ברוכים הבאים, אורח

הנפילה הגדולה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הנפילה הגדולה 153 צפיות

הנפילה הגדולה לפני 1 חודש, 2 שבועות #150296

• axorto
  • משתמש

הי אני בחור ישיבה בעל תשובה שמנסה להתמודד עם ההתמכרות לפורנו הבעיה שכל החיים זה היה סוג של מפלט בשבילי וקשה לי להתנתק מזה 
לפני חודש חשבתי שאני כל יכול שאני יכול גם להתמודד עם יותר דבקות בתפילה עם להיות בסדרים מוקדם וגם להחליף את המכשיר הפרוץ בטלפון כשר 
הבעיה שהרגשתי לחץ והתעלמתי ממנו עד שהגעתי למצב שאני לא יכול יותר העומס היה גדול מידי 
לא רציתי להתפלל ולא הרגשתי חיבור בתפילה 
לא מסוגל לפתוח גמרא כי אני מרגיש הכי קליפה וריק שיש 
בקושי מצליח להכנס לסדרים 
אבל אני לא נכנע אני כותב כדי לשתף שאני מאמין שהשם יתברך יציל אותי יש עוד המון שהיו איפה שאני נמצא ויצאו מזה וגם אני אוכל לצאת ואני מעכשיו בעזרת ה בלי נדר אשתדל לקום על הרגליים צעד אחר צעד ולהצליח

תגובה: הנפילה הגדולה לפני 1 חודש, 1 שבוע #150321

• haimke
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

אחי היקר, אני מכיר קצת בעלי תשובה והעליות והירידות זה אחד הדברים הכי מסוכנים שיש!

אתה צריך הדרכה וכמה שיותר ממישהו שמכיר בעלי תשובה ויודע את נפשם, אגב לבעל תשובה הרבה יותר קל לדבר על נפילות בתאווה, תחשוב מה זה אברך שלא אמור לדעת מה זה אינטרנט וככה כאילו כל סביבתו (הכאילו הוא ממש במיעוט כי אני מכיר רבים וטובים קדושים וטהורים שלא יודעים צורת דף אינטרנט) ואין לו עם מי לדבר על זה חוץ מלפרוק בפורום!

רק תמיד תזכור, אתה בעל תשובה!!!! במקום שאתה עומד אפילו צדיקים גדולים לא עומדים

וזו לא קלישאה, זו האמת! תעריך את עצמך ותמיד תלמד ותתפלל כאילו אין שום קשר, אני באופן אישי מכיר את הקושי ללמוד ולהתפלל אחרי נפילות אבל לדעתי זו ממש האבן שזורק עליך היצר אחרי הנפילה ואומר לך אתה לא שווה כלום מה תתפלל עכשיו?
אבל זה בדיוק הפוך, לב נשבר ונדכה אלוקים לא תבזה! לב נשבר זה מה שהקב"ה הכי רוצה בתפילה

כותב לך ומבין שאני צריך להגיד את זה גם לעצמי אחר נפילה!

תחזיק חזק עלה גדול

תגובה: הנפילה הגדולה לפני 1 חודש, 1 שבוע #150337

• goolife
  • חבר חדש

אח יקר
כולנו בעלי תשובה 
תמשיך תמיד לזעוק לקב''ה שיושיע - הוא נותן הכוחות לנו ונתן לנו את הכלים לחיות 

כל יום מחדש בעלי תשובה
עולים ממדרגה למדרגה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות