ברוכים הבאים, אורח

משתף את שעל ליבי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משתף את שעל ליבי 51 צפיות

משתף את שעל ליבי לפני 1 שבוע, 5 ימים #150601

שלום חברים. 
אני רוצה לשתף תחושה שאני מחזיק כבר הרבה זמן אצלי, לא יודע אם יש פה אחרים שיזדהו איתי ואם כן אשמח לשמוע. 
אקדים ואומר שברור לי שפה זה לא המקום לפתור את הבעיה אבל אני כן רוצה לשתף פה את החברים ולשמוע אם יש מישהו שההרגשה מוכרת לו. 

שוחררתי ממילואים לפני חודשיים וחצי, לאחר ארבעה חודשים שהייתי מגוייס וחלק גדול מהם בלחימה בתוך שטח הרצועה.  
אמנם שוחררתי ממילואים, אבל ממש לא מהתחושה שאנחנו במלחמה.  
משמחת תורה אני בתודעה של מלחמה אפילו שכרגע אני בבית. 
זה אומר שמבחינתי אני כל רגע יכול לקבל טלפון שמקפיץ אותי ליחידה ואני יכול למצוא את עצמי תוך יממה או שתיים לוחם מחוץ לשטח המדינה. 
הנגזרת של זה, ופה החלק שאותו חשוב לי לשתף, היא שקשה לי מאד להתחייב. בין אם זה ללכת לעבוד, לצאת לדייטים או כל דבר. בין היתר המלחמה בתאווה. 
ברור לי הדבר שאני לא רוצה ליפול ושאני רוצה לשמור על עצמי נקי, ואני גם מנסה ורואה הצלחות ברוך ה׳.
אבל זה לא תמיד ככה, לפעמים אני אומר לעצמי שאין למה להילחם כי בין כה וכה עוד יום-יומיים-שבוע-חודש אני מוצא את עצמי בעזה או בלבנון או איפה שזה לא יהיה. אז למה?
אשמח לשמוע תובנות.
תודה לכם. 

אוסיף פה שאני מחפש טיפול ויש גם את המענה מצד הצבא ככה שאני מודע לזה שכתיבה בפורום לא תפתור חלק מהדברים שעליהם כתבתי אך בכל זאת אשמח לשמוע בנוגע לדברים שכן קשורים פה לפורום.

תגובה: משתף את שעל ליבי לפני 1 שבוע, 5 ימים #150602

• nbym
  • דירוג זהב

הי בהשתדלות1 תודה רבה על כל השירות הלא פשוט. אתה גיבור מעצם היותך חייל בתקופה לא פשוטה שאנו נמצאים בה.
אקדים ואומר שאני מאמין שכתיבה היא כבר "חצי מהפתרון" במובן מסוים. זה יכול לעזור בסידור המחשבות והרגשות וזה חשוב לא פחות ממציאת פתרונות.
אני אשמח שתחדד יותר את השאלה שלך. האם קשה לך להתחייב כיוון שאתה יודע שאתה יכול להיות שהשירות בצבא יפריע להתחייבות ויקטע את המסלול שאותו התחלת (דייט, עבודה וכו')? תקן אותי אם אני טועה.
אם הבנתי נכון, אני לא רואה סתירה בין התחייבות לבין הצורך לשרת כתוצאה מהמלחמה ובכלל זה לצאת לדייטים וכדו' כל עוד עושים תיאום ציפיות. תיאום ציפיות עם הדייט, העבודה וכדו' (מה גם שכולם מבינים את המורכבות הקשה שאותה אנו חווים).
אך לפני כן, אשמח מאוד אם תוכל טיפה יותר להרחיב או לנסח את השאלה בצורה אחרת.
שוב תודה על השירות! מאחל לך ולכל החיילים האמיצים שתצאו לשלום תחזרו בשלום בריאים ושלמים!

תגובה: משתף את שעל ליבי לפני 1 שבוע, 5 ימים #150611

[dir=rtl]אחדד את השאלה ומקווה שאצליח
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן