים #15660

בתקופה האחרונה שקלתי ללכת לגמ"ח ניתוק אינטרנט ולנתק את המחשב שלי - אין לי שום צורך באינטרנט. אתמול גיליתי את האתר הזה וממש התלהבתי, עכשיו יש לי שתי צדדים, או להמשיך עם תוכנית ניתוק האינטרנט ולקוות שזה מה שיציל אותי, או להמשיך לגלוש ולהצטרף לתוכנית גמילה, אבל זה קצת פרדוקס שדוקא הגלישה באינטרנט היא הדבר הנכון לעשות כשיש לי את האפשרות להימנע מזה לגמרי.

בעניין: התיעצות לפני 11 שנים, 8 חודשים #15662

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום
לדעתי הענייה יש לך שתי אפשרויות,
א. להתנתק לגמרי ובמקביל להתחיל להשתתף בקבוצות גמילה (SA המתקיימות כמה פעמים בשבוע)
ב. לעבור לאתרוג או להתקין פילטר חזק K9 וכדו' ולהשתתף עימנו כאן בצעדה.
בהצלחה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: התיעצות לפני 11 שנים, 8 חודשים #15668

• moved
  • דירוג פלטיניום
הביעה של דורנו זו הזמינות הכל כך גדולה של התאווה.
הזמינות הזו היא הגורם הישיר להתמכרות.

הורדת הזמינות היא חשובה מאוד- לפחות כדי שלא תמשיך לשקוע בבוץ.

אבל, לצערי הרב בזבזתי שנים רבות במציאת פתרונות לזמינות- כשהבעיה היתה אצלי בנפש.

מה שאני מבים היום זה שאחרי שנדבקת- והתמכרת לתאווה- שום דבר לא יועיל לך אם לא תטפל בגורם הנפשי שמושך אותך אל התאווה.
כשהגורם הנפשי הזה פועל- אתה תגיע אל התאווה גם בלי אינטרנט.

בהצלחה

בעניין: התיעצות לפני 11 שנים, 8 חודשים #15670

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אצטרף לדברי ידידיי מוטי ועובד.

בספר הגדול ישנה התייחסות ברורה לנושא הזה. מצד אחד אנחנו יודעים שכל תכנית גמילה שמבוססת על כך שנתנתק מהאינטרנט - דינה לכישלון מוחלט (כל אחד כאן יכול לספר כיצד הפך למומחה לפריצת פילטרים). מאידך, בפרט בתקופה הראשונה אנחנו חייבים להוריד את הזמינות שלנו לחשיפה לא רצונית.

חסד אלוקים - לגמרי לא מובן מאליו - אני יושב כעת מול מחשב כשאני יודע את הפילטר, ובמקום להיות בגהינום אני יושב איתכם. אין לי מושג איך זה עובד, אבל אני יודע שאם הייתי מנסה את זה בהתחלה - לא הייתי יכול לכתוב לכם היום.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: התיעצות לפני 11 שנים, 8 חודשים #15672

אני מסכים לכל מה שאתם אומרים, אבל יש לי 2 בעיות: א. כמו שסוד כתב פילטר זה לא דבר שמונע (היה לי אינטרנט רימון וזה לא עזר), אבל להוציא את הכרטיס רשת זה משהו אחר. אז אם אני מתקין פילטר ולא מוציא את הכרטיס אני בעצם מכניס את עצמי לנסיון. אז נכון שאולי לטווח ארוך זה משתלם, אבל האם מותר לי להכניס את עצמי לנסיון כדי שאולי בעתיד יהיה יותר טוב? ב. חוץ מהתכנים הפורנוגרפים באינטרנט, אני מוצא את הנט כדבר שלילי מאוד שהורס לי את השלום בית, זה ממכר אותי ואשתי שונאת שאני יושב על המחשב. והמסנן לא יפתור את הבעיה.
ומוטי, לגבי גמילה בחיים הלא וירטואליים זה לא בא בחשבון, אני לא מסוגל להחשף לאף אחד. אפילו אשתי לא יודעת מהבעיה שלי.

בעניין: התיעצות לפני 11 שנים, 8 חודשים #15673

• סוד הכניעה
  • מנהל
באנגלית אומרים:

never say never
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: התיעצות לפני 11 שנים, 8 חודשים #15675

את זה אומרים רק בneverland

בעניין: התיעצות לפני 11 שנים, 8 חודשים #15678

• סוד הכניעה
  • מנהל
תכל'ס, מעולם לא עסקתי כאן בנושא הטכני של כן פילטר או לא פילטר ואיזה סוג, כי זה לא הענין שלי.

אני יודע שכל העיסוק בזה לא עזר לי, וכאשר המחשב היה נעול - הלכתי למחשב אחר, ואם לא היה לי מחשב - היה לי דרכים אחרות להשתמש בתאווה שלי. למען הדיוק, בשנים האחרונות של המחלה כמעט ולא השתמשתי בפורנו כי זה כבר לא עבד עבורי.

ברור לי כשמש שאני צריך תכנית חיים רוחנית (12 הצעדים) שיוציאו אותי מהמצב שלי ובלעדי העזרה הצמודה של אלוקים - אני חסר אונים לגמרי. יחד עם זה, אני מאמין שאלוקים לא רוצה שאשים את עצמי בנסיון ולכן יש כבישים שאני משתדל לא לנסוע בהם, יש מקומות שאני משתדל לא ללכת אליהם, יש אירועים שאני משתדל לא להשתתף בהם, וגם יש לי פילטר על המחשב.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן