ברוכים הבאים, אורח

לחברי 12 הצעדים בפורום: מה חסם אתכם בהתחלה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לחברי 12 הצעדים בפורום: מה חסם אתכם בהתחלה? 53 צפיות

לחברי 12 הצעדים בפורום: מה חסם אתכם בהתחלה? לפני 2 שבועות, 4 ימים #150535

שלום לכל חברי 12 הצעדים היקרים שנמצאים באתר שלנו!
הצוות רוצה לעודד אנשים שעשויים להתאים לתוכנית הצעדים - להעיז ולהגיע למפגש בקבוצה באיזור מגורים שלהם.

לכן, בין היתר, אנחנו כותבים מייל שינסה להוריד מחסומים, להרגיע חששות, לפזר ערפל...

לכן אני שואל אתכם - משתתפים יקרים בקבוצות החיות - 
א. מה גרם לכם לחשוש שעיכב אתכם מלהגיע בפעם הראשונה?
מה עזר לכם להתגבר על החשש הזה?
איך הרגשתם בפעם הראשונה שהגעתם לקבוצות?

ב. איזה טיפ אתם יכולים לתת למישהו שרוצה להתחיל להגיע לקבוצה? מה יקל עליו את התהליך הזה?

ג. איזה שאלות היו לכם ולא קיבלתם תשובה עד שהגעתם לקבוצה?
איזה מידע מרגיע ומעודד תוכלו למסור לאנשים שמתלבטים אם להגיע או לא.

התוכן יעבור עריכה - וייכנס לאימייל אוטומטי שיקבלו אנשים שהתוצאה שלהם מלמדת על סיכוי גבוה להתאמה לקבוצות - בתוך השאלון שלנו באתר.

רוב תודות!

ניר יוסף
צוות GYE

תגובה: לחברי 12 הצעדים בפורום: מה חסם אתכם בהתחלה? לפני 2 שבועות, 4 ימים #150537

• 9625
  • דירוג זהב

קשה לי להאריך בהתייחסות לכל השאלות, רק אציין נקודה אחת קטנה. אולי גדולה, תחליטו אתם.
שלב 4 של התוכנית הוא חשבון הנפש. בו לומדים בין היתר שההתמכרות הינה תוצאה של עומסים רגשיים וטכניים שכאשר אנחנו מנצחים אותם, [וגם אם לא מנצחים אותם, מנתקים את ההשלכה שלהם על ההתמכרות] מתברר שאנחנו אנשים טובים ולא מכורים. 
זה נשמע מצחיק, אני בא לשם כי אני מכור ובסוף יתברר שבאתי בטעות? אבל, זה עובד [אני יחסית חדש, אבל למסקנה הזו כבר הגעתי]
הרבה הצלחה לכולם ולכל השליחים העושים לילותיהם כימים למען השפעת טוב רוחני גשמי ונפשי בעולם.

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: לחברי 12 הצעדים בפורום: מה חסם אתכם בהתחלה? לפני 2 שבועות, 1 יום #150555

• reuven1
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • חבר ותיק
א. מה גרם לכם לחשוש שעיכב אתכם מלהגיע בפעם הראשונה?
להיחשף, לפגוש אנשים מהקהילה שלי, לעלות רמה בהחלמה חוץ מלהסתובב באתר GYE ובפורום - ז"א שהיה לי מעין משחק בראש מצד אחד אני מבין שאני צריך להחלים, אבל מצד שני היה נוח לי איפה שהייתי, והבנתי שקבוצות זה משהו יותר אינטנסיבי.

מה עזר לכם להתגבר על החשש הזה?
בסוף, ההבנה שזה מה שחסר לי בשביל ההחלמה, והידיעה שיש שם אנשים בדיוק כמוני ואין לי מה לחשוש.

איך הרגשתם בפעם הראשונה שהגעתם לקבוצות?

הייתי קצת מובך מהכמות הגדולה של החברים, אבל היו צחוקים ושיחרור, אולי החלק הכי חשוב זה השיחרור שמרגישים בקבוצות, ומאז החוויה הזאת עדיין לא עוברת.

ב. איזה טיפ אתם יכולים לתת למישהו שרוצה להתחיל להגיע לקבוצה? מה יקל עליו את התהליך הזה?

להבין שיש שם חברים שסובלים בדיוק כמוהו, ולפעמים אפילו יותר. מה שיקל עליו את התהליך זה פשוט לקפוץ למים.
מומלץ (משהו שהיה חסר לי, ולקח לי זמן להבין) לגשת לחבר בקבוצה ולקבל ממנו הסברים ועל הצורך למצוא ספונסר.

ג. איזה שאלות היו לכם ולא קיבלתם תשובה עד שהגעתם לקבוצה?
מה זה בכלל 12 הצעדים, מה זה חבר מחלים, לפגוש את ההחלמה נוכחת בחדרים.
איזה מידע מרגיע ומעודד תוכלו למסור לאנשים שמתלבטים אם להגיע או לא
שזו חוויה מדהימה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן