ברוכים הבאים, אורח

איך להתמודד עם הרגשה של ניצול וחוסר שליטה בחיים?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך להתמודד עם הרגשה של ניצול וחוסר שליטה בחיים? 230 צפיות

איך להתמודד עם הרגשה של ניצול וחוסר שליטה בחיים? לפני 1 חודש, 3 שבועות #150271

• nnnn
  • משתמש

אני אדם מאד מרצה
גם במערכת היחסים הזוגית, גם מול הילדים וגם בעבודה אני כל הזמן מחניק את הרצונות שלי ועושה את מה שמצפים ממני.
הדרך שלי להתמודד עם התסכול הוא לצפות בפורנו של שליטה ולדמיין איך אני שולט בנשים.
אני לא צופה בפורנו באופן קבוע, אבל בכל פעם שהתסכול מתפרץ אני מרגיש שאני פשוט חייב לצפות בקטע כזה.
אני בטוח שהדרך הארוכה היא לפתח ביטחון עצמי ולדעת להציב גבולות גם בעבודה וגם בבית.
עד שזה יקרה (ואם זה יקרה), איך אני יכול להרגיש יותר בשליטה באמצעים אחרים?
אולי בכלל לתקוף את ההרשה הזו בצורה אחרת?
לפעמים יכולים לעבור מספר ימים של דאון מטורף שלא עובר עד שאני לא צופה בסרטון כזה.
בסדרה מראה שחורה יש פרק בשם אנטרפרייז יש פרק שמבטא מאד טוב את ההרגשה שלי, אני מרגיש חסר שליטה ומנוצל ופשוט חולם להגיע למצב שבו אני שולט. גם על החיים שלי, אבל גם בקונטרה על החיים של אנשים אחרים.

תגובה: איך להתמודד עם הרגשה של ניצול וחוסר שליטה בחיים? לפני 1 חודש, 3 שבועות #150272

• 9625
  • דירוג זהב

היי חבר יקר!!!
אתה כותב שאתה מרצה.
אתה כותב שזה גורם לך לחפש שליטה במקומות אחרים.
מעניין איך הגעת למסקנה הזו. מי הכריח ששתלטנים מתמודדים פחות עם צפייתיות.
הייתי ממליץ לבחון מה יש בצפייה, ואיך זה מפצה את אדון מרצה.
דרך אגב, אם בחרת לך את השם nnnn כדי לרמוז שאין לך כלום בחיים, דע לך שיש לך הרבה.
אבל אין.
אין - לנו על מי לסמוך אלא על אבינו שבשמים.
אין - ברירה, חייבים להמשיך.
אין - הכרח שתנאי סביבה כאלו או אחרים יפתרו לנו את הבעיות.
עוד דבר חשוב - מעקב.
הידיעה שמחר תצטרך למסור כעין 'דו"ח' על מה שעשית היום, אמורה לתת לך כח להתמודד.
המון איחולי הצלחה מעומק הלב
באהבה, אפי
9625fe@gmail.com

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: איך להתמודד עם הרגשה של ניצול וחוסר שליטה בחיים? לפני 1 חודש, 3 שבועות #150273

• nnnn
  • משתמש

תודה רבה אפי 
לא הייתה לי כוונה לומר שאין לי כלום בחיים, ברוך השם זכיתי במשפחה לתפארת...
לגבי הקשר לריצוי - יש הרבה סיבות לנפילה לפורנו. אצלי זה בעיקר בגלל הההרגשה הזו.
כמו שכתבתי, לפעמים יש תחושה מציקה במשך מספר ימים אחרי אירוע בחיים שאני מרגיש שנשלטתי בו.
אני מנסה לעשות כושר ולהתעסק בתחביבים. אבל התחושה לא מרפה עד שאני לא צופה בתוכן שבו אני מדמיין שאני הוא השולט.
ואז כאילו אני מאזן את תחושת איבוד השליטה שהרגשתי באותה סיטואציה

תגובה: איך להתמודד עם הרגשה של ניצול וחוסר שליטה בחיים? לפני 1 חודש, 3 שבועות #150274

אם הבעיה היא שחסרה לך תחושת השליטה ואתה מחפש להחזיר אותה באופן מלאכותי, אולי כדאי לנסות שבסיטואציה שקורת לך אחרי איבוד השליטה תנסה להתעקש על משהו שלא באמת אכפת לך למרות שזה לא הטבע שלך, לא להתעקש בכעס או בפגיעה במישהו אלא כשמישהו מבקש ממך משהו תתעקש לא לעשות ואולי זה ירגיע את הרצון לאזן את תחושת השליטה, כי ברצונך הסיטואציה הייתה נגמרת אחרת.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן