ברוכים הבאים, אורח

האם זה נחשב נפילה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם זה נחשב נפילה? 74 צפיות

האם זה נחשב נפילה? לפני 2 שבועות, 3 ימים #150545

היי חברים, אני חדש פה ואני מתמודד עם הבעיה כבר שנים רבות.
שמח מאוד למצוא את האתר הזה 
ביומיים האחרונים יצא לי לאונן כמה פעמים בלי לשפוך, בלי לצפות בשום תוכן, בלי להישאב למחשבות ודמיונות מיניים. פשוט לאונן וליהנות מהפעולה, ובאיזשהו שלב להפסיק בלי מאבק פשוט כי הספיק לי.. 
עכשיו אני עומד לדווח באתר האם היו לי נפילות ביומיים האחרונים ואני תוהה לעצמי, האם גם זה נחשב כנפילה?

נערך לאחרונה: לפני 2 שבועות, 3 ימים על ידי guy1424.

תגובה: האם זה נחשב נפילה? לפני 2 שבועות, 3 ימים #150546

היי, ברוך הבא!

תלוי אם זה מפריע לך ואתה רוצה להפסיק עם זה.

תגובה: האם זה נחשב נפילה? לפני 1 שבוע #150604

• nbym
  • דירוג זהב

הי, guy1424.
רק אתה מגדיר לעצמך מהי נפילה. אין ספר הדרכה שניתן לעיין בו, או אמת מוחלטת שיכולים לעזור לך להגדיר.
יש כאלו שאפילו רק צפייה נחשבת נפילה, יש כאלו שרק אם עושים את האקט עצמו זה נחשב נפילה, כל אחד והמטרה שלו וההגדרות שלו.
בנוסף לכך האתר הגדיר שאו"פ (אוננות ופורנוגרפיה) נחשבות נפילות. אתה יכול להיצמד לפי ההגדרה של האתר אם נוח לך, אבל בגדול תלוי מה מפריע לך ומה אתה רוצה לשנות ועל פי זה תגדיר לעצמך מהי נפילה. אם התמכרות לצפייה בתכנים אסורים היא המטרה, אז צפיה בתכנים תיחשב נפילה. במילים אחרות, כל מה מעשה שהוא ההיפך מהמטרה שאותה אתה מציב תיחשב נפילה, אבל לפני כן - הצב לך מטרה.
כן חשוב להיזהר לא להיות יותר מדי קשה עם עצמך. אנחנו נוטים להיות השופט המחמיר ביותר של עצמנו, לכן אם אתה מתכוון לשפוט את עצמך - עשה זאת בפרופורציה ועם הסתכלות רחבה על מנת שלא לנפח או להתייאש במידה ותהינה בעיות או קשיים במהלך הדרך. להיות בנחת ולקום מחוזק. תיקח איתך לדרך סבלנות וחמלה כלפי עצמך, זה חשוב לא פחות, ובהצלחה רבה צדיק!

נערך לאחרונה: לפני 1 שבוע על ידי nbym.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן