ברוכים הבאים, אורח

למה לא רואים כמעט חילונים בפורום?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה לא רואים כמעט חילונים בפורום? 1150 צפיות

למה לא רואים כמעט חילונים בפורום? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15308

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
האם הבעיה מוגדרת כבעיה רק אצל שומרי מצוות רק בגלל מימד העבירה אבל קיימת גם בציבור הכללי?

אולי בגלל שלא מתייחסים לזה כמשהו שלילי גם אין ממש התמכרות לזה בבחינת מים גנובים ימתקו.

האם יש סטיטסטיקות בנושא?

בעניין: למה לא רואים כמעט חילונים בפורום? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15321

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
הפילטר שלהם חוסם את "שמור עיניך" 
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: למה לא רואים כמעט חילונים בפורום? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15324

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
יפה לך שמואל...  ועכשיו ברצינות, אין לי נסיון בזה, אבל עלתה לי מחשבה ואשתף אתכם בה: יש חילונים מכורים, אני מכיר באופן אישי עשרות. אולי זה בעקבות השם של הפורום, שמור עיניך, חילוני לא בא לחפש מזור לנקיפות מצפון דתיות, לא מעניין אותו 'לשמור על העיניים', הוא לא רוצה לשמור על העיניים שלו, להפך, הוא יכול 'לשטוף אותם' בלי שתהיה לו בעיה בכלל. הוא פשוט סובל. מההתמכרות, נטו. זהו.

יש עשרות אלפי סקסוהוליסטים ברחבי הגלובוס בקבוצות S.A.  כעשרה אחוז מהם יהודים דתיים כל השאר גויים. בקבוצות S.A. בארץ יש חילונים, יש במרכז קבוצה, שרובה חילונים (15 - 20) יש משהו מאוד פשוט בתפיסה שלהם את ההתמכרות, בלי סיבוכים.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: למה לא רואים כמעט חילונים בפורום? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15325

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
אכן זה היה בצחוק.

עכשו קצת רצינות:
כשהשתתפתי בקבוצה החיה הראשונה של שמור עיניך (זה היה לפני כשבועיים -שלוש) שמתי לב למשהו מדהים.
היו כאלו שמסרו את הצעד הראשון שלהם והם דברו על כך שהם חיו בקונפליקט שממש הרס אותם.
הקונפליקט בין לחיות חיים תורניים ולבין לחיות את המחלה (ההתמכרות למין).
ואילו אני, אחרי שכתבתי את הצעד הראשון שלי ועברתי עליו יחד עם הספונסר שלי וערכתי אותו בעזרתו כמה וכמה פעמים,
הבנתי שאז בעבר, לא הרגשתי שום קונפליקטים - הרגשתי מצויין עם זה שאני עומד במלוא מערומי מול הקב"ה ועושה מולו את מה שהוא הכי שונא, למרות שגם אני חרדי מדקדק בהלכות קלה כבחמורה, לומד תורה ושולח את ילדי למוסדות חרדיים.

אחרי שיחה נוספת עם הספונסר שלי לגבי הצעד הראשון שלי, הבנתי מה ההבדל ביני לבינם.
אני בעל תשובה. נולדתי חילוני ורק לפני כ- 15 שנה התחלתי לחזור בתשובה ורק לפני כ-8 שנים התחלתי ממש ללמוד תורה ברצינות.
ובתור שכזה כנראה שגם בתסמינים החולניים של המחלה שלי יש הבדל ביני לבין חרדים מבטן.

ואם גם בתסמיני המחלה יש הבדל ביני לבין חרדים אחרים ועדיין שנינו נקראים חולים בהתמכרות למין (אני והחרדי מבטן),
אז גם החילוני שאין לו בכלל בעיה עם ההתעסקות במין, הוא גם יכול להיות חולה בהתמכרות למין.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: למה לא רואים כמעט חילונים בפורום? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15329

• נעם ה'
הסטטיסטיקות מדברות על אחוזים גבוהים מאוד מאוד של התמכרות עד שאפשר לומר שההתמכרות הופכת להיות נורמה. (את זה שמעתי ממטפל היום בבוקר!)
ההפרש בין הדתיים / חילונים/ חרדים וכד' זעום וזניח.

בעניין: למה לא רואים כמעט חילונים בפורום? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15337

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.

הפילטר שלהם חוסם את "שמור עיניך" 
אותי זה לא הצחיק.
הייתי פעם אצל משפחה מסויימת וניסיתי לעלות לפורום. התברר שיש להם פילטר חזק שחוסם גם את האתר הזה (למרות שעליתי בקלות לGOOGLE ולבנקים ועוד)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: למה לא רואים כמעט חילונים בפורום? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15366

אולי בגלל שהאתר פשוט לא ידוע לחילוני הממוצע.
הערה-אם הייתי חילוני,והייתי מגיע לאתר,מסתמא לא הייתי נשאר בו .זה אתר של דוסים! ,גם אם לא נרצה,וודאי שתוכנית 12 הצעדים מיועדת לכולם [גויים וכן חילונים],בפועל האתר הזה הוא לא רק בית למכורים למין,אלא לדתיים המכורים למין.אנו קבוצה ספציפית מאד,עם קודים שונים של שיח,מחשבות,תובנות,עולם תרבותי ומחשבתי שונה.החילוני פשוט לא ירגיש פה בבית!

בעניין: למה לא רואים כמעט חילונים בפורום? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15379

• mikolo
  • דירוג כסף
  • מדבר עם ה' - וזה עוזר לי תמיד!
סיירת,
נראה לי שאתה צודק!

בעניין: למה לא רואים כמעט חילונים בפורום? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15388

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
בכיוון ההפוך אני פעם נכנסתי לאתרים של SA של גויים לא הסתובבתי שם הרבה אבל התרשמתי ששם הדברים בוטים יותר שיש הרבה פחות עדינות ושמירה על שפה נקיה. אז כנראה שכן אנחנו שונים בזה גם אם אנחנו סובלים מאותה בעיה.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: למה לא רואים כמעט חילונים בפורום? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15412

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני משתתף באופן קבוע (שבועי) בקבוצת תמיכה של גויים ואני חייב לומר שאם אעצום את העיניים - אוכל לדמיין כל סוג של חברים מסביבי. כולנו סובלים מאותה בעיה וכולנו עובדים על אותו פתרון.

מה שכן - ישנו הבדל בין הפורום לבין הקבוצות החיות. שמעתי מחבר משהו מעניין. בקבוצות לא מתייחסים לגופו של אדם או לגופם של דברים. כל אחד משתף מה שיש לו וממשיך לעבוד אחר כך עם הספונסר שלו. כאן כל אחד מתייחס לדברים של השני, מה שגורם לכך שאכן יש כאן שיח מסויים והוא בשפה מאוד מסויימת (יהודית אמונית).
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן